زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط allegro.)
کلاس کنکور
سلام دوستان من تردید دارم برای معماری و ساختمان داده و آمار کلاس شرکت کنم یا از ویدئوهای مکتب خونه استفاده کنم

مثلا ممکنه یک نفر فکر کنه خودش میتونه بخونه ولی چشماشو باز میکنه میبینه وقتش تلف شده و درست مطالبو درک نکرده
هدف من فقط شریف یا تهران هست با یک رتبه ی عالی و به جای دیگه فکر نمیکنم و میخوام تمام توانمو بزارم براش

با توجه به اینکه من شاغلم صبح تا ۳ بعد از ظهر و بعدش تا شب میتونم بخونم که حدودا ۷-۸ ساعتی میتونم وقت بزارم

میخوام کلاسهای کنکور غیر حضوری شرکت کنم

تا مهر و آبان باید
هوش
معماری
ریاضی گسسته
ساختمان داده
مدار
آمار
را بخونم

اگر قراره هزینه کنم میخوام هوشمندانه و درست باشه و در صورت اینکه با کلاس سریع تر میتونم پیش برم حتما این کارو میکنم فقط میخواستم مطمئن بشم
هر کاری میکنم که امسال جایی که میخوام قبول بشم
به نظرتون چکار کنم ؟
۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ
کلاس کنکور
اگه براتون رتبه خوب بیشتر از ۱۰، ۱۵ میلیون تومن میرزه، سر کار نرید. اگه من جای شما بودم سر کار نمیرفتم خودم بدون کلاس و این جور چیزها درس می خوندم. این که سر کار برید ۳ یا ۴ تومن پول کلاس بدین که مثلا سریع تر پیش برید خیلی ریسکش بالاست ولی بازم تهران و شریف قبول شدنیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: allegro
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۹ ب.ظ
RE: کلاس کنکور
(۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۶ ب.ظ)allegro نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تردید دارم برای معماری و ساختمان داده و آمار کلاس شرکت کنم یا از ویدئوهای مکتب خونه استفاده کنم

مثلا ممکنه یک نفر فکر کنه خودش میتونه بخونه ولی چشماشو باز میکنه میبینه وقتش تلف شده و درست مطالبو درک نکرده
هدف من فقط شریف یا تهران هست با یک رتبه ی عالی و به جای دیگه فکر نمیکنم و میخوام تمام توانمو بزارم براش

با توجه به اینکه من شاغلم صبح تا ۳ بعد از ظهر و بعدش تا شب میتونم بخونم که حدودا ۷-۸ ساعتی میتونم وقت بزارم

میخوام کلاسهای کنکور غیر حضوری شرکت کنم

تا مهر و آبان باید
هوش
معماری
ریاضی گسسته
ساختمان داده
مدار
آمار
را بخونم

اگر قراره هزینه کنم میخوام هوشمندانه و درست باشه و در صورت اینکه با کلاس سریع تر میتونم پیش برم حتما این کارو میکنم فقط میخواستم مطمئن بشم
هر کاری میکنم که امسال جایی که میخوام قبول بشم
به نظرتون چکار کنم ؟

سلام دوست عزیز هیچ منطقی وجود نداره که شما اگه کلاس نری موفق می شی یا نمی شی.
مدل درس خوندن خودتو پیدا کن. خب این درسته که ممکنه با کلاس آدما سریع تر پیش برن من خودم این طوری بودم اما اگه خواستی کلاس بری حتمن باهاش مرور کن. درس هاییم کلاس برو که حس می کنی توشون ضعف داری.
۰
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ
سلام
شما که خودتون جواب خودتونو دادید،پس چرا دیگه سوال میپرسیدTongue
شما کاملا شرایطتونو طوری توضیح دادید که میتونید فقط کلاس انلاین شرکت کنید،خب همونکاروبکنید.ولی کلاس انلاین اتفاقا خیلی وقت گیره،شما باید سه الی چهارساعت تادیروقت پای سیستم بنشینید و تکون نخورید،حالا سوالات بچه ها و جواب استادرواگه درنظر بگیریم که بیشتر زمان میبره
حالا به هرجهت اگر میخواهید کلاس انلاین شرکت کنید کلاسی که به قول خودتون ظاهرا خوبه شمارو رتبه یک نمیکنه،کلاس انلاینی شرکت کنید که واقعاشما رو رتبه یک کنهTongue
۲
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ ق.ظ
کلاس کنکور
دوستان درست میگن به شرایط خودتون نگاه کنید. مثلا من هیچوقت کلاس کنکور آنلاین نمیبینم چون برام جالب نیست و فکر نمیکنم بازدهی برام داشته باشه ولی فیلمهای مکتبخونه را چندتا دیدم خیلی خوب بودن ولی من برای کنکور خوندن بهتون پیشنهاد نمیکنم. اساتید درسی که میدن برای طول ترم هست و اینکه مثل بقیه اساتید دانشگاهها سر کلاس صحبتهای متفرقه هم میشه و اینها برای کسی که وقتش تنگ هست و میخواد از لحظه لحظه اش استفاده کنه را من توصیه نمیکنم. ولی باز هم خودتون ببینید اگر در درسی خیلی ضعیف هستید حتما گوش بدید که مفهوم درس را بفهمید اون هم اینجور نباشه از همون جلسه اول بشینید فیلمها را ببینید تک تک. بحثهایی که اشکال دارید را ببینید فقط.
بعد من پیشنهاد میکنم کتاب تست بخرید که درس و کنکور داشته باشه و خودتون عمیقا دروس را بخونید و تستها بزنید. فکر کردن روی مطالب و دروس عمیقا خیلی لذتبخشتر هست.
انشالله موفق باشید Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: allegro , Doctorwho , BBumir
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۷ ب.ظ
کلاس کنکور
منم برای کنکور فوق فقط دولتی تهران اونم اگر بخوام فوق بخونم ولی فعلا سرکار رفتنم مهم تره...دلیلی هم برای فوق خوندن ندارم از یه طرف احساس میکنم هیچی از درسهای لیسانس یادم نیست جزوه هم اصلا ندارم...ان شالله موفق باشید

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ق.ظ
کلاس کنکور
ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی
تصمیم گرفتم این دروسو با فیلم های مکتب خونه پیش برم چون کیفیت تدریس خوب بود و برای بقیه اگر لازم شد کلاس برم

درس ساختمان داده را با طراحی الگوریتم همزمان بخونم یا اول ساختمان را تموم کنم بعد سراغ اون برم ؟

تا مهر و آبان میخوام
معماری
گسسته
ساختمان
هوش
را بخونم
یکی ۲ تا دیگه میخوام اضافه کنم
نمیدونم آمار بخونم یا
طراحی الگوریتم و مدار منطقی را اضافه کنم
توی آمار خیلی ضعیف هستم
طراحی الگوریتمو بیشترشو یادمه و مدارمنطقی هم که خیلی اسونه
ولی از اونجایی که میگن تابستون دروس محاسباتی و ریاضی بخونید نمیدونم الان چکار کنم !
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ
کلاس کنکور
اگر می خواید فیلم مکتب خونه نگاه کنید حتما همراه با اون باید حتماجزوه هم بنویسید در بعضی مواقع باید عینا گفته ی استاد رو نوشت تا متوجه مطلب بشید خلاصه بدون نوشتن جزوه بعید می دونم کارساز باشه خصوصا مطالبی که هیچ اشنایی پیش زمینه در مورد اون ندارید نوشتن جزوه و به نظر من نوشتن تک تک کلمات استاد واجبه موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)allegro نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی
تصمیم گرفتم این دروسو با فیلم های مکتب خونه پیش برم چون کیفیت تدریس خوب بود و برای بقیه اگر لازم شد کلاس برم

درس ساختمان داده را با طراحی الگوریتم همزمان بخونم یا اول ساختمان را تموم کنم بعد سراغ اون برم ؟

تا مهر و آبان میخوام
معماری
گسسته
ساختمان
هوش
را بخونم
یکی ۲ تا دیگه میخوام اضافه کنم
نمیدونم آمار بخونم یا
طراحی الگوریتم و مدار منطقی را اضافه کنم
توی آمار خیلی ضعیف هستم
طراحی الگوریتمو بیشترشو یادمه و مدارمنطقی هم که خیلی اسونه
ولی از اونجایی که میگن تابستون دروس محاسباتی و ریاضی بخونید نمیدونم الان چکار کنم !
سلام
به نظر من میتونید آمار رو خذف کنید و تا مهرماه داده و الگوریتم و گسسته رو موازی بخونید چون باهم مباحث مشترک دارن.فیلمهای مکتب هونه خوب هستن ولی درس هستن و شما باید حتما کنارش تست بزنید.چرافیلمهایی رو انتخاب نمیکنید که هم درس باشه و هم تست،که وقتی که برای دیدنشون نیگذارید هدر نره.باز درنهایت خودتون شرایطتونو بهتر میدونید
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط allegro.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ)oceanic_sky نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من میتونید آمار رو خذف کنید و تا مهرماه داده و الگوریتم و گسسته رو موازی بخونید چون باهم مباحث مشترک دارن.فیلمهای مکتب هونه خوب هستن ولی درس هستن و شما باید حتما کنارش تست بزنید.چرافیلمهایی رو انتخاب نمیکنید که هم درس باشه و هم تست،که وقتی که برای دیدنشون نیگذارید هدر نره.باز درنهایت خودتون شرایطتونو بهتر میدونید
میخوام ۶ تا درس بخونم و مشاورهای کنکور میگن اینجوری بهتره تعادل داره . بیشتر یا کمتر از این میگن خوب نیست

خب من منبع دیگه ایی نمیشناسم
اگر جایی سراغ دارید که ویدئوهای بهتری داره معرفی کنید
برای من این تابستون طلاییه
روزها بلندتره و فرصت بیشتری هست باید خیلی خودمو جلو بندازم و بازدهیم بالا باشه تا از اون طرف بهم فشار نیاد

در کنکور از تمام فصل ها سوال نمیاد و درجه اهمیتشون فرق داره یکسری را باید حذف کرد و فکر کنم توی کلاس کنکورا هم همین کارو میکنن درسته ؟

اگر برای یک درسی کلاس کنکور خواستم برم جزوه ی همون استادو بخونم و تست های سالهای گذشته را بزنم ؟ دیگه کتاب کنکوری اون درسو نیازی نیست بگیرم همون جزوه کفایت میکنه ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۵ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۸ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۱۰۲ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۷۵۰ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
  کلاس های انلاین استاد باقری nafas30474 ۲ ۳,۱۲۸ ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  معرفی اموزشگاه برای کلاس های php saradehghani ۰ ۱,۹۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saradehghani
  کلاس یا کتاب virtual girl ۵ ۴,۶۷۹ ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: romisa7007
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۹۳۰ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close