زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

ارسال: #۴۶
۰۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ
RE: مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی
سلام دوستان امیدوارم موفق باشید.
درخواستی از خدمتتون داشتم.لطف می کنید منابع این دو رشته دانشگاه واجا رو برای من بذارید.هرجا میگردم پیدا نمیشه.ممنونتون میشم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۴ ب.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  سلام دوستان امیدوارم موفق باشید.
درخواستی از خدمتتون داشتم.لطف می کنید منابع این دو رشته دانشگاه واجا رو برای من بذارید.هرجا میگردم پیدا نمیشه.ممنونتون میشم.

سلام.یه جوانمرد پیدا نمیشه جواب منو بده؟دو رشته مدیریت اطلاعاتی و علوم اطلاعاتی , کدوم کتاب هارو باید برای کنکورشون بخونم.کمک کنید
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۴ ب.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  سلام دوستان امیدوارم موفق باشید.

سلام.یه جوانمرد پیدا نمیشه جواب منو بده؟دو رشته مدیریت اطلاعاتی و علوم اطلاعاتی , کدوم کتاب هارو باید برای کنکورشون بخونم.کمک کنید
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۳ ب.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۴ ب.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  سلام دوستان امیدوارم موفق باشید.

SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

[تصویر:  461846_Screenshot_20181009_132246.png]
سلام کد ۱۱۵۳ درسها اونجاست
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۳ ب.ظ
سلام بزرگوار.ممنون از جوابی که دادین.من توی دفترچه عناوین دروس امتحانی رو دیده بودم.اما مشکل اصلی من اینه که کتاب هاشو از کجا پیدا کنم؟هرجا سرچ میکنم چیزی معلوم نیست.اگه لطف کنید اسم کتابها رو برای هر درس بگید ممنون میشم.مثلا تحقیق در عملیات چه کتابی باید خونده بشه؟و....
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۸ ب.ظ
سلام بچه ها
این رشته ای که میگین چه رشته ای هستش؟
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۱ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط ammar57.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۸ ب.ظ)alma1988 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
این رشته ای که میگین چه رشته ای هستش؟

سلام.رشته مدیریت و علوم اطلاعاتی

(۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  اصلا رتبه معیار و ملاک نیست

مهم بسیجی بودن و سپاهی بودن هست واسه شون

یکی از بچه ها پارسال نزدیک ۱۰۰۰ بود اولویت ۱ زده بود بهش زنگ زدن یکی هم امسال ۱۶۱ شده بود اولویت ۱ زده بود بهش زنگ نزدن

سلام.چطور قبل از مصاحبه متوجه میشن که یک شخص متدین هست یا نه؟به نظر من باید ملاک هایی غیر از این داشته باشه.
شما برای این رشته چه کتاب هایی رو خریداری کردید.کسی کمک نمیکنهSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط ammar57.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ب.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  سلام.چطور قبل از مصاحبه متوجه میشن که یک شخص متدین هست یا نه؟به نظر من باید ملاک هایی غیر از این داشته باشه.
مصاحبه دارن دیگه

واضحه

شما فرمودین که با رتبه های گوناگون تماس گرفتن.یعنی ملاکشون رتبه نیست.بسیجی بودنه.منم میگم که تا وقتی که مصاحبه نکنن که متوجه نمیشن یک شخص متدینه یا نه.پس چطور میفهمن که یک شخص با رتبه ۱۰۰۰ متدینه و یک نفر با رتبه ۱۶۱ متدین نیست و باهاش تماس نمیگیرن.
در کل یک لطفی کنید و بگید از چه کتاب هایی استفاده کردید ممنون میشم.هرچی میگردم به جایی نمیرسم.رشته مدیریت اطلاعاتی
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط ammar57.)
سلام.یعنی واقعا تا حالا کسی سوال منو ندیده.پس ما کی میخوایم به همدیگه کمک کنیم.کی میخوایم یاد بگیر زکات علممون نشر اونه.گفتن چهارتا اسم کتاب که سخت نیست. از کسی کمک خواستن اشتباهه.باید میدونستم همه دنبال رقیب تراشیدن هستن.یاعلی
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  سلام.یعنی واقعا تا حالا کسی سوال منو ندیده.پس ما کی میخوایم به همدیگه کمک کنیم.کی میخوایم یاد بگیر زکات علممون نشر اونه.گفتن چهارتا اسم کتاب که سخت نیست. از کسی کمک خواستن اشتباهه.باید میدونستم همه دنبال رقیب تراشیدن هستن.یاعلی

با سلام.
برای اندیشه های سیاسی غرب و اسلام من کتاب ماهانو خریده بودم..
برای تاریخ ایران.بنده کتاب ماهان.+ایران بین ۲ انقلاب ابراهامیان+کتاب ۱۰۰۰ نکته ۱۰۰۰سوال. این اخری مهمه حتما بگیر..چند تا کتاب دیگه. هم هست که تو اینترنت بگردی پیدا میکنی.یه نکته هم هست که.این مبحث مربوط به ایران از دوره مشروطه تا به امروزه نه تا انقلاب۵۷
برای تئوری مدیریت. بنده کتاب تئوری مدیریت دکتر جلیلیان رو خوندم.ومبانی مدیریت رابینز. ولی در کل سوالاتش خیلی سخت و مفهومیه..درکل اگر میخوای بخونه سعی کن مفهومی بخونی کتاب های دکتر مقیمی و نوروزی والوانی هم هست که باید بری تحقیق کنی ببینی کدومش بیشتر منبع ترهxd
زبان...برای زبان.کتاب زیر ذربین برای لغات خوبه. برای زبان تخصصی. زبان تخصصی مدیریت دکتر محمد رضا ناصر زاده و دکتر یاشار دهشتی.اگه دستور زبان بلد نیستی رو قواعد کار نکن.کلا ۵ سوال از قواعد میاد...البته از ۳تا متنی که تو امتحان اومده بود یکیش مربوط به مدیریت بحران بود دوتاش مربوط به سازمان های جاسوسی امریکا..
بنده ریاضی و تحقیق در عملیات رو سفید دادم..و رتبه کشوریم زیر ۳۰ بود..ولی دریغ از یه زنگ.بقیه درس ها رو هم ۳۰ درصد زده بودم..شما حساب کن طرف رتبه اش ۱۰۰۰ بوده بهش زنگ زدن...متاسفانه اینجا هم عدالتی نیست...
۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط ammar57.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Yeralma80 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ)ammar57 نوشته شده توسط:  سلام.یعنی واقعا تا حالا کسی سوال منو ندیده.پس ما کی میخوایم به همدیگه کمک کنیم.کی میخوایم یاد بگیر زکات علممون نشر اونه.گفتن چهارتا اسم کتاب که سخت نیست. از کسی کمک خواستن اشتباهه.باید میدونستم همه دنبال رقیب تراشیدن هستن.یاعلی

با سلام.
برای اندیشه های سیاسی غرب و اسلام من کتاب ماهانو خریده بودم..
برای تاریخ ایران.بنده کتاب ماهان.+ایران بین ۲ انقلاب ابراهامیان+کتاب ۱۰۰۰ نکته ۱۰۰۰سوال. این اخری مهمه حتما بگیر..چند تا کتاب دیگه. هم هست که تو اینترنت بگردی پیدا میکنی.یه نکته هم هست که.این مبحث مربوط به ایران از دوره مشروطه تا به امروزه نه تا انقلاب۵۷
برای تئوری مدیریت. بنده کتاب تئوری مدیریت دکتر جلیلیان رو خوندم.ومبانی مدیریت رابینز. ولی در کل سوالاتش خیلی سخت و مفهومیه..درکل اگر میخوای بخونه سعی کن مفهومی بخونی کتاب های دکتر مقیمی و نوروزی والوانی هم هست که باید بری تحقیق کنی ببینی کدومش بیشتر منبع ترهxd
زبان...برای زبان.کتاب زیر ذربین برای لغات خوبه. برای زبان تخصصی. زبان تخصصی مدیریت دکتر محمد رضا ناصر زاده و دکتر یاشار دهشتی.اگه دستور زبان بلد نیستی رو قواعد کار نکن.کلا ۵ سوال از قواعد میاد...البته از ۳تا متنی که تو امتحان اومده بود یکیش مربوط به مدیریت بحران بود دوتاش مربوط به سازمان های جاسوسی امریکا..
بنده ریاضی و تحقیق در عملیات رو سفید دادم..و رتبه کشوریم زیر ۳۰ بود..ولی دریغ از یه زنگ.بقیه درس ها رو هم ۳۰ درصد زده بودم..شما حساب کن طرف رتبه اش ۱۰۰۰ بوده بهش زنگ زدن...متاسفانه اینجا هم عدالتی نیست...

سلام.ممنون کمک بزرگی کردین.بله متاسفانه نمیدونم چرا اینجوری تماس گرفته میشه.یعنی نمیدونم دنبال چه کسی هستن.رتبه ۳۰ کجا و رتبه ۱۰۰۰ کجا.SadSadSadSadSadSadSadامیدوارم هرجا هستید سرباز امام زمان و در رکابش باشید و عاقبت بخیر باشین

(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Yeralma80 نوشته شده توسط:  باید میدونستم همه دنبال رقیب تراشیدن هستن.یاعلی
خوب نیست اینقدر تند و زود قضاوت کنید دوست عزیز

اینجا پر از مصاحبه و معرفی منابع هست

بجای توقع داشتن و نسبت های بیجا به بچه ها کمی وقت بزارید و سرچ کنید تو انجمن و دنبال لقمه آماده نباشید

تنبلی خوب نیست، تو این ۵ سالی که مانشت رو تجربه کردند شاهد بودم اینجا همه به هم کمک کردند، منتهی اینکه چرا بعضی ها متوجه نمیشن جای تعجب هست

امیدوارم پیروز باشید

من خود این انجمن رو از جستجوهام توی اینترنت پیدا کردم.مگه میشه من توی اینترنت جستجو نکرده بیام اینجا کمک بخوام.زده روش تحقیق در عملیات.اصلا یه همچین کتابی نیست.یا روش تحقیق در مدیریت هست یا تحقیق در عملیات.من هر روز توی اینترنت دارم میگردم.منابع مختلف رو توی شهرمون میگردم.توی مدرسان و اکسین و ماهان و سنجش تکمیلی و... اگه شما منابع رو دیدین منم دیدم.ولی متوجه نشدم چرا تماس نمیگیرن برای مصاحبه که بدونن ادم بدرد بخوری هست یا نه.جای تامل داره
۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط saeed72771.)
سلام من در ارشد ۹۷ این رشته رتبه ۳۱ در سهمیه شدم و هیچ گونه تماسی با من گرفته نشده ایا هنوز امیدوار باشم ؟

از کسایی که ارشد ۹۷ بودن کسی دعوت به مصاحبه شده؟ و تا چه مراحلی پیش رفتن؟ لطفا جواب بدین ممنون میشم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۸
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ ق.ظ
من رتبم تک رقمی شده و تماس نگرفتن کسی هم خبری نداده که باهاش تماس گرفته باشن ولی تا حالا که زنگ نزدن فکر نکنم دیگ زنگ بزنن
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ ق.ظ
اها فک نکنم دیگه تماس بگیرن..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۰
۲۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط Sasan1371.)
سلام دوستان اینو در نظر داشته باشید شماره موبایلی که در دفترچه ثب میکنید کنترل میشه کلیه سوابق تون از جمله اینکه عضو بسیج فعال هستید یانه سابقه کیفری دارید یانه و چند ملاک دیگه رو بررسی میکنن بعد اگه اوکی بود به طرف میزنگن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۵ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close