زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزاد یا غیرانتفاعی یا پردیس؟ مسئله این است!

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط setayesh20.)
آزاد یا غیرانتفاعی یا پردیس؟ مسئله این است!
سلام دوستان و تبریک به قبولیای امسال
نتایج اومد و من چند تا انتخاب دارم با رتبه ۱۸۰۰ آی تی ولی نیاز به مشورت دارم:
۱- دانشگاه آزاد تهران واحد دولت آباد رشته شبکه رو آوردم نمیدونم چطوره حس میکنم به پای شمال و علوم تحقیقات و جنوب نمیرسه!
۲- غیرانتفاعی های تهران مجازی رو آوردم و غیرانتفاعی پویش قم ۲ تا رشته آوردم غیرانتفاعی تبریز هم آوردم تبریز که سخته برم (البته من ساکن قم هستم) - به نظرتون کدوم مناسبتره؟
۳- پردیس دانشگاه قم و پردیس شیراز آوردم شیراز که هیچی ولی قم بد نیست با شهریه اش مشکل دارم ترمی ۴ تومن رو شاخشه!
هدف من از خوندن ارشد اینه که یا دانشگاه دولتی بخونم با یه مدرک مناسب یا اینکه یکی از دانشگاهای تهران بخونم و اونجا همزمان شاغل باشم
بنابراین اگه تهران انتخاب خوبی داشته باشم حتمن میرم بنظرتون امکان جابجایی هست؟ اصن شدنیه؟
اگر تهران نرم دارم به سال بعد فکر میکنم
نکته اینکه من چند ساله کنکور ارشد میدم و هر سال همینجوری میرم سر جلسه ولی امسال خوندم و این رتبم شد
۲۸ سالمه و تصور اینکه دیر میشه اذیتم میکنه بنظرتون امسال بخونم یا برای سال بعد اقدام کنم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۶۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک به حل مسئله Moha33 ۰ ۱,۱۱۸ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Moha33
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۰۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  پردیس گرمسار امیر کبیر kolak1991 ۰ ۱,۸۴۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  گزینش مدارس غیرانتفاعی $۰me0ne ۳ ۲۲,۴۵۰ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: مرمر۷۱
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close