زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حقوق ماهیانه برای رشته‌های روزانه

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ق.ظ
سلام وقت بخیر

دوستان من شنیدم به کسانی که در دوره‌های روزانه قبول میشن از طرف دانشگاه به صورت ماهانه مبلغی (به عنوان حقوق یا کمک هزینه درسی) پرداخت میشه. آیا این مطلب صحت داره؟

کسانی که تهران یا شریف می‌خونن آیا کمک هزینه درسی دریافت می‌کنن؟

ممنون از پاسخگویی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۵۹ ق.ظ
سلام.من که نشنیدم. احتمالا همچین رخدادی هم صفر درصد هست!
اون قانونی که برای دانشجویان دکتری تصویب کرده بودن هنوز فکر نکنم بعمل نشسته باشه دیگه چه برسه به این!

البته از همون لیسانس هر ترم وام میدن که میشه استفاده کرد ولی بصورت ماهانه حقوق غیرممکنه!!
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۵۱ ق.ظ
RE: حقوق ماهیانه برای رشته‌های روزانه
(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)shirin_sh نوشته شده توسط:  سلام وقت بخیر

دوستان من شنیدم به کسانی که در دوره‌های روزانه قبول میشن از طرف دانشگاه به صورت ماهانه مبلغی (به عنوان حقوق یا کمک هزینه درسی) پرداخت میشه. آیا این مطلب صحت داره؟

کسانی که تهران یا شریف می‌خونن آیا کمک هزینه درسی دریافت می‌کنن؟

ممنون از پاسخگویی
تو ایران خیلی حرفا زده می ده و شنیده میشه ولی تا مطلبی یا حرفی رو از منبع و مرجع اصلی نشنیدین باور نکنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۵۶ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۱۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۸۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  تعداد رشته های n بیتی hamedsos ۲ ۲,۶۹۴ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close