زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه شخصی در دانشگاه آزاد

ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ
سلام،
من لیسانس و ارشد رو دانشگاه آزاد بودم.
با توجه به موقعیت سن و نوع دروس و همچنین فرصت بیشتر فرد به نظرم اگر کسی واقعا نتونست و تلاش کرد در مقطع لیسانس دولتی قبول نشد، سعی کنه بهترین دانشگاه ازاد مرکز استان رو بره .(واقعا اگر مجبور هستید و گرنه اصلا توصیه نمیشه) که در این شرایط هم از همان ابتدا باید خودتون درس بخونید و دانش خودتون رو عمیق کنید و دل به همکلاسی و استاد نبندید چون مثلا از ۱۶ هفته که باید کلاس تشکیل بشه میبینید ۸ هفته رفتید سر کلاس و یک دهم سرفصل درس رو بهتون یاد ندادند. پس همان طور که میبینید واقعا بن بست خورده باشید که در مقطع لیسانس برید آزاد..

در مقطع فوق لیسانس اصلا و ابدا نرید دانشگاه آزاد.
اگر سربازی دارید بروید و برگدید و بخونید برای دولتی...اگر پایه ضعیف هست قوی کنید و ضرر نمیکنید و برید دولتی.
واقعا بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، عملا دانشجو در دانشگاه آزاد نیست. شما رو به دید مشتری نگاه میکنند.
باور کنید با استاد راهنما وقتی در مورد پایان نامه حرف میزنی، همش فکر و سوالش این هست که چند وقته تز رو تمام میکنی که من سریع دانشجو جدید بگیرم و پول بیشتری کسب کنم.
از استاد بگیر تا کارمند ، همش همین هست . واقعا مشتری هستید.
استاد ها در مقطع ارشد تمام دروس که فکر کنید رو درس میدن! آچار فراسنه...حوزه هوش مصنوعی و معماری تا شبکه و نرم افزار.
مشخصه دانش عمیق نیست و دانشجو هم ضعیف هست که استاد میتونه این طور همه چیز درس بده.
نه من شما رو می شناسم و نه شما من رو که با دانشگاه آزاد یا شما مشکلی داشته باشم و مغرضانه بخواهم حرف بزنم. اما ترم یک که تمام بشه واقعا میفهمید پول و عمر رو حرام کردید.
پس عجله نکنید و ارشد و دکتری رو بروید دولتی... واقعا آزاد و پیام نور و غیرانتفاعی ارزش ندارد.
دانشجو دکتری دانشگاه آزاد، مبانی برنامه نویسی لیسانس رو بلد نیست... خیلی وضع افتضاح هست..اساتید هم عملا رفع تکلیفی چند جلسه بیان و یک امتحان بگیرن و تمام...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: damash , Milad_Hosseini
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ
اصلا خبری از درس و فن و علم نیست. یک وقت اشتباه فکر نکنید لطفا.

اکثریت اساتید هیئت علمی میشه گفت بالای ۹۹ درصد شغل دوم غیرمرتبط دارند.
یکی هایپر مارکت زده، اون یکی آکواریوم فروشی زده و ...
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ ق.ظ
RE: تجربه شخصی در دانشگاه آزاد
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اصلا خبری از درس و فن و علم نیست. یک وقت اشتباه فکر نکنید لطفا.

اکثریت اساتید هیئت علمی میشه گفت بالای ۹۹ درصد شغل دوم غیرمرتبط دارند.
یکی هایپر مارکت زده، اون یکی آکواریوم فروشی زده و ...

سلام.
ببخشید، می تونم بپرسم شما کدوم واحد تحصیل کردید؟

من صحبت های شما رو لااقل در مورد واحد علوم و تحقیقات تهران و اساتیدش (دکتر مهران محسن زاده، دکتر امیرمسعود رحمانی، دکتر سید حمید حاج سیدجوادی، دکتر امیر صحافی و ...) چندان منطبق با واقعیت نمی بینم.
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۳۳ ب.ظ

سلام من ازاد شیراز بودم
خوب من هم استاد داشتم که انگلیس درس خونده بود قبل انقلاب
یا دکتری از شریف داشت
منتها کسی که پاشو تو دانشگاه آزاد میزاره، اون فردی نیست که تو دانشگاه دولتی هست.
شما ویدئو در مکتب خونه رو ببنید، از دانشگاه دولتی معمولی ...نه شریف و تهران...
ببنید چند جلسه درس تشکیل میشه و سرفصل رو چقدر کامل میگن؟
حالا آزاد چی/؟ چند جلسه تشکیل میشه؟ همان استاد در دانشگاه ازاد چطور درس میده؟

به هر حال هر کسی دوست داره میتونه تست کنه و امیدوارم پشیمان نشه...
چون پول و عمر و انرژی و .... هدر میره.

دانشگاهی که تو امور مالی "کارت خوان" بزاره...دیگه مشخصه هدف ش چیه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۴۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۴,۸۸۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۶۹۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۰۲۳ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۷۸۴ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۰۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۱۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close