زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ویرایش عکس

ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ ق.ظ
ویرایش عکس
سلام دوستان من برای ثبت نام امسالم یه مشکلی پیش اومد اونم اینکه خواستم عکسو عوض کنم الان هر چی میزنم دیگه اپلود نمیکنه!
خواستم بدونم تو مهلت اسفند میشه عکسو دوباره گذاشت؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ب.ظ
RE: ویرایش عکس
(۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)peymankop نوشته شده توسط:  سلام دوستان من برای ثبت نام امسالم یه مشکلی پیش اومد اونم اینکه خواستم عکسو عوض کنم الان هر چی میزنم دیگه اپلود نمیکنه!
خواستم بدونم تو مهلت اسفند میشه عکسو دوباره گذاشت؟

سلام اگه ثبت نام تون ثبت شده باشه میشه دوباره ویرایش کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۸۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۶۷ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  عکسایی که خودتون گرفتید Masoud05 ۶۹۵ ۳۲۴,۹۶۵ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ██ ویرایش ۲۳ ایبوک هوش مصنوعی (رایگان) ██ sohjel ۱ ۲,۳۸۱ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۷۵ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود حل المسائل OS استالینگز ویرایش ۸ jazana ۸ ۹,۹۷۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: pouyan234
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۳۸۷ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  دانلود حل المسائل ویرایش هفت و هشت سیستم عامل سیلبرشاتز jazana ۸ ۲۰,۶۳۴ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Mhmdgrbni
  دانلود ویرایش نهم کتاب سیلبرشاتس Operating System Concepts 9th 2013 yayarety ۶ ۱۵,۴۴۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: SIGNAL3030

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close