زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس خصوصی حل تست های کنکور

ارسال:

zeynaab پرسیده:

کلاس خصوصی حل تست های کنکور

سلام. وقت همگی بخیر
از دوستان اگر کسی ، کسی رو می شناسه که برخی سوال های تخصصی ارشد دکترای هوش چند سال اخیر را بتونم پیشش رفع اشکال کنم، لطفا معرفی کنه. هزینش رو هم تقبل می کنم.
اگرم کسی مایله که همراه من باشه برای کلاس خصوصی که هزینه کمتر بشه باز هم اعلام کنه.
با تشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۵ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۱۰۰ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۷۴۷ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
  کلاس های انلاین استاد باقری nafas30474 ۲ ۳,۱۲۶ ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  معرفی اموزشگاه برای کلاس های php saradehghani ۰ ۱,۹۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saradehghani
  کلاس یا کتاب virtual girl ۵ ۴,۶۷۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: romisa7007

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close