زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا

ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط αɾια.)
Rainbow رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا
۱ـ شهر Cinque Terre، در ایتالیا

[تصویر:  453463_Cinque-Terre-660x330.jpg]

این شهر شامل تعدادی شهرک و روستا است که همگی‌شان از لحاظ ارتفاع از سطح آب‌های مدیترانه بالاتر هستند. این روستاهای توریستی بر فراز کوهستان‌هایی واقع شده‌اند که مناظر و چشم‌اندازهای بسیار زیبایی برای بازدیدکنندگان فراهم می‌آورد. و مهمتر اینکه، این روستاها سرشار از رنگ‌های شاد، روشن، گوناگون و خارق‌العاده‌اند. ضمن قدم‌زدن در این نواحی که جزو رنگین‌ترین شهرها در ایتالیا به شمار می‌آیند انگار که در بطنِ رویاهای یک هنرمند خلاق راهپیمایی می‌کنید.

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط αɾια.)
RE: رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا
۲ـ ساحل برایتون [Brighton Beach] در ملبورن استرالیا

[تصویر:  453464_Brighton-Beach-660x330.jpg]

این ساحل ممتد شنی بسیار امن است و به شما امکان شنا در آب‌هایی تمیز و گرم را می‌دهد. این منطقه شامل چند ناحیه ساحلی زیباست که به خاطر رنگ‌آمیزی‌های تند و گرمش جذاب‌تر هم شده و جزو رنگین‌ترین شهرها در استرالیا به شمار می‌آید و از نگاه توریست‌ها حتی با مناظر آسمان‌خراش‌های ملبورن هم قابل رقابت است.

هراسی ندارند!
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
۳ـ جزیره بهشت [Paradise Island]، باهاما

[تصویر:  453469_Paradise-Island-660x330.jpg]

پایتخت باهاما یک شهر غنی از زیبایی، تاریخ و شخصیت است. این ناحیه جزو رنگین‌ترین شهرهای باهاما و دنیاست که در سال ۱۶۵۶ میلادی یعنی حدود ۴ قرن پیش کشف شده و در طول این سالیان دراز شاهد دوره‌های مختلفی بوده از جمله دوران استعمار، استیلای دزدان دریایی، تجارت‌های قاچاقچیان و امروزه توریسم جای همه آنها را گرفته است. این شهر مرکز فرهنگ و رنگ در بین جزایر اطراف به حساب می‌آید.

هراسی ندارند!
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
۴ـ شهر Gamla Stan، در نزدیکی استکهلم سوئد از رنگین‌ترین شهرها

[تصویر:  453473_Gamla-Stan-660x330.jpg]

از لحاظ تاریخی، این شهرک قدیمی در واقع همان استکهلم تاریخی و اصلی است. این شهرک در حدود سال ۱۳۰۰ میلادی بنا شده و امروزه حدود ۳۰۰۰ نفر در این شهر قدیمی زندگی می‌کنند. اغلب ساختمان‌های این ناحیه متعلق به قرون ۱۷و ۱۸ هستند. این شهر هم جزو رنگین‌ترین شهرها در تمام سوئد به حساب می‌آید.

هراسی ندارند!
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
۵ـ شهر Barranco در نزدیکی لیما در پرو

[تصویر:  453477_Barranco-Lima-660x330.jpg]

این شهر با ساختمان‌های رنگی و عمارت‌های شکوهنمدی که از دوران استعمار بازمانده‌اند و با مه ساحلی دلپذیرش جذابیت‌های بسیاری برای توریستها دارد و به عنوان یکی از رنگین‌ترین شهرها در کشور پرو، می‌تواند روزهای خوشی را در لیما برای هر گردشگر رقم بزند.

هراسی ندارند!
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط αɾια.)
۶ـ کیپ‌تاون [Cape Town]، آفریقای جنوبی

[تصویر:  453484_Cape-Town-660x330.jpg]

ساختمان‌های بائو کاپ در این شهر رنگارنگ و زیبا هستند. رنگ‌هایی صمیمی و روشن که از خیابانی به خیابان دیگر تنوع رنگی متفاوتی دارند و رنگ‌های‌شان فرق می‌کند. اینجاست که طیف‌های مختلفی از صورتی‌ها، نارنجی‌ها، زردها و آبی‌ها در هم می‌آمیزند تا چشم‌های ما را تسخیر و مسحور کنند. این شهر معروف آفریقایی جزو رنگین‌ترین شهرها در دنیاست و قطعا ارزش این را دارد که جزو فهرست ما قرار بگیرد.

هراسی ندارند!
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ ب.ظ
۵ سفر هیجان انگیز به اروپا که حداقل یکبار باید تجربه کنید
۱. شام در آسمان

[تصویر:  453522_شام-در-آسمان-بروسل.jpg]

شام خوردن در آسمان رویایی می شود. چند متر از سطح زمین را نمی دانم، ولی تصور کنید در جایی شام بخورید که بشود با یک صندلی پرواز کرد. در آسمان شام خوردن در همه جای اروپا وجود دارد، در نتیجه این کار کاملا امکان پذیر است که پشت یکی از آن میزها بنشینید و اولین سفر هیجان انگیز به اروپا را تجربه کنید.
من از سفر با هواپیما می ترسم (مثل لحظه جیغ کشیدن در حال چتر بازی بر روی شهر امپریابراوا که شهریست در اسپانیا) ، فقط می توانم تصور کنم که در وضعیتی قرار دارید که هیچ چیز پایداری اطرافتان وجود ندارد. بعد از همه اینها، دوست دارم خودم را به چالش بکشم و بر ترس هایم غلبه کنم. به همین دلیل فکر می کنم این کار یکی از تجربه هایی است که هرگز فراموش نخواهم کرد. آیا شما جرات انجام چنین کاری را دارید؟

هراسی ندارند!
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۳۷ ب.ظ
۲. سفر هیجان انگیز به اروپا با عاشقانه ها در جزایر مدیترانه

[تصویر:  453536_قایق-مدیترانه.jpg]

آیا فکر نمی کنید که یک حس عاشقانه در مورد دریای مدیترانه وجود دارد؟ سیسیل تنها جزیره ای است که تجربه بودن در آن را دارم، اما می خواهم ساردینیا، مینورکا، کورسیا، البا یا گلیو را هم ببینم. مطمئنم که هریک از آنها یک سفر هیجان انگیز کاملا جدید است، اما تصور کنید که همه این کارها را با یک قایق بادبانی یا کروز که به خودتان تعلق دارد انجام دهید. مطمئن هستم، به همان اندازه که رویایی به نظر می رسد، این سفر هیجان انگیز به اروپا بی نظیرترین برای شما در دریای مدیترانه خواهد بود.

هراسی ندارند!
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ، توسط αɾια.)
۳. سورتمه سواری با گوزن شمالی در لاپلند

[تصویر:  453589_گوزن-اسکیمو-اسکی.jpg]

“هنگامی که در روم هستید، روی سورتمه بپرید و مثل بابانوئل سوار گوزن های شمالی بشوید.” این دقیقا همان کاری است که من می خواهم انجام دهم. به نظر می رسد که سوار شدن بر گوزن های شمالی می تواند یک مورد عالی برای اضافه کردن به لیست ماجراجویی های اروپا باشد. این کار قطعا منحصر به فرد و جادویی بوده و تقریبا شبیه این است که رویای یک کودک به حقیقت بپیوندد. همچنین، یک فرصت عالی برای دیدن نورهای شمالی (شفق های قطبی) است.

هراسی ندارند!
ارسال: #۱۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ق.ظ
۴. بالون سواری هنگام طلوع آفتاب در کاپادوکیای ترکیه

[تصویر:  453612_بالن-رنگی-در-آسمان.jpg]

درباره ی بالون هوای گرم در کاپادوکیا خیلی شنیدم. چون بلغارستان فاصله کمی با ترکیه دارد. با این حال، فکر می کردم که تمایلم برای انجام این کار به صورت تنهایی خیلی غیرواقعی باشد. درحال حاضر، وقتی این پست را می نویسم، در حال تصمیم گرفتن هستم که چطور و چه زمانی در اسرع وقت به کاپادوکیا رسیده و داخل بالون بپرم. واقعا سحر آمیز است!

هراسی ندارند!
ارسال: #۱۱
۰۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ، توسط hivakish.)
رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا
دوست عزیز البته فکر کنم شهرهای کشورهای هلند و آلمان را انگار یادتون رفته اینجا بیارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دنیای عروسکی ۲ admin ۸ ۴۸,۱۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۴۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۶۸۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  کوتاه ترین مسیر در گراف Sanazzz ۳ ۳,۶۵۰ ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  بهترین و کاربردی ترین متد آموزش زبان !؟ khayyam ۰ ۱,۶۱۲ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۰۷۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۵۹ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh
  در پساپرده دنیای رنگارنگ اینستاگرام αɾια ۳ ۳,۶۴۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Exclamation کدام یک از حرکات دست در دنیا توهین آمیزند؟ αɾια ۸ ۵,۸۳۷ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ
  کاش من آفریقا به دنیا میومدم publin ۶ ۳,۹۴۸ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close