زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه

ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه
سلام. می‌خواستم دیدگاه‌های شما دوستان و در مورد انواع شغل‌ها بدونم. شغل‌هایی که موقتی باشه و بتونم شهریه‌ی دانشگاه تأمین کنم. البته اگر نصف شهریه رو هم بتونم بدست بیارم، کافیه. ممنون میشم اگر دیدگاهاتون و به اشتراک بذارید. ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۰۳ ب.ظ
RE: معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه
رشتتون چیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Cina
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ ب.ظ
رشتم کامپیوتره و قرار هست به صورت کارآموز در شرکتی فعالیت کنم. اما خب حقوق نمی‌گیرم.
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ
سلام
میتونید کار دانشجویی توی دانشگاه انجام بدید. توی آزمایشگاهها یا سایتهای دانشکده.البته اگر به موقع بهتون حقوق بدن خووبه
یا اگر خوابگاه باشید سایتهای کامپیوتر خوابگاه نیاز به نیرو دارن برای مدیریت سایت و شبکه و ....
کار دانشجویی در کتابخانه اصلی دانشگاه و ...
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ ق.ظ
کار دانشجویی همون طور که دوستمون گفتن نمیشه بهش اعتماد کرد چون وقتی حساب مالی دانشگاه بسته میشه پولش واریز میشه تو اسفند و شهریور و خیلی هم کمه مثلا من خودم هفته ای ۴ ساعت دانشگاه درس میدادم بعنوان TA و کلی مسوولیت دیگ آخرش مثلا ۲۰۰ تومن دادن واسه ۴ ماه
بنظر من تو سایت ها و روزنامه دنبال ی کار نیمه وقت بگردید مثلا ت فروشگاه های زنجیره ای مثل رفاه و نگین (شیراز) که حدودا ۴۵۰ هست حقوقش و باعث میشه درگیری ذهنی در رابطه با درسمون ایجاد نشه و بتونید بهتر درس رو مدیریت کنید
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۴۵ ق.ظ
اگه توانایی ترجمه یا کدنویسی دارین میتونین تو سایتهایی به عنوان فریلنسر پروژه های دانشجویی دیگران رو انجام بدین

Stop talking. Start walking
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ب.ظ
فک کنم این سایت هایی که ازشون پروژه میشه گرفت برای تایپ بتونه کار خوبی برای دوران دانشجویی باشه
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ ق.ظ
سلام فقط مشاغل اینترنتی به درد شهریه دانشگاه میخوره مثل راه اندازی یک سایت و فروش محصول.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ مرداد ۱۴۰۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
سلام دوست عزیز، بازاریابی بیمه شلوغ خوبیه و میتونی درآمد بالایی هم داشته باشی. توی ی سری سایت ها که فروش آنلاین بیمه انجام میدن، میتونی عضو بشی.
نقل قول: هر شغلی که داری کارمند، شغل آزاد ، خانه‌دار، صاحب کسب و کار و.... ، می‌تونی تنها با استفاده از گوشی موبایل هوشمند خود ، شغل دوم خود را در قالب همکاریآغاز کنی

موفق باشی
ارسال: #۱۰
۲۹ مهر ۱۴۰۲, ۰۵:۰۴ ب.ظ
سلام. خیلی جالبه منم به دنبال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هستم. چون می خوام به کانادا مهاجرت کنم. می خوام ببینم کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۶۹ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۳۴ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۱ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  معرفی زبان برنامه نویسی کریستال : Crystal elecomco ۰ ۲,۰۳۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۳۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close