زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۴۵ هوش

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ ب.ظ
۱۴۵ هوش
سلام
به نظر شما هوش علم و صنعت اول بزنم یا شهید بهشتی؟
برای شبانه امیرکبیر شانسی دارم؟
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
۱۴۵ هوش
شبانه امیرکبیر فکر نمیکنم

ان شا الله بتونید ولی من بودم اول علم و صنعت رو میزدم بعد بهشتی

بهشتی واقعا تو کامپیوتر به پای علم و صنعت نمیرسه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M1373
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط ya3ya6.)
۱۴۵ هوش
سلام. منم همین حدوده رتبه هوش ام، دو سه روزه میخوندم تاپیک ها رو همه علم و صنعت رو بالاتر شهید بهشتی میدونستن، رتبه کمتری هم میخواد واسه قبول شدن . البته خودت باید تحقیق کنی بسته به هدفت و چیزی که از دانشگاه میخوای ( مثلا ممکنه یکی سخت گیر باشه و کسایی که مقایسه میکنن به این توجه نمیکنن.). شبانه هم نمیدونم، میتونی سالهای گذشته رو ببینی. (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا ایشالا باز بچه ها راهنمایی ات میکنن.
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۲ ب.ظ
RE: 145 هوش
(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ)ya3ya6 نوشته شده توسط:  سلام. منم همین حدوده رتبه هوش ام، دو سه روزه میخوندم تاپیک ها رو همه علم و صنعت رو بالاتر شهید بهشتی میدونستن، رتبه کمتری هم میخواد واسه قبول شدن . البته خودت باید تحقیق کنی بسته به هدفت و چیزی که از دانشگاه میخوای ( مثلا ممکنه یکی سخت گیر باشه و کسایی که مقایسه میکنن به این توجه نمیکنن.). شبانه هم نمیدونم، میتونی سالهای گذشته رو ببینی. (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از جوابتون
من قصدم اینه برای دکتری اپلای کنم. فکر کنم علم و صنعت بهتر باشه با توجه به رنکینگ بین المللیش.
تربیت مدرس هم فکر کنم دو ساله گرایش هوش مصنوعی آورده ولی فکر کنم از علم و صنعت پایین تر باشه.
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ق.ظ، توسط ya3ya6.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ب.ظ)M1373 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ)ya3ya6 نوشته شده توسط:  سلام. منم همین حدوده رتبه هوش ام، دو سه روزه میخوندم تاپیک ها رو همه علم و صنعت رو بالاتر شهید بهشتی میدونستن، رتبه کمتری هم میخواد واسه قبول شدن . البته خودت باید تحقیق کنی بسته به هدفت و چیزی که از دانشگاه میخوای ( مثلا ممکنه یکی سخت گیر باشه و کسایی که مقایسه میکنن به این توجه نمیکنن.). شبانه هم نمیدونم، میتونی سالهای گذشته رو ببینی. (

ممنون از جوابتون
من قصدم اینه برای دکتری اپلای کنم. فکر کنم علم و صنعت بهتر باشه با توجه به رنکینگ بین المللیش.
تربیت مدرس هم فکر کنم دو ساله گرایش هوش مصنوعی آورده ولی فکر کنم از علم و صنعت پایین تر باشه.
موافقم، تربیت مدرس راستش به نظرم خیلی تحقیق میخواد، مخصوصا اینکه فقط چند ساله هوش میگیره. خودم اگه حوصله تحقیق نداشته باشم علم و صنعت رو اول، شهید بهشتی رو دوم و مدرس رو سوم میزنم. مثلا لینک زیر رو ببین:

دوست هام که میخواستن اپلای کنن میرفتن تو سایت دانشگاه ها دونه دونه استاد های هر دانشگاه رو سرچ میکردن ببینند تو اون حوزه که میخوان کار کنن و علاقه دارن استاد خوبی داره یا نه، بنظرم ممکنه بری به یه دانشگاه تاپ ولی تو حوزه ی علاقه ات استاد خوبی نداشته باشی در نتیجه مقاله نویسی و اپلای تو اون حوزه هم واست سخت میشه، مگر اینکه بخوای صرفا معدلت خوب شه و اپلای کنی، یا بعدا راجع به فیلدت تصمیم بگیری.
در ضمن من خودم هدفم اپلای نیست و صرفا کاری که دوستام میکردن رو گفتم.
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ)M1373 نوشته شده توسط:  سلام
به نظر شما هوش علم و صنعت اول بزنم یا شهید بهشتی؟
برای شبانه امیرکبیر شانسی دارم؟
ممنون

سلام هوش مصنوعی در حقیقت به چند گرایش تحقیقاتی اصلی تقسیم میشه:
تصویر، صدا، متن
حالا باید اساتید رو توی حوزه مورد علاقتون بررسی کنید خب توی متن خانم دکتر شمس فرد که در دانشگاه شهید بهشتی هستند فکر میکنم بهترین باشند. در تصویر دکتر ابراهیم مقدم در دانشگاه شهید بهشتی هستند.
اساتید زیر رو بررسی کنین:
دکتر مینایی، دکتر شمس فرد، دکتر ابراهیم مقدم، دکتر آبین، دکتر فیلی

بایدبه اهداف باور داشت.
دوست داشتن اهداف کافی نیستHeart
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۵۵ ق.ظ
۱۴۵ هوش
سلام به همه داوطلبان کنکور ارشد ۹۷ کامپیوتر
معماری ۱۰۹ نفر
مجموع۵۰۳ نفر
یعنی داوطلبی به طور مثال با رتبه ۳۰۰ هوش شانس خوبی برای قبولی در شهر تهران داره یا رتبه مثلا ۳۰۰ معماری یا نرم افزار
معماری ۳۶ نفر
مجموع ۱۵۷
ظرفیت دانشگاه های شهرستان روزانه
نرم افزار ۲۲۱ نفر
هوش ۱۷۵نفر
معماری ۹۳نفر
مجموع ۴۸۹ نفر
معماری ۹۳نفر
مجموع ۱۷۱ نفر

مجموع روزانه و شبانه شهرستان ۶۶۰ نفر
مجموع کل روزانه و شبانه ۱۳۲۰ نفر

نتیجه گیری کلی اینکه تا رتبه ۱۳۲۰ شانس زیادی برای قبولی در دوره های روزانه وشبانه رو داره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aali361
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۶ ق.ظ
۱۴۵ هوش
(۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۵ ق.ظ)dariush65 نوشته شده توسط:  سلام به همه داوطلبان کنکور ارشد ۹۷ کامپیوتر
معماری ۱۰۹ نفر
مجموع۵۰۳ نفر
یعنی داوطلبی به طور مثال با رتبه ۳۰۰ هوش شانس خوبی برای قبولی در شهر تهران داره یا رتبه مثلا ۳۰۰ معماری یا نرم افزار
معماری ۳۶ نفر
مجموع ۱۵۷
ظرفیت دانشگاه های شهرستان روزانه
نرم افزار ۲۲۱ نفر
هوش ۱۷۵نفر
معماری ۹۳نفر
مجموع ۴۸۹ نفر
معماری ۹۳نفر
مجموع ۱۷۱ نفر

مجموع روزانه و شبانه شهرستان ۶۶۰ نفر
مجموع کل روزانه و شبانه ۱۳۲۰ نفر

نتیجه گیری کلی اینکه تا رتبه ۱۳۲۰ شانس زیادی برای قبولی در دوره های روزانه وشبانه رو داره
آیتی رو هم تحلیل میزدی داداش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۷۶۶ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۰ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۱۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۳۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۸۶۷ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes
  هوش تهران یا هوش امیر کبیر Mehrzad4 ۰ ۱,۹۲۶ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehrzad4
  هوش امیر کبیر یا هوش دانشگاه تهران amirirma ۱ ۱,۵۰۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amirirma
  با ۱۵۰۰ هوش شبانه هوش کرمان یا روزانه هرمزگان یا شبانه هرمزگان رو می شه آورد؟ نازین ۱ ۱,۸۰۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close