زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم)

ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم)
️چند تا نکته و تذکر برای انتخاب رشته خدمتتون عرض میکنم شاید برای همه ره گشا باشه :

️انتخاب رشته خود را بر اساس سلیقه ها و معیارهای خود به همراه کد رشته های مورد نظر آماده بنویسید تا فردا ۴ عصر صبر کنید ۹۹/۹۹ تمدید میشه اگر نشد اونموقع وارد سیستم کنید.(سال قبل تا فرداش ساعت ۱۰ صبح اش هم می شد انتخاب رشته را وارد کرد)

️ از آنجایی که تکمیل ظرفیت تصویب شد که حذف شود و امسال نداریم دیگه، خواهش، تمنا استدعا التماس میکنم از همه افراد که اگر به هر دلیلی نمیتوانید شبانه شرکت کنید چشم پوشی کنید و شبانه ها را انتخاب نکنید، شاید شاید با همان تک صندلی دنیای یک فرد یا یک خانواده شکوفا شد.

️ انتخاب رشته سقف مجاز برای ویرایش دارد (ملت میگن۵) و هر دقیقه ویرایش نکنید تموم میشه مث عمر من.

با تحقیق و بر اساس هدف و آینده خود انتخاب رشته انجام ردهید.

️ شماها که به لطف خدا و تلاش خودتون رتبه های خیلی عالی (زیر۳۰) کسب کردید که هر جایی میتوانید پذیرش شوید (به جز آیتی های بینوا که با رتبه ۳۰ هم شانس قبولی جای عالی را بصورت قطعی ندارند و هیشکی ام یادش به این رشته یتیم نیست) حواستون باشه [b]دانشگاه های درجه یک و تاپ تهران اگر به در دلیلی اعم از مشغله، تنبلی، پایه درسی ضعیف، نداشتن پیش نیاز های درسی یا علمی مورد نیاز... رفتید این دانشگاه ها و نتونستید تحمل کنید مشروط شدید ممکنه حتی اخراج بشید[/b]... همه چیز گل و بلبل نیستا (دو ترم مشروطی مساوی اخراج) معدل ۱۴ حداقل مورد نیاز است. (دوستی در یکی از بهترین دانشگاه های تهران داشتم که رتبه کنکورش از من هم بهتر بود و روزانه هم قبول شده بود ولی علی رغم خرخونی باز هم ترم یک رو مشروط شد و ضربه سختی خورد)

️ اگر انتخاب رشته انجام دادید، یا براتون کسی انجام داد به نکات فوق بشدت دقت کنید. یا در این ۴ ماه تا شروع کلاس ها بشدت خود را تقویت کنید و فقط یک بعدی بر اساس رتبه انتخاب رشته ننمایید.

️به نظر شخصی من: هر جا کم آوردید در تصمیم گیری مردد بودید به ندای قلبتون گوش دهید. بوده فرد رتبه یک رقمی در دانشگاه .... مشروط شده یا حتی ترک تحصیل کرده است.

به دانشگاه شهید بهشتی با شهریه حدود ۴ میلونی شبانه اش (دقیق دقیقش میشه ۴۲۰۰۰۰۰ تومان) دقت کنید و بعضا خوابگاه هم نمی دهند، با باید بعنوان نفر ۵م بتوانید رضایت هم اتاقی هایتان را جلب کنید. اگر توان مالی نداری انتخاب نکن بخدا گناه داره شاید دنیای یکی دیگه با همین یک صندلی تغییر کرد.

هر عملی شما انجام بدهید انرژی ان را از کائنات خداوند بازپس خواهید گرفت.

حتما در انتخاب رشته از #سیستم(کامپیوتر) استفاده کنید و هرگز از #گوشی_همراه استفاده ننمایید.

دوستان دقیقه نودی، سال قبل یکی از دوستان دقیقه اخر حول حولی انتخاب رشته کرد و آنهم با گوشی، و چون انتهای کلمه دانشگاه صنعتی.... درج نشده بود و نام دانشگاه شریف مد نظر بود و بجاش به ناکجا آباد منتهی شد حتما حتما لیست خود را مرتب و آماده بنویسید و در روز آخر وارد کنید.

️ فعلا دیگه حضور ذهن ندارم باید فکر کنم که اصلا وقت فکر ندارم اگر موردی به ذهنتون رسید بهم بگید به لیست اضافه کنم ممنونم.

اگر هر دانشگاهی روزانه قبول شوید چه برید دانشگاه چه انصراف بدید .... ۹۸ از کنکور دادن محروم هستید. اما هردانشگاهی غیر از روزانه میتوانید ازمون مجدد بدهید(قبلا این هم ممنوع بود)

زبان انگلیسی بچه های ۹۷ ۹۸ ۹۹ بشدت کار کنید مهمترین درس ارشد به بعد همین زبان خواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۳pdh , ya3ya6 , hajmohsen72 , Norman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۳ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۸ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۶۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۲۷ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۷۵ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۲۰ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۷۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close