زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا

ارسال:

farzan2015 پرسیده:

Sad خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا

سلام دوستان عایا کسی هست مرا یاری کند؟؟؟؟
من این چندتا موضوع رو نمیتونم متوجه بشم تو درس طراحی الگوریتم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

mjzarrin پاسخ داده:

RE: خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا

(۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ)farzan2015 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عایا کسی هست مرا یاری کند؟؟؟؟
من این چندتا موضوع رو نمیتونم متوجه بشم تو درس طراحی الگوریتم

دروود دوست من
سوال اول تابع بازگشتیه، گفته اگه هر کدوم از n , m که مساوی یک شدن، تابع f ، یک بر میگردونه ، وگرنه مقدارش برابر میشه
f(n,m)=f(n-1,m)+f(n,m-1

f(2, 5) = f(1 , 5) + f(2,4) = 1 + f(2,4) = 1 + f(1,4) + f(2,3) = 2 + f(1,3)+f(2,2) = 3 + f(1,2)+ f(2,1) = 5
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۰۳ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۳۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۱۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۱۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۲۴ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۵۰۲ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۵۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۶۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۴۹ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close