زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همخانه

ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ ب.ظ
همخانه
با سلام. من شبانه های علوم کامپیوتر از شریف یا تهران قبول میشم. نیاز به همخونه دارم برای اون حوالی از تهران. اجاره از من و پول پیش از شما. کسایی که بالای ۲۵ میلیون پول پیش دارن میتونن با من تماس بگیرن . مرسی

۰۹۳۶۴۴۹۶۵۳۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ ب.ظ
RE: همخانه
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ب.ظ)AminKH نوشته شده توسط:  با سلام. من شبانه های علوم کامپیوتر از شریف یا تهران قبول میشم. نیاز به همخونه دارم برای اون حوالی از تهران. اجاره از من و پول پیش از شما. کسایی که بالای ۲۵ میلیون پول پیش دارن میتونن با من تماس بگیرن . مرسی

۰۹۳۶۴۴۹۶۵۳۴
کسی ۲۵ میلیون داشته باشه میره تنهایی خونه می گیره Big Grin
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
همخانه
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ب.ظ)AminKH نوشته شده توسط:  با سلام. من شبانه های علوم کامپیوتر از شریف یا تهران قبول میشم. نیاز به همخونه دارم برای اون حوالی از تهران. اجاره از من و پول پیش از شما. کسایی که بالای ۲۵ میلیون پول پیش دارن میتونن با من تماس بگیرن . مرسی

۰۹۳۶۴۴۹۶۵۳۴
دقیقا

منم خوابگاه راحت نبودم با همین مبلغ کمتر خونه گرفتم سمت آزادی

...Let it Go
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ب.ظ)AminKH نوشته شده توسط:  با سلام. من شبانه های علوم کامپیوتر از شریف یا تهران قبول میشم. نیاز به همخونه دارم برای اون حوالی از تهران. اجاره از من و پول پیش از شما. کسایی که بالای ۲۵ میلیون پول پیش دارن میتونن با من تماس بگیرن . مرسی

۰۹۳۶۴۴۹۶۵۳۴
دقیقا

منم خوابگاه راحت نبودم با همین مبلغ کمتر خونه گرفتم سمت آزادی
تو که مایه داری Big Grin
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۱ ب.ظ
همخانه
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو که مایه داری
دارم مستقل میشم با پول کلاس خصوصی
ولی وسطای ماه که میشه با این وضع گرونی مجبور میشم رجعت کنم به جیب اقام

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ ب.ظ
همخانه
اگر املاکی تهران رو یه سری زده باشید دیگه نمیگید که ۲۵ میلیون رقم بالایی محسوب میشه. من خودم ماهی ۱ تومن حاضرم اجاره بدم ولی پول پیش رو ندارم و یه ۵۰ متری حوالی شادمان که ۲۰سال ساخت باشه و تازه آسانسور و پارکینگ هم نداشته باشه همین حوالی ۳۰تومن ۱تومن اجاره میدن...لطفا اطلاعات میدانی خودتونو تکمیل کنین و بعد نظر بدین
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۵۳ ب.ظ
همخانه
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ ب.ظ)AminKH نوشته شده توسط:  لطفا اطلاعات میدانی خودتونو تکمیل کنین و بعد نظر بدین
باشه
محض اطلاعت من از سال ۹۲ که کارشناسی قبول شدم تهران خونه گرفتم و خوابگاه خیر
اطلاعات تکمیله نگران اطلاعات ما نباش که بروزیم

...Let it Go
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ ب.ظ)AminKH نوشته شده توسط:  اگر املاکی تهران رو یه سری زده باشید دیگه نمیگید که ۲۵ میلیون رقم بالایی محسوب میشه. من خودم ماهی ۱ تومن حاضرم اجاره بدم ولی پول پیش رو ندارم و یه ۵۰ متری حوالی شادمان که ۲۰سال ساخت باشه و تازه آسانسور و پارکینگ هم نداشته باشه همین حوالی ۳۰تومن ۱تومن اجاره میدن...لطفا اطلاعات میدانی خودتونو تکمیل کنین و بعد نظر بدین
مهندس جان من خودم به شخصه از سال ۹۴ تهران هستم و شادمان و نواب و کارون و جیحون و ... رو از کف دستم هم خوب میشناسم .
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۳ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ ب.ظ)AminKH نوشته شده توسط:  لطفا اطلاعات میدانی خودتونو تکمیل کنین و بعد نظر بدین
باشه
محض اطلاعت من از سال ۹۲ که کارشناسی قبول شدم تهران خونه گرفتم و خوابگاه خیر
اطلاعات تکمیله نگران اطلاعات ما نباش که بروزیم
شما آخرین بار کِی خونه اجاره کردید؟
شما برید سایت دیوار، متراژ رو تا ۵۰ متر بزنید، ودیعه رو ۳۰ میلیون، اجاره رو زیر ۱۰۰ تومن، محل رو هم شادمان و جیحون و معین و نواب و اطرافش. تنها چیزی که میاره یه ۲۰ متر زیر زمین تمیز هست، یه ۳۰ متری توو خیابون قزوین و یه پارکینگ توو خیابون هاشمی.

ودیعه رو بکنید ۴۰ میلیون، یه ۴۰ متر زیر همکف جیحون میدن و یه ۴۵ متری توو عباسی (که اگه ساعت ۵ عصر از سر نواب راه بیفتی ۷ میرسی) و یه ۳۴ متری هم توو مرتضوی.
قیمت‌ها نسبت به سال پیش جهش داشته، و نسبت به دو سال پیش فکر کنم دو برابر شده باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۱۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۶ ب.ظ
همخانه
شما اگه از سال ۹۲ تهران هستین من از سال ۸۷ هستم. لیسانس و ارشدمو گرفتم و سربازیمو رفتم و میرم ارشد رشته مورد علاقه امو بخونم. اینکه کی زودتر تهران بوده ملاک و معیار برش حرف نیست!!! الان بعلت بالا رفتن قیمت املاک اجاره ها بالا رفتن و به همین جهت ۲۵ تومن دیگه صرفا پولی میشه که باید کنارش ۱ تومن هم اجاره بدی تا بتونی یه ۵۰ متری اجاره کنی. بابای من توی تهران خونشو ۱۲۰تومن رهن کامل داده. در صورتی که پارسال ۷۰تومن رهن کامل دادیم. این تفاوت قیمت رو دیگه نمیشه تنهایی پر کرد و مجبور میشی بری سمت همخونه. حالا هم هر فردی که مایل هست من مشتاقم که باهاش ارتباط داشته باشم. ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۱۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
همخانه
قیمت ها حسابی رفته بالا
نسبت به قبل

صد در صد تایید میکنم امین عزیز

ولی با ۵۰ تومن و ۱ تومن میشه یه جای آبرومند و تمیز سمت استاد معین گرفت

پرسید چرا استاد معین خونه گرفتی
گفتم چون نزدیک است به شریف

علاقت وافر به دانشکده کامپیوترش داریم
:-)

من چند وقتی بود پیگیر نبودم
پوزش

...Let it Go
ارسال: #۱۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۴ ب.ظ
همخانه
آقا چرا سخت گرفتید برید بریانک اینا خونه بگیرید با ۴۰ میلیون و ماهی ۳۰۰ می تونید یه خونه ۵۰ متری خوب اجاره کنید

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close