زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۱۳۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۴۰ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۷ ب.ظ)KavehIsHere نوشته شده توسط:  (دانشگاه شریف هم همینطوری درس میدن)
از کِی دوباره اینطوری شده؟ آخرین چیزی که یادمه این بود که قدیما هم سخت‌افزار هم نرم‌افزار این دو درس رو جدا داشتند. بعد یه ۴ سال اینا سخت‌افزاریا این درس رو به صورت ادغامی داشتند و فکر کنم هم ۴ واحد شده بود ولی نرم‌افزاریا دو درس مجزا داشتند. الانم که فک کنم دو سالی هست گرایش‌ها رو حذف کردند، در نتیجه طراحی الگوریتم باز مجزا هست.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: KavehIsHere , marvelous
ارسال: #۱۳۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط KavehIsHere.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  از کِی دوباره اینطوری شده؟ آخرین چیزی که یادمه این بود که قدیما هم سخت‌افزار هم نرم‌افزار این دو درس رو جدا داشتند. بعد یه ۴ سال اینا سخت‌افزاریا این درس رو به صورت ادغامی داشتند و فکر کنم هم ۴ واحد شده بود ولی نرم‌افزاریا دو درس مجزا داشتند. الانم که فک کنم دو سالی هست گرایش‌ها رو حذف کردند، در نتیجه طراحی الگوریتم باز مجزا هست.

پس احتمالا همینطوری که میگین باشه. من خودم شریف نیستم، اما یکی از دوستانم یه درسی داشت به اسم ساختمان داده ها و الگوریتم ها، سال ۹۶ یا ۹۵ بود فکر کنم، دقیقا ۴ واحد هم بود. اما آخرین آگاهی من مال همون هست، احتمالا همینطوری که فرمودین دوباره جدا شدن بعد برداشته شدن گرایش ها.
۰
۰
ارسال: #۱۳۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۱۲ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
خداییش کتاب نصیر خیلی عالیه، من نصف بخش اولش رو خوندم و خیلی تاثیر داشته.
یه چیز دیگه ای هم شده، تو این مدت خیلی با شبکه حال کردم. دارم فکر میکنم برای گرایش شبکه هم امتحان بدم.
شما میدونین که چه درسهایی رو برای گرایش شبکه باید خوند؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۳۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۰۵ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان عزیز
یه مشکلی که من خیلی باهاش درگیرم این روزا سر درس خوندن، فکر میکنم مشکل بچه های دیگه هم باشه کم و بیش. تصمیم دارم اینجا مطرحش کنم تا با تجربه دوستان موفق بتونیم با این مشکل هم کنار بیایم.

اول لب کلام رو میگم : آقا ما موقع درس حواسمون پرت میشه الکی و نمیدونیم اصلا چی میشه هی میریم تو یه عالم دیگه و وقت کشی صورت میگیره. چیکار کنیم این اتفاق نیفته؟

خب حالا در مورد خودم به شکل مقطعی صحبت میکنم. من نمیخوام بگم با شغل قبلیم خداحافظی کردم چون اگه کسی آلوده ی هنر شد تمام!
من الان خیلی انگیزه دارم و خوب هم درس میخونم و پیش میرم و مشکل خاصی هم ندارم. فقط بعضی اوقات سر درس که هستم مثل امشب، یهو کرم صحنه و کارگردانی منو میگیره. یهو خلاقیتم میزنه بالا و شروع میکنم یه فیلم یا یه تئاتر دکوپاژ میکنم!!! همه اینا تو ذهنم اتفاق می افته و یهو به خودم میام میبینم اه یه ربع گذشته من فکرم جایی دیگه بوده. البته اینو هم میدونم که اینا همش از بابت استرس و اینکه بعد از حدود بیست و اندی سال رفتم سراغ رشته فنی و ریاضیات ناشی میشه. من نمیخوام در این مشکل عمیق بشم و خودمو درگیرش کنم. به قول خودم این یه باگه و باید از بین ببرمش. بنابراین تقاضا دارم برای تمرکز هر چه بهتر و دوری از این افکار غیر درسی یه راهکار ارائه کنید.

سپاس

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۱۴ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  آقا ما موقع درس حواسمون پرت میشه الکی و نمیدونیم اصلا چی میشه هی میریم تو یه عالم دیگه و وقت کشی صورت میگیره. چیکار کنیم این اتفاق نیفته؟

سلام
خیلی چیز عجیبی نیست که حواستون پرت میشه. حالا شما حواست پرت کارگردانی و صحنه و چیزایی از این دست میشه یکی یه چیز دیگه ذهنشو مشغول میکنه(همون قضیه جذابیت سوراخ دیوار در هنگام مطالعه است دیگه Smile ). اصلا به نظرم کسی وجود نداره که بگه من اصلا حواسم پرت نمیشه و به هیچی جز درس فکر نمیکنم. ولی خب رفته رفته که تمرکزتون و بالطبع ساعت مطالعه بالاتر میره حواستون کمتر پرت میشه.

یه چیزی هم که نمیدونم قبلا گفتم یا نه اینه که یه کاغذی چیزی بذارید کنار دستتون. هر موقع کوچیک ترین چیزی به ذهنتون رسید که پتانسیل حواس پرتی داشت روی کاغذ یادداشتش کنید تا بعدا توی وقت استراحت راجع بش فکر کنید. وقتی یادداشت میکنید انگار حافظه تون رو خالی میکنید تا جا برای داده های جدید باز شه، مثل تخصیص حافظه با دستور new توی C++ که اگه آخر برنامه اون حافظه های تخصیص داده شده رو خالی نکنید حافظه کامپیوترتون پر میشه و دیگه هیچ کاری نمیتونید بکنید Smile پس بهتره با نوشتن ذهنتونو از اون چیزا خالی کنید تا راحت تر روی درس متمرکز بشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , alma1988
ارسال: #۱۴۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۱۳ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ق.ظ)sinashan73 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  آقا ما موقع درس حواسمون پرت میشه الکی و نمیدونیم اصلا چی میشه هی میریم تو یه عالم دیگه و وقت کشی صورت میگیره. چیکار کنیم این اتفاق نیفته؟

سلام
خیلی چیز عجیبی نیست که حواستون پرت میشه. حالا شما حواست پرت کارگردانی و صحنه و چیزایی از این دست میشه یکی یه چیز دیگه ذهنشو مشغول میکنه(همون قضیه جذابیت سوراخ دیوار در هنگام مطالعه است دیگه Smile ). اصلا به نظرم کسی وجود نداره که بگه من اصلا حواسم پرت نمیشه و به هیچی جز درس فکر نمیکنم. ولی خب رفته رفته که تمرکزتون و بالطبع ساعت مطالعه بالاتر میره حواستون کمتر پرت میشه.

یه چیزی هم که نمیدونم قبلا گفتم یا نه اینه که یه کاغذی چیزی بذارید کنار دستتون. هر موقع کوچیک ترین چیزی به ذهنتون رسید که پتانسیل حواس پرتی داشت روی کاغذ یادداشتش کنید تا بعدا توی وقت استراحت راجع بش فکر کنید. وقتی یادداشت میکنید انگار حافظه تون رو خالی میکنید تا جا برای داده های جدید باز شه، مثل تخصیص حافظه با دستور new توی C++ که اگه آخر برنامه اون حافظه های تخصیص داده شده رو خالی نکنید حافظه کامپیوترتون پر میشه و دیگه هیچ کاری نمیتونید بکنید Smile پس بهتره با نوشتن ذهنتونو از اون چیزا خالی کنید تا راحت تر روی درس متمرکز بشید.

ممنونم ازت، کاملا راست میگی، من وقتی مینویسم دنیام نیست. متاسفانه یا حالا شاید خوشبختانه من قدرت تخیل فوق العاده بالایی دارم و همین منو سر به هوا میکنه. به قول شما سوراخ دیوار هم جذابیت داره و یهو میبینی از توش کمد شیر جادوگر، قصه های نارنیاBig Grin
من حالا دارم سعی میکنم از این قدرت تخیلم استفاده کنم برای یادگیری درسها. باورت نمیشه شاید اگه بگم تمام درسها رو مثل حلقه های زنجیر به هم شبکه کردم و مثلا ساختمان داده تحلیل الگوریتم رو به شکل پله دیدم و همه چی رو تصویری کردم تا فهمیدم. نمیدونم چطوری بهت بگم مثل یه دنباله یا سری اینا رو تو ذهنم پیوند دادم. Idea
الانم چشم، من شروع میکنم یادداشت از تخیلاتم که مغزمو سبک کنم. اصلا من برای این کار یه دفتر سبز دارم. از همون استفاده میکنم و افکار مثلا مزاحم رو مینویسم توش. واقعا ممنونم از راهنماییت.Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinashan73 , alma1988
ارسال: #۱۴۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۲۷ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
به نظرم از این تخیل در جهت درس استفاده کنید. مثلا تصور کنید خودتون رو که دارید این مطالب رو برای دانشجوهاتون تدریس میکنید و مثل یک استاد رفتار کنید دانشجوهاتون رو ببینید به سوالایی که براشون مطرح میشه جواب بدید.
من موقع درس خوندن تدریسش میکنم و فوق العاده تاثیر مثبت داره هم در تمرکز و هم در به خاطر سپردنش.
۱
۰
ارسال: #۱۴۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۰۹ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دقیقا!
اصلا تخیلم رو همونطور که گفتم یه چیز فراتر میبرم و مثلا تمام مدارها رو مجسم میکنم تو مدار منطقی یا الگوریتمها رو فضایی میبینم. من خوشبختانه به خاطر رشته قبلی که خوندم و کاری که داشتم به عنوان بازیگر و کارگردان در تئاتر خصوصا، خیلی توانمند هستم در تجسم. چون مثلا تو کارگردانی کردن، کارگردان یه دور باید تمام فیلم رو تو ذهنش بسازه بعد دکوپاژ صحنه ها رو بیاره رو کاغذ و این دفتر کارگردان هم دقیقا یه چیزی هست مثل الگوریتم که برای یه برنامه کامپیوتری مینویسن. یعنی من مدام دارم از این شباهتها استفاده میکنم و بین چیزهایی که قبلا خوندم و چیزهایی که الان دارم برای کنکور ارشد هوش میخونم پل میزنم. الان مثلا الگوریتمهای بازگشتی رو دارم میخونم، برام واضح و مبرهنه که دقیقا شبیه فیلمهای اصغر فرهادی هستن الگوریتمهای بازگشتی. بعد از رو اون ساختار که قبلا باهاش آشنا شدم این ساختار رو یاد میگیرم.
کلا به قول شما همه چیز در خدمت کنکور ۹۹

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۴۱ ب.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دقیقا!
اصلا تخیلم رو همونطور که گفتم یه چیز فراتر میبرم و مثلا تمام مدارها رو مجسم میکنم تو مدار منطقی یا الگوریتمها رو فضایی میبینم. من خوشبختانه به خاطر رشته قبلی که خوندم و کاری که داشتم به عنوان بازیگر و کارگردان در تئاتر خصوصا، خیلی توانمند هستم در تجسم. چون مثلا تو کارگردانی کردن، کارگردان یه دور باید تمام فیلم رو تو ذهنش بسازه بعد دکوپاژ صحنه ها رو بیاره رو کاغذ و این دفتر کارگردان هم دقیقا یه چیزی هست مثل الگوریتم که برای یه برنامه کامپیوتری مینویسن. یعنی من مدام دارم از این شباهتها استفاده میکنم و بین چیزهایی که قبلا خوندم و چیزهایی که الان دارم برای کنکور ارشد هوش میخونم پل میزنم. الان مثلا الگوریتمهای بازگشتی رو دارم میخونم، برام واضح و مبرهنه که دقیقا شبیه فیلمهای اصغر فرهادی هستن الگوریتمهای بازگشتی. بعد از رو اون ساختار که قبلا باهاش آشنا شدم این ساختار رو یاد میگیرم.
کلا به قول شما همه چیز در خدمت کنکور ۹۹

حرف های شما منو یاد ی استادم انداخت، سال۹۰وقتی برای اولین بار کنکورارشد دادم رتبه هوش مصنوعی ام۱۸۰ شد و من شناختی نسبت بهش نداشتم و خودم هم عاشق نرم و شبکه بودم که رتبه ام در آنها بالاتر بود. بهم گفت هوش مصنوعی ی جورایی تخیلت باید بالا باشه تا بتونی توش موفق باشی.
الان نوشته های شما منو یاد استادم انداخت، انشاالله که موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۱۴۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
یه مشکلی که من خیلی باهاش درگیرم این روزا سر درس خوندن، فکر میکنم مشکل بچه های دیگه هم باشه کم و بیش. تصمیم دارم اینجا مطرحش کنم تا با تجربه دوستان موفق بتونیم با این مشکل هم کنار بیایم.

اول لب کلام رو میگم : آقا ما موقع درس حواسمون پرت میشه الکی و نمیدونیم اصلا چی میشه هی میریم تو یه عالم دیگه و وقت کشی صورت میگیره. چیکار کنیم این اتفاق نیفته؟

خب حالا در مورد خودم به شکل مقطعی صحبت میکنم. من نمیخوام بگم با شغل قبلیم خداحافظی کردم چون اگه کسی آلوده ی هنر شد تمام!
من الان خیلی انگیزه دارم و خوب هم درس میخونم و پیش میرم و مشکل خاصی هم ندارم. فقط بعضی اوقات سر درس که هستم مثل امشب، یهو کرم صحنه و کارگردانی منو میگیره. یهو خلاقیتم میزنه بالا و شروع میکنم یه فیلم یا یه تئاتر دکوپاژ میکنم!!! همه اینا تو ذهنم اتفاق می افته و یهو به خودم میام میبینم اه یه ربع گذشته من فکرم جایی دیگه بوده. البته اینو هم میدونم که اینا همش از بابت استرس و اینکه بعد از حدود بیست و اندی سال رفتم سراغ رشته فنی و ریاضیات ناشی میشه. من نمیخوام در این مشکل عمیق بشم و خودمو درگیرش کنم. به قول خودم این یه باگه و باید از بین ببرمش. بنابراین تقاضا دارم برای تمرکز هر چه بهتر و دوری از این افکار غیر درسی یه راهکار ارائه کنید.

سپاس

سلام.
همین طوری که دوستان اشاره کردن این اصلا چیز عجیب و غریب و خاصی نیست که فکر کنی فقط خودت درگیرش هستی. برای همه رخ میده. برای یکی بیشتر و یکی کمتر. تمرکز هم مثل خیلی چیزهای دیگه یه مهارت اکتسابی هست.
حواست باشه وقتی تمرکزت میپره دچار خودسرزنشی نشی. خودت رو الکی سرزنش نکن. به خودت فرصت بده و با خودت صبورانه رفتار کن. به خودت فرصت بده که تمرکز رو یاد بگیره .
البته همه ی اینها رو حتما خودتون هم میدونستین ولی خوب احساس کردم گفتنش خالی از لطف نیست.
برای افزایش تمرکز یه تمرین هست که من تعریفش رو زیاد شنیدم و خیلی از روانشناس ها هم توصیه میکنن.
این کار رو روزانه پنج دقیقه انجام بده. و یا اگر مقدور بود روزانه دو سه بار.
برو به محیط ارومی که حواست رو پرت نکنه. مثلا نور زیاد٫ تاریکی زیاد٫ سر و صدا و کلا چیزی که بخواد توجه تو رو جلب کنه نباشه. چشمهات رو ببند و یک حرف مثلا "میم" یا یه اسم مثلا "اسمان" رو در ذهنت داشته باش. پنج دقیقه سعی کن فقط همین یه واژه تمام ذهنت رو پر کنه. و ذهنت رو بگیره. مثل یه صفحه ی سفید که فقط همین یه واژه درش نوشته شده. اوایل متوجه میشی که نمیتونی و چیزهای دیگه هم میان وارد این صفحه میشن اما به مرور و با تمرین تمام فکر های مزاحم از بین میرن. بعد از مدت میبینی ذهنت روشن شده و هیچ فکر مزاحمی نیست و میتونی کل پنج دقیقه رو فقط به یک چیز و با عمق زیاد فکر کنی.
تمرین میخواد و سرسختی.
۱
۰
ارسال: #۱۴۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۰۶ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
نقل قول: سلام.
همین طوری که دوستان اشاره کردن این اصلا چیز عجیب و غریب و خاصی نیست که فکر کنی فقط خودت درگیرش هستی. برای همه رخ میده. برای یکی بیشتر و یکی کمتر. تمرکز هم مثل خیلی چیزهای دیگه یه مهارت اکتسابی هست.
حواست باشه وقتی تمرکزت میپره دچار خودسرزنشی نشی. خودت رو الکی سرزنش نکن. به خودت فرصت بده و با خودت صبورانه رفتار کن. به خودت فرصت بده که تمرکز رو یاد بگیره .
البته همه ی اینها رو حتما خودتون هم میدونستین ولی خوب احساس کردم گفتنش خالی از لطف نیست.
برای افزایش تمرکز یه تمرین هست که من تعریفش رو زیاد شنیدم و خیلی از روانشناس ها هم توصیه میکنن.
این کار رو روزانه پنج دقیقه انجام بده. و یا اگر مقدور بود روزانه دو سه بار.
برو به محیط ارومی که حواست رو پرت نکنه. مثلا نور زیاد٫ تاریکی زیاد٫ سر و صدا و کلا چیزی که بخواد توجه تو رو جلب کنه نباشه. چشمهات رو ببند و یک حرف مثلا "میم" یا یه اسم مثلا "اسمان" رو در ذهنت داشته باش. پنج دقیقه سعی کن فقط همین یه واژه تمام ذهنت رو پر کنه. و ذهنت رو بگیره. مثل یه صفحه ی سفید که فقط همین یه واژه درش نوشته شده. اوایل متوجه میشی که نمیتونی و چیزهای دیگه هم میان وارد این صفحه میشن اما به مرور و با تمرین تمام فکر های مزاحم از بین میرن. بعد از مدت میبینی ذهنت روشن شده و هیچ فکر مزاحمی نیست و میتونی کل پنج دقیقه رو فقط به یک چیز و با عمق زیاد فکر کنی.
تمرین میخواد و سرسختی.

ممنونم ازت، اتفاقا من این تمرین رو با صداها میکنم. خونه ما خیلی سر و صدا داره و نزدیک فرودگاهه، همینطور سر و صداس که میاد و از طرفی دبیرستان پسرانه ای که الان تعطیله ولی تو دوران مدرسه دیوونه میکنه آدمو. من میام مثلا به صدای هواپیمایی که دارن سوختش میزنن و افتضاح صدای بلندی داره گوش میدم و با ذهنم بهش میگم " ساکت!" و خوب این دفه به صدای پرنده ها گوش میدم و روی اونا تمرکز میکنم. شاید باورت نشه یک مرتبه همه جا سکوت میشه و جالب اینکه پشت سرش یه باد خنکی شروع میشه که همه درختا رو تکون میده و در نهایت سکوت حاکم میشه.
میخوام بگم این راهی هم که من استفاده میکنم خیلی برای تمرین تمرکز خوبه و یه جوری اطراف رو و تصویر و صدایی رو که ذهن آدم از اطراف میگیره رو کنترل میکنه. در این تکنیک فقط کافیه آدم به صداهای مزاحم فکر کنه و روشون تمرکز کنه تکی تکی و فقط بگه "ساکت!"

این روش باعث میشه که صداهای مزاحم رو قطع کنی روال شنیدنشونو و سکوت بشه برای آدم.

مشکل عمده من اینه که از یه رشته هنری میام که تمام عمرمو توش صرف تخیل کردم و همینه که حواسمو پرت میکنه. الان البته کمی بهترم و سعی کردم بین هر دو فضای سینما -تئاتر و مهندسی یه تعادلی برقرار کنم.

بازم ممنونم ازت و امیدوارم موفق باشی Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۵۵ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
کانال ساختمان داده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۴۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۲۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام به همه
من امروز با این سایت آشنا شدم و میخوام از فردا شروع کنم به نظرتون میشه به شریف یا تهران فکر کرد؟
لطفا کمک کنید نه منابع دارم نه برنامه
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ)malihe_biparva نوشته شده توسط:  سلام به همه
من امروز با این سایت آشنا شدم و میخوام از فردا شروع کنم به نظرتون میشه به شریف یا تهران فکر کرد؟

سلام
خوش اومدی به جمع مانشتی ها. راستشو بخوای بله، چرا نمیشه به شریف یا تهران فکر کرد؟ منم دارم به همین دو جا فکر میکنم و اگه از همین الان بخونیم مسلما قبول میشیم.
قبل از هر حرف و راهنمایی به من بگو چه گرایشی میخوای امتحان بدی و از چه رشته ای هستی؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۵۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط malihe_biparva.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ)malihe_biparva نوشته شده توسط:  سلام به همه

سلام
خوش اومدی به جمع مانشتی ها. راستشو بخوای بله، چرا نمیشه به شریف یا تهران فکر کرد؟ منم دارم به همین دو جا فکر میکنم و اگه از همین الان بخونیم مسلما قبول میشیم.
قبل از هر حرف و راهنمایی به من بگو چه گرایشی میخوای امتحان بدی و از چه رشته ای هستی؟
خیلی ممنون سپاسگزارم
از رشته نرم افزار هستم و گرایش نرم افزار میخوام شرکت کنم

در خصوص منابع میشه راهنمایی کنی؟ من دارم از صبح اینجا مطلب میخونم هرکس یه چیزی میگه کاش اینجا یه قسمتی داشت که همه چی مشخص باشه. از بازارچه کتاب میشه منابع تهیه کرد؟ مطمئن هست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۸۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۷۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۵۵ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۵۷ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۵۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۵۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۶۱۶ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۸۵ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۶۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close