زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۳۳۱
۱۵ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۵۰ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان من از معماری خسته شدم! معماری یوسفی اصلا برام قابل درک نیست. به نظرتون از روی کتاب کتیرایی کافیه بخونم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۲
۱۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۴۰ ق.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان من از معماری خسته شدم! معماری یوسفی اصلا برام قابل درک نیست. به نظرتون از روی کتاب کتیرایی کافیه بخونم؟
به نظرم برای معماری فیلم یوسفی خیلی کمک میکنه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۳۳
۱۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط marvelous.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
من ویسش رو دارم، یعنی میگی از کانالش بگیرم؟

الان رفتم یه سر زدم تو کانالش، آغا فیلمها و کلاسهاش بدجوری گرونن. اصلا اینا هم دکان باز کردن با این کنکور به خدا. من حالا میخوام برم دوباره سراغ کتاب کتیرایی، چون اینطور که معلومه من زبان یوسفی رو متوجه نمیشم و اصلا با کتابهاش راحت نیستم، خرج اضافی هم ندارم بکنم و باید از همین منابعی که دارم استفاده کنم. میرم سراغ کتاب کتیرایی.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۳۳۴
۱۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۳۲ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
گزارش کار:

معماری کامپیوتر - کتیرایی

من از دیشب تا حالا دو فصلشو خوندم، در برابر کتاب یوسفی، یوسفی باید بره پیشش کلاس. من واقعا این دو فصلی رو که خوندم عالی فهمیدم و کلی هم تست زدم. خیلی جوابه کتابش. بچه ها توصیه میکنم که برای معماری کتیرایی رو فراموش نکنید.

ساختمان داده و الگوریتم هم هنوز درگیرم. با اینکه مشکل معماری رو باهاشون ندارم ولی موندم منتظر تا کتاب گیلک سی مهر دربیاد و اونو تهیه کنم.

بابان توی موسسات واقعا معجزه هست، بابان و مدرسان شریف روی من جواب دادن.

گسسته رو اصلا باهاش ارتباط نمیگیرم کتاب یوسفی رو، احتمالا من کلا با درس دادن یوسفی نمیتونم ارتباط بگیرم. گسسته ی گیلک خوبه؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۳۳۵
۱۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  گزارش کار:

من از دیشب تا حالا دو فصلشو خوندم، در برابر کتاب یوسفی، یوسفی باید بره پیشش کلاس. من واقعا این دو فصلی رو که خوندم عالی فهمیدم و کلی هم تست زدم. خیلی جوابه کتابش. بچه ها توصیه میکنم که برای معماری کتیرایی رو فراموش نکنید.

ساختمان داده و الگوریتم هم هنوز درگیرم. با اینکه مشکل معماری رو باهاشون ندارم ولی موندم منتظر تا کتاب گیلک سی مهر دربیاد و اونو تهیه کنم.

گسسته رو اصلا باهاش ارتباط نمیگیرم کتاب یوسفی رو، احتمالا من کلا با درس دادن یوسفی نمیتونم ارتباط بگیرم. گسسته ی گیلک خوبه؟

گسسته همون مدرسان مورد علاقت کتابش از همه بهتره Smile
۰
۰
ارسال: #۳۳۶
۱۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۴۵ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  گزارش کار:

گسسته همون مدرسان مورد علاقت کتابش از همه بهتره Smile
ممنونم ازت، امشب میرم تو کارش Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۳۳۷
۱۸ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۳۳ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان برای طراحی الگوریتم فیلم های استاد طورانی رو از کجا میشه تهیه کرد؟
من بیشتر منتظر فیلم های سیدجوادی بودم ولی این تلگرام پارسه همش امروز فردا میکنه برای فیلم هاشون ،دیگه داره خطری میشه نمیخوام بیشتر از این شروع طراحی رو به تاخیر بندازم
۰
۰
ارسال: #۳۳۸
۱۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۰۶ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
تا اونجا که یادمه اگه اشتباه نکنم یکی از بچه ها تو همین تاپیک گفت که داره، یه نگاهی به عقب تر بنداز پیداش میکنی

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۳۳۹
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۴۳ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  دوستان برای طراحی الگوریتم فیلم های استاد طورانی رو از کجا میشه تهیه کرد؟
من بیشتر منتظر فیلم های سیدجوادی بودم ولی این تلگرام پارسه همش امروز فردا میکنه برای فیلم هاشون ،دیگه داره خطری میشه نمیخوام بیشتر از این شروع طراحی رو به تاخیر بندازم

طورانی طراحی الگوریتم درس نمیده. سیدجوادی هم نشنیدم فیلم داشته باشه.
۰
۰
ارسال: #۳۴۰
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۵۷ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
درست میگی اون ساختمان داده بود که گفت فیلمشو داره.

من امروز بالاخره دوس شدم با ساختمان داده ی یوسفی یه کمی مهربون شدیم و خلاصه فصل سوم که صف و پشته باشه رو خوندم. من یه مشکلی دارم. با این همه فرمول شبیه به هم باید چیکار کنم؟
اینا رو برای کنکور تو رشته ی فنی مهندسی حفظ میکنن؟
کتابهای یوسفی پر از این چیزاس که منو گیج میکنه، تو کتاب معماریش اونقدر مطلب تو مطلب آورده که من به add & shift رسیدم تصمیم گرفتم معماری رو حذف کنم. ولی بعد با کتیرایی اصلا تجسم پیدا کرد معماری کامپیوتر برام.
الگوریتم که یه جورش پر فرموله، مدار منطقیش فرموله،
یعنی کتابهای یوسفی برای کسایی که قدرت حافظه ی خوبی دارن خوبه که حفظ کنن برن سر جلسه ی کنکور
یعنی کتاباش شبیه به یه الگوریتم هستن که پس از حفظ کردن و به خاطر سپردن فرمولها آماده ی رتبه ی بالا میشه تو کنکور
ولی به جون مامانم منی که رشته هنر و همینطور فرهنگ و زبانها خوندم هیچی رو حفظ نکردم به عمرم. چطوری اینا رو حفظ کنم؟

مشکل من با کتابهای عمو یوسفی اینه، فقط فرمول ردیف کرده.

حالا من ساختمان داده به جان مادرم بار اولمه که میخونم ، تو رو خدا بگین واقعا باید فرمولها رو حفظ کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۴۱
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  درست میگی اون ساختمان داده بود که گفت فیلمشو داره.

من امروز بالاخره دوس شدم با ساختمان داده ی یوسفی یه کمی مهربون شدیم و خلاصه فصل سوم که صف و پشته باشه رو خوندم. من یه مشکلی دارم. با این همه فرمول شبیه به هم باید چیکار کنم؟
کتابهای یوسفی پر از این چیزاس که منو گیج میکنه، تو کتاب معماریش اونقدر مطلب تو مطلب آورده که من به add & shift رسیدم تصمیم گرفتم معماری رو حذف کنم. ولی بعد با کتیرایی اصلا تجسم پیدا کرد معماری کامپیوتر برام.
یعنی کتابهای یوسفی برای کسایی که قدرت حافظه ی خوبی دارن خوبه که حفظ کنن برن سر جلسه ی کنکور
یعنی کتاباش شبیه به یه الگوریتم هستن که پس از حفظ کردن و به خاطر سپردن فرمولها آماده ی رتبه ی بالا میشه تو کنکور
ولی به جون مامانم منی که رشته هنر و همینطور فرهنگ و زبانها خوندم هیچی رو حفظ نکردم به عمرم. چطوری اینا رو حفظ کنم؟

حالا من ساختمان داده به جان مادرم بار اولمه که میخونم ، تو رو خدا بگین واقعا باید فرمولها رو حفظ کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرمن ساختمان داده و الگوریتم رو فیلم تهیه کنید چون برا ماها که تغییر رشته ای هستیم این دو درس از صفر یکم مشکل هست ولی بعد که درک میکنید چرایی فرمول ها رو ، اصلا لازم نیست حفظشون کنی من خودم فیلم مزخرفی رو پیدا کردم برای ساختمان داده که توصیه نمیکنم به هیچ کس ولی همون هم خیلی کمکم کرد. قطعا فیلم استاد طورانی خیلی بهتر از فیلمی که من دیدم خواهد بود براتون .
در کل به نظر من ما تغییر رشته ای ها باید برا داده و الگوریتم فیلم تهییه کنیم (من خودم الان با خواندن الگوریتم مشکل ندارم بعد فیلم ساختمان داده ولی سختم میاد بخونم Smile دنبال فیلم هستم )
مدار منطقی رو کتاب اجلالی رو تهییه کنید کاملا همه چی رو درک میکنید و نیاز به حفظ نیست .
فراز و نشیب های راه و سختی های مطالعه روتون تاثیر منفی نگذاره استمرار در مطالعه ، منابع درست و مطالعه درست بالاخره کار خودش رو میکنه و انشالله به موفقیت می رسید دفعه ی اول آدم خیال میکنه هیچی نفهمیده ولی مرور دوم سوم همون ها میشه باقلوا براتون ( همون برنامه ی مرور مدرسان که اینجا گفتم خدمتتون ولی ازش استقبال نکردن دوستان )
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۳۴۲
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط babakaria1366.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان فقط چهار ماه و ده روز مونده تا عید و هر گلی زدیم تو این چهار ماه به سر خودمون زدیم! ایام عید اصلن نمیشه هیچی مطالعه کرد. من که تعداد زیادی از درس ها را حذف کردم و به جاش روی درس های خاصی تمرکز کردم که ایشالا بتونم با کیفیت بخونم و برسم تموم کنم و همه تست هاشون رو بزنم. من مدام از کسایی که می گند ما داریم نه تا درس رو می خونیم تعجب می کنم مگه میشه تو این تایم کم این همه درس را مطالعه کرد. آیا من ضعیفم یا اونا دارند مسیر را اشتباه می رند؟

(۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  درست میگی اون ساختمان داده بود که گفت فیلمشو داره.

اکثر فرمول ها را باید اول فهمید و بعد هم حفظ کرد. برخی از اونها رو هم باید همین جوری پذیرفت و حفظ کردSmile. پیشنهادم اینه که یا فیلم هاش رو تهیه کنید یا حداقل از ویس کلاسش که تو همین مانشت هست استفاده کنید و کتابش رو همراه با ویسش جلو ببرید. البته خیلی درس وقت گیریه و به تلاش و کوشش زیادی نیاز داره. باید مطالب چند دور خونده بشند و تست هاش رو هم بزنیم. اگر میبینید وقت این کار رو ندارید این درس رو حذف کنید و روی درس های دیگه وقت بذارید حتی بدون این درس در صورتی که درس های دیگه رو خوب بزنید میتونید رتبه خوبی بیارید.
۰
۰
ارسال: #۳۴۳
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ب.ظ)babakaria1366 نوشته شده توسط:  من که تعداد زیادی از درس ها را حذف کردم و به جاش روی درس های خاصی تمرکز کردم

چیا رو حذف کردی؟ تمرکزت رو کدوماست؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۴
۲۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ب.ظ)babakaria1366 نوشته شده توسط:  من که تعداد زیادی از درس ها را حذف کردم و به جاش روی درس های خاصی تمرکز کردم

چیا رو حذف کردی؟ تمرکزت رو کدوماست؟

دارم منطقی، معماری، ساختمان داده و طراحی الگوریتم، هوش مصنوعی و زبان را می خونم اگه وقت شد سیستم عامل را هم اضافه میکنم. من به غیر از این که دارم برا ارشد میخونم قصد دارم درس های مهم تر کامپیوتر که بعدن هم بدردم بخوره را بخونم مثلن ساختمان داده و طراحی الگوریتم وقت زیادی ازم میگیره و اگه میخواستم صرفن کنکوری فکر کنم حذفش میکردم و درس های ساده تر جایگزین می کردم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۳۴۵
۲۱ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۳۴ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
ممنون از همگی، به نظرم باید دید خودمو به موضوع یه کم عوض کنم. من دیشب در حالیکه داشتم ساختمان داده میخوندم متوجه شدم دارم درکی و مفهومی بهشون نگاه میکنم در حالیکه فرمول وار بعضی چیزا رو باید یاد گرفت و اینو هم متوجه شدم که من باید مهندسی نگاه کنم به قضایا. به قول یکی از دوستان صفر و یک، منطقی.
من به خاطر شغلم همش دنبال پیش زمینه، پس زمینه و علت هستم و این زیاد برای رشته ی مهندسی چیز خوبی نیست.

اتفاقا دیشب متوجه شدم که اگه تو کتاب یوسفی همین ساختمان داده رو یه فصل رو بخونی و تمریناتش رو حل کنی به تست ها که برسی اولا میبینی همه رو داری راحت میزنی، بعدم اینکه میبینی تست ها اصلا از یه بخشهای خاصی هستند و یه چیزهای روتینی هستن. یعنی نباید زیاد سخت گیری کنم و باید فرمول ها رو قبول کنم برم جلو. چون الانم دیگه وقت نیست که من بشینم مفهومی بخونم.

از راهنمایی همه ی شما ممنونم، با همین یوسفی ادامه میدم و قول میدم از فرمولهاش نترسم. مدار منطقی هم شکر خدا مشکلی ندارم و از همون اول که با یوسفی ارتباط نگرفتم کتاب اجلالی رو گرفتم.

در مورد فیلمهای طورانی، اینا رو از کجا میشه گیر آورد؟ چطوری پیدا کنم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۵۱۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۹۶ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۷۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۷۱ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۶۲۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۸۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۸۵ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۶۵۰ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۹۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۹۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close