زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یوسفی یا طورانی و سید جوادی ؟؟؟

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۰۳ ب.ظ
Exclamation یوسفی یا طورانی و سید جوادی ؟؟؟
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

من کتاب ابی و نارنجی داده الگوریتم رو همراه با ۶۰۰ مسئله قدسی تهیه کردم برای کنکور ارشد....

حالا سوالم از شما اینه که:

برای تهیه فیلم اموزشی بنظر شما یوسفی برای ساختمان داده الگوریتم خوبه یا ساختمان داده طورانی،الگوریتم سیدجوادی؟

دوستان لطفا اگه تجربه دارید توی این نظرسنجی شرکت کنید چون برام مهمه فیلم کدوم استاد رو تهیه کنم خروجی خوبی خواهم داشت...

لطفا فقط و فقط تجربه دارید بهم تجربتون رو بگید...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ب.ظ
RE: یوسفی یا طورانی و سید جوادی ؟؟؟
سلام

من کلاسهای حضوری یوسفی رو میرم الآن و به نظرم خیلی خوب و روون توضیح میده.
با رتبه ۷ نرم افزار امسال هم صحبت کردم پیشنهادش فیلم آفلاین یوسفی بود.
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ب.ظ)shahin` نوشته شده توسط:  سلام

شهریه کلاس حضوری چقدره؟

دوست من شما ۶۰۰ مسئله قدسی حل میکنید؟ حس میکنید قوی شدید با کلاس رفتن؟
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۳۸ ب.ظ
تا اونجا که من میدونم الان وقت حل کردن ۶۰۰ مسئله قدسی نیست. چون یه مقدار مشکل هستن و آدمی که تازه شروع کرده بخونه فقط گیج میشه. الان وقت خوندنه.

من از همه کتابها بیشتر اول کتاب هادی یوسفی آبی و بعد کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم نصیر رو توصیه میکنم چون خودمم دارم از روی اینا میخونم و واقعا جواب داده.
من با توجه به اینکه در این رشته ی امتحانی یه ذره صفر کیلومتر هستم منظور اینکه از یه رشته دیگه اومدم که کاملا غیر مرتبط هست، ولی خرج کلاس رفتن نمیکنم و ترجیح میدم خودم از روی کتابها بخونم و بعد از اینکه دور اول خوندن رو تموم کردم در ساختمان داده و الگوریتم سراغ کتاب ۶۰۰ مسئله خواهم رفت و بعد از اون کتاب نارنجی پوران. به نظر من کلاس خرج اضافیه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۳۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  تا اونجا که من میدونم الان وقت حل کردن ۶۰۰ مسئله قدسی نیست. چون یه مقدار مشکل هستن و آدمی که تازه شروع کرده بخونه فقط گیج میشه. الان وقت خوندنه.

من از همه کتابها بیشتر اول کتاب هادی یوسفی آبی و بعد کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم نصیر رو توصیه میکنم چون خودمم دارم از روی اینا میخونم و واقعا جواب داده.
من با توجه به اینکه در این رشته ی امتحانی یه ذره صفر کیلومتر هستم منظور اینکه از یه رشته دیگه اومدم که کاملا غیر مرتبط هست، ولی خرج کلاس رفتن نمیکنم و ترجیح میدم خودم از روی کتابها بخونم و بعد از اینکه دور اول خوندن رو تموم کردم در ساختمان داده و الگوریتم سراغ کتاب ۶۰۰ مسئله خواهم رفت و بعد از اون کتاب نارنجی پوران. به نظر من کلاس خرج اضافیه.

اخه کلاس ادمو میمدازه جلو
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۳۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  چون یه مقدار مشکل هستن و آدمی که تازه شروع کرده بخونه فقط گیج میشه. الان وقت خوندنه.
نظر شخصی کسی که این کتابو خونده رو بخواید بدونید اینه که همه‌ی کتابهای داده ساختار رو بریزید دور و تک تک مسائل این کتاب رو بشینید حل کنید و وقت روشون بزارید، مثلا هر مسئله نیم ساعت وقت بزارید، اگر مشکلی دارید برید از روی جزوه درسنامه اش رو بخونید که توی الگوریتم و داده ساختار خفن بشید/ تمرین‌های دانشگاه شریف رو هم در کنارش نگاه کنید. اگر توی مدت ۸ ماه اینا رو بخونید مطمئنا درصد بسیار بالایی میزنید توی ساختمان داده و الگوریتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Milad_Hosseini
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۲۱ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۴ ب.ظ)NersiA نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ب.ظ)shahin` نوشته شده توسط:  سلام

شهریه کلاس حضوری چقدره؟

دوست من شما ۶۰۰ مسئله قدسی حل میکنید؟ حس میکنید قوی شدید با کلاس رفتن؟

کلاس حضوری داده و الگوریتم ۹۰ ساعت هست ۹۰۰ هزارتومن.دوره تابستانشم به نصف رسیده.
من خودم مخالف کلاس کنکور و این چیزا هستم ولی برای اینکه مجبور کنم خودمو به درس خوندن شرکت کردم.کلاس حضوری بدیش اینه تایمش بالاست و اون بازده لازم رو نداره نه اینکه بد باشه اتفاقا از پایه ترین مباحث شروع میکنه و تست هم زیاد حل می کنه.اما بنظرم اگه میخونید خودتون و پشتکار دارید فیلمش کفایت میکنه.
من ۶۰۰ مسئله حل نمی کنم اصلا.صرفا همون آبی پوران.یه مقدار بخاطر سره کار رفتن عقب موندم ولی راضیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۴۵ ق.ظ
کلاس رفتن همونقدر که ادم رو جلو میندازه باعث گرفتن وقت آدم هم میشه. خودتون کتاب رو بخونید خیلی بهتره. استادا همون چیزایی که توی کتاب شون نوشتن رو میان یخورده تب و تابش رو زیاد میکنن و سر کلاس میگن. در ضمن اینکه الان برای خوندن کتاب ششصد مسئله دکتر قدسی و کتاب نارنجی یه مقدار زوده به نظرم.چندین بار باید تست ها کنکور رو بزنید، تمام نکاتش رو یادداشت کنید بعدش برید واسه خوندن این کتاب و تمرین ها دانشگاه ها معتبر و اینجور چیزا. الان اگه بخواید بخونید هیچی نصیب تون نمیشه، دلسرد میشید و از داده و الگوریتم هم شاید بدتون بیاد و ازین درس یه غول برای خودتون درست میکنید احتمالا.

اینم بگم که خیلی از مسائل این کتاب، از کتاب Introduction to Algorithms: A Creative Approach نوشته ی آقای Udi Manber گرفته شده. کتاب فوق العاده ای هست. حتما تمرین هاش رو نگاه کنید. متاسفانه solution manual واسه این کتاب وجود نداره (شایدم باشه، ولی خیلی به جواباش اعتماد نکنید چون ممکن درست نباشه، مگر اینکه معتبر باشه کتابش).
بهرحال نظر شخص من اینه که هرچی میتونید کتابای مختلف توی این درس داده و الگوریتم ببینید. چون توی دوره ارشد نیازتون میشه. سر کار نیاز تون میشه، واسه آزمون دوره دکتری نیازتون میشه و .... خلاصه همه جا نیازتون میشه این درس.
من خودم کتاب مدرسان شریف رو هم میپسندم.خوب پوشش داده مسائل رو.غلط زیاد داره توی حل تست ها...ولی به نظرم کتاب خوبیه..
خیلی دنبال اسم و رسم کتاب نباشید..برید کتاب رو ببینید..یه مقدار بخونید..اگه خوشتون اومد و تونستید باهاش ارتباط برقرار کنید همونو بذارید منبع اصلی و بقیه منابع رو هم بخونید.
موفق باشید.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پی دی اف های سید ناصر رضوی ardaaalan ۳ ۴,۲۳۵ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۱۲۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۶۷۰ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم عامل طورانی marvelous ۴ ۴,۵۵۶ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۱,۶۸۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
Lightbulb طورانی،سیدجوادی یا یوسفی ؟؟؟؟؟ NersiA ۰ ۲,۴۸۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: NersiA
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۲۱ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ software94 ۷۱ ۷۱,۳۷۷ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Fdgl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close