زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص

ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۵۴ ق.ظ
درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص
سلام من میخوام سمینارم رو با این موضوع شناسایی موجودیت های خاص با استفاده از یادگیری عمیق ارائه بدم اما هیچ تجربه ای ندارم کسی هست که کمکم کنه؟

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط BBumir.)
RE: درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص
سلام، من تو این زمینه چن باری اسم (YOLO (You only look once, real time object detection رو شنیدم. اگه اجبار خاصی روی جزئیات موضوع نبود و خودم قرار بود ارائه بدم؛ درباره این ارائه می‌دادم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , marvelous
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۴۳ ب.ظ
RE: درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص
(۱۹ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ)BBumir نوشته شده توسط:  سلام، من تو این زمینه چن باری اسم (YOLO (You only look once, real time object detection رو شنیدم. اگه اجبار خاصی روی جزئیات موضوع نبود و خودم قرار بود ارائه بدم؛ درباره این ارائه می‌دادم.

سلام دوست من، شما خوب منبع میدی، الان برای مطالعه در این زمینه غیر از مقاله کتابی هست که به این موضوع پرداخته باشه؟ برای اطلاعات و مطالعه ی بیشتر میخوام. ممنونم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل نمرین شناسایی اماری الگو aimbmb ۵ ۵,۸۶۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Homoo
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۴۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۵۱۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۷۸۳ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۴۶۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close