زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ترکیبات با تکرار

ارسال:

m_maj2004 پرسیده:

Exclamation ترکیبات با تکرار

سلام من توی یک موضوع ساده گیر کردم
توی قسمت ترکیبات با تکرار وقتی انتهای جواب می رسیم داخل پرانتز بزرگ مثلا می نویسند (۶ ۴ ) یعنی بالا ۶ پایین ۴
جوابش هم میشه ۱۵ اصلا نمی فهمم چطوری بدست امده که شده ۱۵

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

BBumir پاسخ داده:

RE: ترکیبات با تکرار

(۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ)m_maj2004 نوشته شده توسط:  سلام من توی یک موضوع ساده گیر کردم
توی قسمت ترکیبات با تکرار وقتی انتهای جواب می رسیم داخل پرانتز بزرگ مثلا می نویسند (۶ ۴ ) یعنی بالا ۶ پایین ۴
جوابش هم میشه ۱۵ اصلا نمی فهمم چطوری بدست امده که شده ۱۵

سلام
یه فرمول داره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای این که بفهمی ترتیب و ترکیب چیه و فرمولش چرا این‌طوری شده اینم بد نیس (دقیقه ۳۲ به بعدش):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل رابطه جایگذاری با تکرار rahkaransg ۱ ۱,۹۴۲ ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rahkaransg
  مرتب سازی آرایه تقریبا تکراری alireza01 ۱۰ ۶,۲۵۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  درج مقدار تکراری در کلید fakhravary ۰ ۱,۶۲۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fakhravary
  نکاتی از یک مارگزیده ی شبکه و امنیت! اشتباهات منو تکرار نکنید! smasoud ۲ ۲,۴۷۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: smasoud
Question ساختمان داده - دفعات تکرار ×Bug× ۸ ۴,۲۵۷ ۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: reza.bsh
  ساختمان داده - دفعات تکرار ×Bug× ۱۷ ۸,۶۵۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ×Bug×
Exclamation لطفا این اشتباها رو تو ارشد خوندتون تکرار نکنید! sisiboy ۵۰ ۳۲,۸۳۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: neghab01
  پیدا کردن تعداد گره در جستجوی عمیق کننده تکراری IDS joyebright ۶ ۳,۷۸۸ ۱۵ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: happy07
  بدست آوردن fc برای دستورات اصلی در هر یک از حلقه های تکرار hashemian.sed ۰ ۱,۳۱۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hashemian.sed
  ترکیبهای با تکرار - تعداد راه های سفارش ساندویچ Doctorwho ۳ ۲,۵۰۰ ۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Morris

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close