زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰

ارسال: #۶۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۰۲ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰
(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان من با نکاتی که آقای دادخواه گفتن کاملا موافقم. میخواین رو برنامه اعمال کنیم؟
بله. فصل یک معماری خیلی زیاده ۸۰ تا تست داره.فقط تستاش چهار پنج ساعت وقت میخواد.
کامپایلر هم بعد از زبانهای منظم
برای آمار هم بله
برای هوش فصل یک بر اساس کتاب مرجع؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۶۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۴۵ ب.ظ
سلام به همگی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هوشیار بهرنگی , قاصدک۲۳
ارسال: #۶۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط marvelous.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان من با نکاتی که آقای دادخواه گفتن کاملا موافقم. میخواین رو برنامه اعمال کنیم؟
بله. فصل یک معماری خیلی زیاده ۸۰ تا تست داره.فقط تستاش چهار پنج ساعت وقت میخواد.
کامپایلر هم بعد از زبانهای منظم
برای آمار هم بله
برای هوش فصل یک بر اساس کتاب مرجع؟

باشه، پس این فصل رو چهار قسمت میکنیم برای معماری، خوبه؟

کامپایلر هم فعلا حذف

برای آمار هم فعلا حذف

الان به جاش درسهای دیگه میزارم ببینین برنامه بهتر شد یا نه

اینم از برنامه ی اصلاح شده. پیش بریم به سوی موفقیت؟

برنامه ی درسی هفته اول (اصلاح شده).pdf
اندازه فایل: ۲۸۵/۴۱ KB

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۶۴
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۳۰ ق.ظ
عالیه از امشب شروع میکنیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۶۵
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط marvelous.)
(۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰ ق.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  عالیه از امشب شروع میکنیم

ببینم شبا درس میخونی؟
من اونقدر این کارو کردم که الان دو تا تومور خوشگل تو سرم دارم. شبا مال خوابه، روزا کار کن و درس بخون.

در ضمن بله، هوش کتاب مرجع که کتاب راهیان ارشد هست.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰ ق.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  عالیه از امشب شروع میکنیم

ببینم شبا درس میخونی؟
من اونقدر این کارو کردم که الان دو تا تومور خوشگل تو سرم دارم. شبا مال خوابه، روزا کار کن و درس بخون.

شبا تا حدود ساعت سه بیدارم. صبح هم حدود ساعت هفت بیدار میشم. شبا خیلی راحت ترم واسه درس خوندن. امیدوارم که زود تر حالت خوب بشه.
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰ ق.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  عالیه از امشب شروع میکنیم

ببینم شبا درس میخونی؟

شبا تا حدود ساعت سه بیدارم. صبح هم حدود ساعت هفت بیدار میشم. شبا خیلی راحت ترم واسه درس خوندن. امیدوارم که زود تر حالت خوب بشه.

بچه های مانشت اغلب میدونن، من اصلا درست نمیخوابیدم، روزا کار میکردم و شبا درس میخوندم تا دم صبح. البته این عادت چند ساله ی من بود و همیشه فکر میکردم شبا راحت تر درس میخونم. تا اینکه یه روز تو شهریور ماه پارسال یه شب که بعد از درس خوندن به رخت خواب رفتم یهو یه تشنج بد بهم دست داد و یکی دو ساعتی بیهوش بودم و کارم به بیمارستان کشید. سه ماه بعدش هم که معلوم شد دو تا تومور تو سرم دارم و همین شد که کنکور امسال به فنا رفت.
خلاصه بگم مراقب خودت باش. خواب شب یه چیز دیگس

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۶۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۴۳ ب.ظ
شماهایی که کنکوری هستید یه زمانی یه بنده خدایی به نام "جهانی" بود(هرجا هست سلامت باشه)به تاپیکاش نگاهی بندازید که کارش مشاوره بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , قاصدک۲۳
ارسال: #۶۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اینم از برنامه ی اصلاح شده. پیش بریم به سوی موفقیت؟
این برنامه اصلا برنامه خوبی نیست و به نظرم به حجم و محتوی درسها نگاه نکردید.
مدار منطقی فصل اول آسونه اما فقط فیلمهاش رو باید توی ۸ ساعت دید بعدش تازه کتابش.
معماری یک چهارم اول چهار تا فیلم داره.
فصل اول نظریه نوشتید دو ساعت که این دو ساعت فقط برای تستهاشم کافی نیست حالا بماند که ۹ ساعت فقط فیلم داره واگر فیلم رو هم بذاری کنار فقط روخوانی فصل یک کتاب بیشتر از دو ساعت وقت میخاد و البته سخت ترین فصل کتاب هم هست. من دو روز فقط صرف این فصل کردم در حدود بیست ساعت.
شبکه های کامپیوتری کراس فصل اول رو من قبلا خوندم فقط مرورش چهار ساعت وقت میگیره.
به نظرم بدون نگاه کردن به فصلها همینجوری کنار هم چیده شدند. اغلب مهم ترین فصل فصل اول کتابهاست . مخصوصا نظریه و گسسته و مدار.
تنها قسمت قابل اجرای برنامه فصل یک سیستم عامل بود که تازه اونم اگه قبلا خونده باشی.
من از امروز برنامم رو عوض میکنم و پنج شنبه گزارش کار میدم.فقط امروز اومدم بگم من طبق برنامه دیگه ای جلو میرم و نمیخام کل ده درس رو در هفته بخونم.
این رو هم بگم این برنامه اصلا سنگین نیست بلکه قابل اجرا نیست. آیا میشه بازگشتی رو توی دو ساعت خوند؟ یا مدارهای ترکیبی ماژوالار رو؟
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۴۳ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اینم از برنامه ی اصلاح شده. پیش بریم به سوی موفقیت؟
این برنامه اصلا برنامه خوبی نیست و به نظرم به حجم و محتوی درسها نگاه نکردید.
مدار منطقی فصل اول آسونه اما فقط فیلمهاش رو باید توی ۸ ساعت دید بعدش تازه کتابش.
معماری یک چهارم اول چهار تا فیلم داره.
فصل اول نظریه نوشتید دو ساعت که این دو ساعت فقط برای تستهاشم کافی نیست حالا بماند که ۹ ساعت فقط فیلم داره واگر فیلم رو هم بذاری کنار فقط روخوانی فصل یک کتاب بیشتر از دو ساعت وقت میخاد و البته سخت ترین فصل کتاب هم هست. من دو روز فقط صرف این فصل کردم در حدود بیست ساعت.
شبکه های کامپیوتری کراس فصل اول رو من قبلا خوندم فقط مرورش چهار ساعت وقت میگیره.
به نظرم بدون نگاه کردن به فصلها همینجوری کنار هم چیده شدند. اغلب مهم ترین فصل فصل اول کتابهاست . مخصوصا نظریه و گسسته و مدار.
تنها قسمت قابل اجرای برنامه فصل یک سیستم عامل بود که تازه اونم اگه قبلا خونده باشی.
من از امروز برنامم رو عوض میکنم و پنج شنبه گزارش کار میدم.فقط امروز اومدم بگم من طبق برنامه دیگه ای جلو میرم و نمیخام کل ده درس رو در هفته بخونم.
این رو هم بگم این برنامه اصلا سنگین نیست بلکه قابل اجرا نیست. آیا میشه بازگشتی رو توی دو ساعت خوند؟ یا مدارهای ترکیبی ماژوالار رو؟

مشکلی نیست دوست من، من گفتم من بر اساس خودم که این درسها رو خوندم این برنامه رو ریختم و اصلا نمیدونستم که سطح شماها چیه واقعا. در ضمن من خودم از روز اول با یه همچین برنامه ای شروع کردم و مشکلی نداشتم.
هیچ مشکلی نیست و هیچ اصراری در اجرای این برنامه نیست. هر کسی میتونه بر اساس برنامه ی خودش بخونه و مشکلی نیست. امیدوارم همگی موفق باشین.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۵۲ ب.ظ
گزارش هفته اول.
برنامه من :

از امروز تا ۱۵ مهر رو تقسیم میکنم یه چهار بازه یک و نیم ماهه که در هر بازه یک درس مشکل با یک درس آسون.
از امروز تا پایان اردیبهشت: نظریه زبان و هوش مصنوعی یک در میان. یک فصل از این یک فص از اون.
از ۱۵ مهر به بعد هم که بر حسب آزمونهای آزمایشی.
تایم هم نمیگیرم. هر ساعتی تا عر موقع تونستم درس میخونم .بعد از خسته شدن هم یه مقدار بیشتر ادامه میم که رفته رفته بازهای درسیم طولانی تر بشه. اصلا کلا کاری به ساعت ندارم. زبان رو هم که هر روز میخونم.
همین. این کل برنامه ی این جانب تا روز کنکور.

شروع با دو درس نظریه زبان: فیلم های شاپوری. کتاب لینز و کتاب شاپوری
هوش مصنوعی: فیلمهای استاد یلمه. کتاب راسل ویرایش سوم و کتاب پوران پژوهش نوشته مهدیه شادی.
۱
۰
ارسال: #۷۲
۲۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۰۱ ب.ظ
دعوت به چالش
زین پس در مورد بخشهایی که مطالعه کرده ام به ازای هر پنج سوال که ازم بپرسید و بلد نباشم پنج هزار تومن جایزه میدم.
۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۱ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  زین پس در مورد بخشهایی که مطالعه کرده ام به ازای هر پنج سوال که ازم بپرسید و بلد نباشم پنج هزار تومن جایزه میدم.

برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هوشیار بهرنگی
ارسال: #۷۴
۲۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سلام دوستان.
من سال ۹۵ کارشناسی گرفتم قصد دارم برای سال آینده ارشد شرکت کنم ولی یه سری نگرانی ها دارم‌.کلا زیاد کار عملی و برنامه نویسی کار نکردم و به نظرخودم فقط مدرک گرفتم نگرانم که بعد ارشد هم همینطوری باشم و نتونم فعالیتی در زمینه رشتم داشته باشم.به خاطر شرایطم فقط میتونم تهران ادامه تحصیل بدم.به نظرتون من که زیاد کار عملی انجام ندادم اگر هم زمانی قبول بشم میتونم موفق بشم؟؟
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۳۴ ب.ظ)zdfgh نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من سال ۹۵ کارشناسی گرفتم قصد دارم برای سال آینده ارشد شرکت کنم ولی یه سری نگرانی ها دارم‌.کلا زیاد کار عملی و برنامه نویسی کار نکردم و به نظرخودم فقط مدرک گرفتم نگرانم که بعد ارشد هم همینطوری باشم و نتونم فعالیتی در زمینه رشتم داشته باشم.به خاطر شرایطم فقط میتونم تهران ادامه تحصیل بدم.به نظرتون من که زیاد کار عملی انجام ندادم اگر هم زمانی قبول بشم میتونم موفق بشم؟؟
بله می‌تونید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , RASPINA , قاصدک۲۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۰۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۱ ۱,۸۹۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۱۶۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۸۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۶۱ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close