زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۵۳ ب.ظ
انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹
سلام دوستان وقت بخیر
یه سوال دارم اونم اینکه چجوری میتونم رتبه قبولی تو ارشد در دانشگاه هارو پیدا کنم؟
من آی تی خونده بودم ولی الان علوم کامپیوتر امتحان داده ام رتبم زیاد خوب نشده به این خاطر میخواستم حداکثر تلاشمو بکنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۱۸ ب.ظ
RE: انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹
(۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳ ب.ظ)mr_milad12 نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر
یه سوال دارم اونم اینکه چجوری میتونم رتبه قبولی تو ارشد در دانشگاه هارو پیدا کنم؟
من آی تی خونده بودم ولی الان علوم کامپیوتر امتحان داده ام رتبم زیاد خوب نشده به این خاطر میخواستم حداکثر تلاشمو بکنم

سلام

تو گوگل سرچ کن: رتبه های قبولی ارشد علوم کامپیوتر. یک سری از قبولی ها رو گذاشتند.

اگه هم خیلی شک داری توی گرایش و دانشگاه و اشنا نیستی، یک مشاوره پیدا کنی بهتره.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr_milad12

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۷۹ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۹۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close