زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز ملی دختران گرامی باد

ارسال: #۱۶
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۶ ب.ظ
RE: روز ملی دختران گرامی باد
منم روز دخترو به همه تبریک می گم Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۹ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب میتونیم تولد حضرت علی اکبر رو که روز جوان بگذاریم روز پسر (ما که بخیل نیستیم)
باید اعلام کنم روز نولد حضرت علی اکبر روز جوان هست دوستان احتمالا خبر ندارند.

ببخشید من که خودم اعلام کردم چی رو میخواین اعلام کنید؟!

خوب میتونیم تولد حضرت علی اکبر رو که روز جوان[است]بگذاریم روز پسر (ما که بخیل نیستیم)

جملتون خبری بود!من فکر کردم آرزومندانه باشه من از بچگی توی تشخیص حالت جملات مشکل داشتم.Big Grin

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال: #۱۸
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۴۴ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Mozhgan نوشته شده توسط:  خصوصا چون کنکوری هستن الان باهوش‌تر شدن و اگه بخوان تا امشب فرصته انتخاب دارن چون از فردا دوباره باید به فکر مطالعه و نگرانی از سربازی رفتن باشن(سارا خانم به نظرم یه کوچولو فقط توی مورد سربازی رفتن برای پسرا جای دلسوزی هستTongue)

گفتی مژگان خانم من بعد از امتحان ارشد باید برم خدمت مقدس HuhHuhHuhHuh سربازی
مژگان جون مردا خیلی جاهای دیگه گناه دارن اونجایی که میزن سخت کار می کنن تا ما زنها به عنوان
دخترشون زنشون و..... راحت زندگی کنیم . (البته من برای مردهایی دلم میسوزه که متعهد هستن )
دلم براشون می سوزه چون مردی که کار و آینده نداشته باشه حتی اگه دکترا هم داشته باشه باز هم نمی تونه خونواده تشکیل بده و باید عذاب بکشه اما من وتو می تونیم .دلم برای مردها اون موقعی می سوزه که دیدم مردهایی رو چقدر کار می کنن اما آخرش زنه می زنه زیر همه چی .دلم برای غرور
یه مردی می سوزه که جلوی زن وبچه اش خورد میشه وقتی نمی تونه نیاز هاشونو تامین کنه
میدونی عزیززم در کل مردها مسولیتهای بیشتری نسبت به ما زنها دارن . ببین من خودم شخصا و یا تو خودت رو ببین برای چی ارشد می خونی اگه در نیومدی چی میشه .هیچی فوقش سال دیگه .اما اگه یه پسری درنیاد چی؟
یا بیکار می مونه یا سربازی وآخرش هیچی آخرش علافی .برای تو هم ممکنه همین طوری باشه اما
اگه بیکار باشی (به جز موارد استثنا )کسی هست تامینت کنه اما برای یه پسر ۲۵- ۳۰ ساله که کارهم نداره به خودش اجازه نمی ده از کسی پول بگیره براش سنگینه برای همین دلم میسوزه این چیزا رو زمانی می فهمی که از نزدیک با یه پسر باشی و درکش کنی وخودت رو بزاری جاش . مث برادر جوانت - همسرت - یا با کمی شیطنت یه دوست خیلی خیلی صمیمی نه از دوستی های خوش گذرونی که پسرها در اونها می خوان همه چیزو و درد هاشون رو مخفی کنن ویه چند ساعتی خوش باشن یه دوستی که عین زندگیه . اون موقع می فهمی مرد یعنی چی. البته مردی که پاکه مردی که می خواد پاک ودرست به خواسته هاش برسه وگرنه مردی که با عرض معذرت از همه آقایون یه راه کج
می ره همون بهتر هر بلایی سرش بیاد حقشه اما بیشتره مردها اگه خوب ببینی دارن می جنگن برای یه زندگی ساده وپاک . خدا به همشون کمک کنه .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan , yasemi
ارسال: #۱۹
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
روز ملی دختران گرامی باد
واسه خودم گریه‌ام گرفت. چون هیچ کدوم از اون تلاش‌ها رو در خودم ندیدم. حتی سربازی رو هم معاف شدم!! (و طعم واقعی مرد بودن رو نچشیدم).

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۲۰
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  واسه خودم گریه‌ام گرفت. چون هیچ کدوم از اون تلاش‌ها رو در خودم ندیدم. حتی سربازی رو هم معاف شدم!! (و طعم واقعی مرد بودن رو نچشیدم).

دکتر مردی پیشکش کاش جای شما بودم شانسم نداریم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۲۱
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۹ ق.ظ
روز ملی دختران گرامی باد
خر ما از همون کرگی دم داشت. دمش هم خوشکل بود. و همین باعث شد مرد بار نیایم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۲
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  خر ما از همون کرگی دم داشت. دمش هم خوشکل بود. و همین باعث شد مرد بار نیایم.

دکتر خیلی دوست دارید برید سربازی می‌تونید جای من برید Big Grin
ارسال: #۲۳
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۹ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  خر ما از همون کرگی دم داشت. دمش هم خوشکل بود. و همین باعث شد مرد بار نیایم.

دکتر ۲ سال سربازی = دوسال از زندگی جا ماندنSadSad

ما اصلا خر نداشتیم که دم داشته باشه یا نهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۲۴
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۴۶ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
(۱۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  واسه خودم گریه‌ام گرفت. چون هیچ کدوم از اون تلاش‌ها رو در خودم ندیدم. حتی سربازی رو هم معاف شدم!! (و طعم واقعی مرد بودن رو نچشیدم).
دکتر مگه شما برای زندگی تلاش نمی کنی که خانواده در آسایش باشه مگه مرد بودن به سربازی رفتنه
دوست عزیز مرد بودن به اینه که تو این سن جرات زن گرفتن داشتید مرد بودن به اینه که میدونستید خدایی هم هست که دستتون رو بگیره و الان هم حرد وحردانه دارید برای زندگی میجنگید مرد بودن به نظر من یعنی مقاومت در برابر مشکلات حالا با هر جنسی اما در جنس مذکر سختتر ه چون توقعات بالاتره دوست عزیز. آدمی وقتی به یه سن خاصی میرسه انگاری تو رندگی یه حجابهایی از جلو چشماش میره کنار .اون سن هم به نظر من به شخصه اواخر دهه ۲۰ رندگی اوائل دهه ۳۰ زندگی هر فرده . بعضی‌ها هم
که اصلا این پرده وحجاب هیچ وقت نمی ره کنار چون اینقدر در نیار های حیوانی اولیه موندن که کم کم با انسان بودن فاصله می گیرن . در آخر آیه الکرسی داریم...الظلمات الی النور و......النور الی الظلمات ........ (ازظلمات به نور ......از نور به ظلمات ..... )یکم به ژرف معناش که بری درک می کنی همون حجابهایی است که از دیدگاه آدمی کنار میره هر حجابی که کنار میره تو رو از ظلمات به سمت نور میبره و لی نسبت به مرحله
بعدی (که حجاب دیگه ای بره کنار )انگار از نور وارد ظلمات میشی . اینها هم به دست نمی یاد مگه با سختی کشیدن و به درک رسیدن و به نظر من می تونه در هر موضوعی حتی جزیی ترین مسائل
روزگار رخ بده .
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۴۸ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۴۴ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Mozhgan نوشته شده توسط:  خصوصا چون کنکوری هستن الان باهوش‌تر شدن و اگه بخوان تا امشب فرصته انتخاب دارن چون از فردا دوباره باید به فکر مطالعه و نگرانی از سربازی رفتن باشن(سارا خانم به نظرم یه کوچولو فقط توی مورد سربازی رفتن برای پسرا جای دلسوزی هستTongue)

گفتی مژگان خانم من بعد از امتحان ارشد باید برم خدمت مقدس HuhHuhHuhHuh سربازی
مژگان جون مردا خیلی جاهای دیگه گناه دارن اونجایی که میزن سخت کار می کنن تا ما زنها به عنوان
دخترشون زنشون و..... راحت زندگی کنیم . (البته من برای مردهایی دلم میسوزه که متعهد هستن )
دلم براشون می سوزه چون مردی که کار و آینده نداشته باشه حتی اگه دکترا هم داشته باشه باز هم نمی تونه خونواده تشکیل بده و باید عذاب بکشه اما من وتو می تونیم .دلم برای مردها اون موقعی می سوزه که دیدم مردهایی رو چقدر کار می کنن اما آخرش زنه می زنه زیر همه چی .دلم برای غرور
یه مردی می سوزه که جلوی زن وبچه اش خورد میشه وقتی نمی تونه نیاز هاشونو تامین کنه
میدونی عزیززم در کل مردها مسولیتهای بیشتری نسبت به ما زنها دارن . ببین من خودم شخصا و یا تو خودت رو ببین برای چی ارشد می خونی اگه در نیومدی چی میشه .هیچی فوقش سال دیگه .اما اگه یه پسری درنیاد چی؟
یا بیکار می مونه یا سربازی وآخرش هیچی آخرش علافی .برای تو هم ممکنه همین طوری باشه اما
اگه بیکار باشی (به جز موارد استثنا )کسی هست تامینت کنه اما برای یه پسر ۲۵- ۳۰ ساله که کارهم نداره به خودش اجازه نمی ده از کسی پول بگیره براش سنگینه برای همین دلم میسوزه این چیزا رو زمانی می فهمی که از نزدیک با یه پسر باشی و درکش کنی وخودت رو بزاری جاش . مث برادر جوانت - همسرت - یا با کمی شیطنت یه دوست خیلی خیلی صمیمی نه از دوستی های خوش گذرونی که پسرها در اونها می خوان همه چیزو و درد هاشون رو مخفی کنن ویه چند ساعتی خوش باشن یه دوستی که عین زندگیه . اون موقع می فهمی مرد یعنی چی. البته مردی که پاکه مردی که می خواد پاک ودرست به خواسته هاش برسه وگرنه مردی که با عرض معذرت از همه آقایون یه راه کج
می ره همون بهتر هر بلایی سرش بیاد حقشه اما بیشتره مردها اگه خوب ببینی دارن می جنگن برای یه زندگی ساده وپاک . خدا به همشون کمک کنه .

حالا که اینهمه خانمها لطف دارن اگه امسال قول بدن در آزمون ارشد بنفع آقایون ثبت نام نکنن معلوم میشه این مثلی که گفته اند مرد هست وقولش میتونه در مورد خانمها هم صادق باشه.Shyمن پیشاپیش از این همه از خود گذشتگی تشکر میکنم.Big Grin

ولی خدایی بدون طنز و شوخی با این جملات زیبا ،باید آقایون به برادر و همسر سارا خانم حسادت کنن. به نمایندگی از تمام پسرهای مانشتی ،البته با اجازه دوستان ،از این همه بزرگواری شما تشکر میکنم.Wink
دوست من ببینید سخت بودن برای شما همین جا معنا پیدا میکنه دیگه اگه ما حذف بشیم که قبولی
دیگه برای شما معنایی نداره Big GrinBig Grin
دیدید مثل رشته هایی که مخصوص آقایان هست (چه رشته ای خاص و چه رشته هایی مثلا در آزاد که آقا فقط میگیره دیدی چقدر رقابت کمتره )
در مورد حسادت واین حرفها یه پیشنهاد برایتان دارم به جای این کار بیایید به دختران زندگی تان بیشتر نزدیک شوید (البته به صورت منطقی )اگر خواهرتان است بیشتر درکش کنید بگذارید او هم شما را بیشتر درک کند هم برای شما بهتر است وهم برای او . این طوری یاد میگیرد همسر آینده اش را هم درک کند .برای همسران هم به جای یک عشق الکی واقعا آقایان اگر در لحظات سخت خانم را درک کنند ببینید یه زن چطوری درکش از شما ۱۰ برابر می شود .بچه‌ها دنبال عشق واقعی باشید نه عشق ظاهری به خدا قسم که عشق واقعی به همهن درکهای شما را میرساند که گفتم . من در بالا یه تفسیر از قسمتهایی از آیه الکرسی را آوردم یه بار فکر نکنید که من آدم خیلی مذهبی هستم واینها . نه مثلامن بعضی از دوستان را که خواهر یا برادر صدا میز نم در جوابهایشان پوزخند را حس میکنم من وقتی داستان آدم وحوا را خوانده‌ام (البته نه این داستان الکی )به این بینش رسیدم که همه برا روی زمین خواهر وبرادریم حال قشر خاصی هم از‌اید الفاظ استفاده می کنند اما بینش آنها ومن با هم فرق دارد من حتی چادری هم نیستم (اما حجاب را در چهار چوب معقول دارم ). از لحاظ مدهبی بودن هم خیلی چسزها را اصلا نمی پذیرم اما برای خودم احدوده هایی را دارم به خیلی از اصول انسانی وشرافتی پایبندم . و عاشق بیشتر دانستن مطالعه مطالعه مطالعه به نظرم بهترین موهبت خداوند همین مطالعه است .بینش را بالا میبرد قدرت تکلم (قابل توجه دوستانی که قرار است استاد شوند که می دانم اینجا هم کم نیستند )عصای دست معلم خوب حرف زدن است نه فقط در تحصصت در همه زمینه‌ها آن موقع شاگر مریرت میشود و تو مرشد او در هر زمینه ای مطالعه خوب است در آدم بینش می زاید . ببخشید زیاد حرف زدم اما به نظرم برای این تالار لازم است چون اینجا تالار قشری از جامعه ست که اهل فکرند و اهل فکر فقط نباید اهل یک جنبه باشد . حرف حرف می آورد خواهر.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۲۵
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۲ ق.ظ
روز ملی دختران گرامی باد
آقای تنهایی ما حرفی نداریم که ۷ مهر روز پسر باشه.اما میدونین چه مشکلی پیش میاد؟؟ اینکه سال دیگه ۷ مهر میشه روز دختر (به خاطر ۱۰ روز اختلاف ماه قمری و شمسی) اونوقت اون روز میشه روز دختر،پسر بعد مشکل پیش میاد!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۱۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۰۷۹ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۱۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
Question دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!! Blue Boy ۳۷ ۵۲,۵۱۵ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl1993
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۷۵ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها پشتکار ۲ ۶,۰۶۱ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۵۶۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  کسی اطلاعای در مورد دانشگاه های امنیت ملی و امام حسین و یا مال اشتر داره ؟! rozitir ۰ ۱,۷۹۷ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  معرفی موضوعات روز در حوزه امنیت اطلاعات - شبکه amirhacker ۲ ۳,۳۶۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  هر روز یک لغت GRE را بخاطر بسپارید Happiness.72 ۰ ۱,۹۴۰ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close