زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمار و احتمالات مهندسی

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ
آمار و احتمالات مهندسی
برای این درس کتاب پارسه رو میگن کامل بخونید زیاده! و اگه تمام تست هاشو که آخرش هست حل کنید (N بار)حتما نتیجه می گیرید.
اگه دیگه خیلی می خواید حال کنید و به تهش برسید کتاب مدرسان شریف خیلی جامع کامله.
راجع به کتاب مقسمی و پوران پژوهش اطلاعاتی ندارم.
البته من این اطلاعات رو از دوستان کسب کردم و دلیل بر درست بودن ۱۰۰% نیست من تا ۵۰% تضمین می کنم.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: razma88 , h_123 , Mozhgan , mohamaduis , Pegasus , popp
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۲۰ ب.ظ
RE: آمار و احتمالات مهندسی
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  برای این درس کتاب پارسه رو میگن کامل بخونید زیاده! و اگه تمام تست هاشو که آخرش هست حل کنید (N بار)حتما نتیجه می گیرید.
اگه دیگه خیلی می خواید حال کنید و به تهش برسید کتاب مدرسان شریف خیلی جامع کامله.
راجع به کتاب مقسمی و پوران پژوهش اطلاعاتی ندارم.
البته من این اطلاعات رو از دوستان کسب کردم و دلیل بر درست بودن ۱۰۰% نیست من تا ۵۰% تضمین می کنم.

من تایید می کنم حرف های شما روBig Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: razma88 , HighVoltage , popp
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۳۴ ب.ظ
آمار و احتمالات مهندسی
کتاب طورانی خیلی کامل و به همون نسبت وقتگیر هستش! من خودم جزوه استاد نصیر (محبی) رو داشتم و با وجودیکه به کاملی پارسه نبود ولی تقریبا خطوط کلی مباحث مهم رو به دست میداد! فکر کردم احتمالا از خیلی از جاهای اون کتاب قطور پارسه ممکن هست که تو سراسری اصلا سوال نیادHuh!! در نتیجه selection خوندمش! به خصوص که خیلی از مطالبش هم فرمولهای حفظ کردنی هست و من یکی که حوصله حفظیجات ندارم!! مخصوصا سرکنکور که هرچی حفظ میکنی احتمال پرش داره!!

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: dont9
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۵۷ ب.ظ
آمار و احتمالات مهندسی
من آمار نیکوکارو خوندم، حدود ۱۸۰صفحه درس داده و حدود ۲۵۰صفحه تست داره، تستها از همه‌ی رشته‌ها هستش در کل کتاب خوبیه، ولی من امسال کتاب طورانی را هم میخونم، چون چنتا از دوستام که امسال قبول شدن توصیه کردن

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۴۷ ب.ظ
آمار و احتمالات مهندسی
آمار فقط انتشارات پردازش!مخصوصا برای فصلای توزیعها و بعد اون
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۱۱ ق.ظ
آمار و احتمالات مهندسی
به نظر من کتاب پارسه منبع خوبیه.درسته حجمش زیاده ولی با یه برنامه ریزی درست می شه همشو خوند.خیلی از تستاش تکراریه و می شه از روشون رد شد.درصد خیلی کمی از مطالبش هم زیاد به درد کنکور نمی خوره و می شه نخوندشون.ولی در کل کتاب کامل و مفیدیه.
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط رضا_ایرانی.)
آمار و احتمالات مهندسی
کتاب پارسه (طورانی) خیلی خوب گفته و در خوب بودن این کتاب شک نکنید! خصوصا چهار فصل اولش. بین کنکوری‌ها فکر کنم پارسه از همه بهتره. این کتاب صفحه بندی خیلی قشنگی هم داره و باعث میشه که با لذت کتاب رو بخونید!!

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۵۳ ب.ظ
من جزوه پارسه ویرایش سال ۸۵ رو دارم کسی می دونه چاپ جدید که به صورت کتاب چاپ شده تغییر کرده یا نه؟
اگه تغییر کرده چقدر؟

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۳۷ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  من جزوه پارسه ویرایش سال ۸۵ رو دارم کسی می دونه چاپ جدید که به صورت کتاب چاپ شده تغییر کرده یا نه؟
اگه تغییر کرده چقدر؟

کتاب پارسال ویرای جدیدی بود که چاپ اولش بود.البته من ورژن ۸۵ رو ندیدم ولی تا جایی که شنیدم باید چاپ جدید خیلی کاملتر از قبلی‌ها باشه چون حتی از لحاظ حجم هم ظاهرا تغییر کرده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage
ارسال: #۱۰
۲۵ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۳۷ ق.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  من جزوه پارسه ویرایش سال ۸۵ رو دارم کسی می دونه چاپ جدید که به صورت کتاب چاپ شده تغییر کرده یا نه؟
اگه تغییر کرده چقدر؟

کتاب پارسال ویرای جدیدی بود که چاپ اولش بود.البته من ورژن ۸۵ رو ندیدم ولی تا جایی که شنیدم باید چاپ جدید خیلی کاملتر از قبلی‌ها باشه چون حتی از لحاظ حجم هم ظاهرا تغییر کرده...
اینی که من دارم ۱۶۳ صفحه بدونه سوالات آخرش با سوالات میشه ۲۶۲ صفحه.
چاپ جدید؟

ارسال: #۱۱
۲۵ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  اینی که من دارم ۱۶۳ صفحه بدونه سوالات آخرش با سوالات میشه ۲۶۲ صفحه.
چاپ جدید؟
من چاپ بهار ۸۷ را دارم که
۱۷۳ بدون سوالات آخرش با سوالات ۲۱۰ صفحه(!)
سوالات آخرش برای کامپیوتر از سال ۷۴ هست تا ۸۶ و برای برق از سال ۶۷ هست تا ۸۶/که فقط پاسخنامه می باشد.
فهرست:
فصل اول-آنالیز ترکیبی.................................................۱
فصل دوم-متغییر تصادفی................................................۴۰
فصل سوم-توابع توزیع توام..........................................۶۵
فصل چهارم-توزیع های گسسته و پیوسته............................۸۹
فصل پنجم-نمونه گیری و برآورد.......................................۱۳۸
فصل ششم-آزمون فرض آماری........................................۱۶۴
نمونه سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق و کامپیوتر...........۱۷۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage
ارسال: #۱۲
۲۵ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۰۸ ب.ظ
آمار و احتمالات مهندسی
این کتابی که شما معرفی کردید همون جزوه ایه که به دوستانی که در آزمون های پارسه شرکت می کردن می دادن و تعداد صفحاتش همون ۲۱۰ صفحه است (البته تا سال ۱۳۸۷).
اما در حال حاضر اون طور که من اطلاع دارم، توو کلاس های پارسه از کتاب ۶۰۰ و اندی صفحه ایه جناب مهندس طورانی استفاده می شه و اگه اشتباه نکنم ،منظور دوستان از کتاب جامع، همین کتابه .
توو این لینک این کتاب رو می تونید ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد
ارسال: #۱۳
۲۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط Raavak.)
سلام، دوستانی که کتاب طورانی (۶۸۰ صفحه ای) رو مطالعه کردند، به صورت درس و تست هست؟ یعنی تست های سالهای گذشته رو هم داره؟
چون شنیده بودم پاسخ تست‌ها در کتاب جداگانه ای هست و فقط به کسانی که در کلاس پارسه شرکت کردند داده میشه:huh Smile
ارسال: #۱۴
۲۶ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط h_123.)
(۲۶ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ)Raavak نوشته شده توسط:  سلام، دوستانی که کتاب طورانی (۶۸۰ صفحه ای) رو مطالعه کردند، به صورت درس و تست هست؟ یعنی تست های سالهای گذشته رو هم داره؟
چون شنیده بودم پاسخ تست‌ها در کتاب جداگانه ای هست و فقط به کسانی که در کلاس پارسه شرکت کردند داده میشه:huh Smile

کتابی که من دارم ۶۴۶ صفحه است جلد توسی و قهوه ای نوشته "آمار و احتمال مهندسی قابل استفاده داوطلبان برق، کامپیوتر، علوم کامپیوتر، مکاترونیک
شرح کامل مباحث درسی همراه با مثالهای تالیفی
آزمونهای کارشناسی ارشد ۷۰ تا ۸۸ با حل تشریحی
خودآزماییهای طبقه بندی شده موضوعی" حل تشریحیاش خیلی کامله؛ شاید شما کتاب آمار انسانی رو گرفتین.
همون که Mazand_Dokht عزیز لینک داد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raavak
ارسال: #۱۵
۳۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۵۰ ق.ظ
آمار و احتمالات مهندسی
من آمار رو از روی مدرسان شریف خوندم، کتاب بسیار خوبی بود، تمامی مباحث رو البته به جز آزمونهای فرض رو پوشش داده، تونستم سه تست آمار رو درست بزنم،(سوال اول که مشکل داشت و اون سوالی که مربوط به آزمون فرض بود رو نزدم)
با خوندنش حداقل ۴ تست رو راحت میزنید، تضمین میکنم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , popp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست حل تست - احتمالات ۴۴۰۰۰۰ ۲ ۱,۷۷۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: حمیدسام
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۴۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  سوال آمار moradi265 ۱ ۱,۹۲۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  آمار و احتمالات مهندسی moslemrahmati ۳ ۲,۶۴۸ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
Question مشورت در حل یک تست آمار marvelous ۶ ۴,۳۵۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۷۹ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۵۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۶۹ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
Lightbulb دانلود کتاب آمار و احتمال پارسه دکتر طورانی سال ۹۰ daisy ۱۴ ۳۲,۸۴۸ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: deltangeharam
  آمار کتاب و نگرانی درباره صحت آن H-Arshad ۱ ۱۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close