زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من خریدارم اگر...

ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۷ ب.ظ
من خریدارم اگر...
سلام .آیا هیچکدام از این رتبه های برتر یا دیگران که پارسال ۸۸ در ارشد قبول شده اند کتابهای ومنابع مورد استفاده خود را برای فروش دارند؟اگر دارند اینجا اعلام کنند تا اگر به توافق با آنها رسیدم کتابهای مورد نیازم را اینطور تهیه کنم.(مهندسی کامپیوتر-نرم افزار)
با تشکر

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۲۷ ب.ظ
من خریدارم اگر...
من قبول نشدم اما این دو تا بسته رو دارم (پارسه و مدرسان)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۴۰ ب.ظ
RE: من خریدارم اگر...
(۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۲۷ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من قبول نشدم اما این دو تا بسته رو دارم (پارسه و مدرسان)

سلام خانم آفاق
من امروز خیابان انقلاب بودم سراغ کتاب دکتر پارسیان رو هم گرفتم. ایشان در زمینه آمار و احتمال چند تا کتاب نوشتن که در هر کتابفروشی میشه یکیش رو پیدا کرد. ضمنا" کتاب شلدون راس رو هم ترجمه کردن. کتابهای ایشون بغیر از آخری اکثرا" توسط انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان چاپ شده که میتونید در اصفهان تهیه کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۲
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۵۵ ب.ظ
من خریدارم اگر...
نه استادمون گفتند اصلا سراغ کتاب شلدون راس نروید!!!!
پس ایشون کتاب هم دارن! خوب امسال که دیگه نمیرسم باشه واسه سال بعد یه نگاهی هم به کتاب دکتر پارسیان میندازم.
ممنون که به فکر بودین.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط saba1000.)
من خریدارم اگر...
سلام آفاق خانم هستید
سلام
کسی نیست

الوووووووووووووووووووووووووووووووووو

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ب.ظ
RE: من خریدارم اگر...
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۷ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  سلام آفاق خانم هستید
سلام
کسی نیست

الوووووووووووووووووووووووووووووووووو

ببخشید من الان این پست رو دیدمCool بعد از گذشت ۲ ماه !

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ق.ظ
من خریدارم اگر...
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز به اطلاع می رساند کتب زیر به صورت توافقی به فروش میرسد.کتابها تقریبا همه نو بوده و چاپ ۸۹ و ۸۸ هستند.
الف) پک کامل کتابهای پارسه رشته مهندسی کامپیوتر ۸۹+جزوات آخرین گام طرح ۹۰% به همراه آزمونها و پاسخنامه آنها
ب) انتشارات گسترش علوم پایه
۱- کامپایلر(دکتر حمید رافع)
۲- ساختمان داده ها(مقسمی)
۳- پایگاه داده ها(مقسمی)
۴- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر(۸۱-۸۷)
ج) انتشارات پوران پژوهش
۱- مهندسی نرم افزار(پیمان تیموری)
۲- شبکه های کامپیوتری(دکتر امیر مسعود رحمانی)
۳- مدار منطقی(هادی یوسفی)
۴- طراحی الگوریتم(هادی یوسفی)
۵- هوش مصنوعی(مهدیه شادی)
۶- محاسبات عددی(هادی یوسفی)
۷- نظریه زبانها و ماشینها(سهرابی و مقصودی)
۸- معماری کامپیوتر(هادی یوسفی)
۹- ساختمان داده ها(هادی یوسفی)
۱۰- ساختمان گسسته(هادی یوسفی)
د) متفرقه
۱- ساختمان داده‌ها هورویتز ترجمه امیر علیخانزاده
۲- معماری کامپیوتر موریس مانو+ حل المسائل
۳- پایگاه داده ها(حق جو)
۴- نظریه زبانها و ماشین‌ها تالیف ابراهیم اکبری
۵- حل المسائل نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها پیتر لینز
۶- برنامه نویسی به زبان C++ ترجمه جعفر نژاد
قیمت‌ها به صورت توافقی خواهد بود
برای هرگونه سوال یا اطلاع جهت هماهنگی به آدرس زیر ایمیل بزنید
Morteza0mohammadi@gmail.com
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۵۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۴,۰۵۶ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۳۶۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟ hajar2261 ۱۳۹ ۹۰,۱۷۵ ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  اگر دو ستون مشترک داشتیم چگونه پیوند طبیعی انجام دهیم؟ Hopegod ۵ ۳,۹۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  اگر یک ترم درسی رو (بدون گرفتن مرخصی)، انتخاب واحد نکنیم ازنظر قوانین آموزشی چی میشه؟ درفا ۰ ۱۰,۳۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: درفا
  اگرعنوان موضوع گویای محتوای سوال نیست،درتاپیک بیش ازیکسواله،یامحلش نامناسبه،بسته میشه Fardad-A ۵ ۶,۷۷۱ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  اگر جای من بودین چکار میکردین ؟ mjjoon ۱۳ ۵,۱۰۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abbbbas
  راهنمایی در زمینه شبیه سازی دیتا / پکت اگریگیشن با ns2 behnaz_m ۱ ۲,۳۴۶ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rasoul1990

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close