زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست معرفی ژورنال

ارسال: #۱۶
۲۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط صبای امید.)
RE: درخواست معرفی ژورنال
اما اگر خواستین تو ژورنال معتبرتری نسبت به بالایی مقاله تون چاپ شه:
۱ :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ژورنالیه که توسط یه ناشر معروف بنام تیلور و فرانسیس منتشر میشه، ادیتورهاش هم اینجوری ان که اگر مقاله ای رو رد می کنن شرح میدن که دلیلش چی بود و ازتون می خوان ایرادها رو برطرف کنین
۲ :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این ژورنال خیلی مشهوره و اگر مقاله ی شما توش ایراد علمی نبینن و موضوع تکراری نباشه، قبولش می کنن یعنی سخت گیری آنچنانی نداره ... ایمپکتش هم عالیه ۲/۰۸۱

سلام
ببخشید من سوالی ازتون دارم.
در مورد ژرنال Journal of the American Society for Information Science and Technology هست.
که چقدر طول میکشه تا جواب بده؟ و اینکه میگین سخت گیر نیست، تا چه حد اینطوره؟ و اگه نوآوری یه کار توووووپ نباشه یعنی خیلی بالا هم نباشه بازم قبول میکنه؟ کل کار من جدیده اما چون ادامه مقاله قبلیم هست، نسبت به اون خب کار کمتری هست! ژرنال قبلی من IF 1.9 داره!
اما این ژرنال آدم رو وسوسه میکنه!Tongue
مرسی
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
سلام دوستان
میخواستم بپرسم تا حالا کسی با این ژورنال کار کرده یا نه؟ یعنی تا حالا مقاله براش فرستاده یا نه؟
Journal of the American Society for Information Science and Technology
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)morieman نوشته شده توسط:  چرا کسی مرا راهنمایی نمی نماید :|

من فکر میکنم اولین دلیلش اینه که سوالی که شما پرسیدید در قالب این تاپیک نمیگنجه
اگر یه تاپیک جدا باز میکردید و یا در تایکی مرتبط با سوال شما بود می پرسیدید شاید زودتر به نتیجه میرسیدید
منم الان اتفاقی ارسال شما رو دیدم . انتظار نداشتم در تاپیک معرفی ژورنال با سوال شما مواجه بشم
ببینید اگر قبلا مشابه سوال شما تاپیکی نبوده یه تاپیک جدا با عنوان گویا باز کنید تا زودتر نتیجه بگیرید Smile

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , morieman
ارسال: #۱۹
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
سلام دوستان عزیز
من یک لینک از سایت اشپرینگر پیدا کردم که مثل journal finder الزویر، ژورنال هایی که مرتبط با موضوعتون هست رو بر اساس ایمپکت لیست میکنه، البته زمان داوری رو نمیده.
Springer:

Elsevier journal finder:

امیدوارم کمکتون کنه
موفق باشید

چیزی را که نمی توانی فراموش کنی بدست آور
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , equilibrium , Lonely Palm , sepid , diligent , zahra_davoody , sharifIT , baran
ارسال: #۲۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ
ژورنالی که حداقل در scopus ایندکس شده باشه و زیاد گرون نباشه!
سلام دوستان
من دنبال یه ژورنالی میگردم که حداقل تو scopus ایندکس شده باشه و داوریش هم زیاد طول نکشه و هزینه اش هم زیاد گرون نباشه.
یکی پیدا کردم کمتر از یک ماهه گویا جواب میده ولی قیمتش ۷۰۰ دلاره!
اگر دوستان چنین مجله ای سراغ دارین، شدیدا نیازمند می باشم.
ممنون.
equilibrium، در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام،
با اجازه شما (: در تاپیک مشابه ادغام شد؛

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
معرفی ژورنال بین رشته ای پزشکی و کامپیوتر
سلام دوستان
میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم . من یک مقاله نوشتم در زمینه یک سیستم اطلاعات دارویی که با داده کاوی یک سری خروجی هایی رو ایجاد میکنه. یک جورایی این مقاله بین کامپیوتر و داده کاوی و علوم پزشکی و دارویی هست. میخواستم ازتون خواهش کنم اگر ژورنال ISI مد نظرتون هست در این زمینه بهم معرفی کنید. ممنونم Blush
equilibrium، در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

در تاپیک مشابه ادغام شد؛

بچه‌های محک کودکان مبتلا به سرطان هستند. می‌تونی توی هزینه‌های زیاد درمانشون کمکشون کنی حتی شده با هزار تومن!!

۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
سلام خدمت دوستان عزیز،
من یه کار رو توی زمینه انرژی در کلود انجام دادم که نتایج بسیار عالی تر از بهترین کار ارئه شده فعلی شده و novelty کار هم خیلی بالاست یعنی یه جورایی هم یه نقد به کارای قبلی و هم تغییر کلیه بخش های کارهای قبلی با الگوریتم های ابتکاری جدیده. به نظر شما بین این سه تا ژورنال کدوم رو بفرستم. ضمن اینکه شهریور باید دفاع کنم. اگر واقعا ارزشش رو داشته باشه میخوام بدون مقاله دفاع کنم(یعنی به خاطر زمان داوری) که صددرصد نمرم کمتر میشه! چون هدفم از مقاله ها کلا واسه اپلی هستش.
دوستان با ژورنالهای زیر کسی آشنایی و یا برخورد داشته با تشکر:
future generation computing systems
journal of network and application systems
concurrency and computing-wiley press
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط crevice.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  future generation computing systems
journal of network and application systems
concurrency and computing-wiley press
ممنونم
دوستان عزیز کسی اطلاعی در مورد این ژورنال ها نداشتن؟ اگر دوست عزیزی اطلاعی داشت خوشحال میشم اطلاعاتشو در اختیار من بگذاره... اخه من پیپر انگلیسیشو نوشتم الان شک دارم که به کدومش بفرستم.
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون.با این اوصاف فک کنم هیچ کدومSmile
من یه مقاله نوشتمتقلب اینا هم نکردم.فقط احساس میکنم ایده ام یه کم کوچیکه واسه ژورنال isi.
دنبال یه ژورنال خوب هستم که مقالمو چاپ کنه. از لحاظ اعتبارم نیاز نیست خیلی بالا باشه که انقد بخوان سخت بگیرن.فقط تاحدی اعتبار داشته باشه که واسه پایان نامه ام حرفی برای گفتن داشته باشمSmile
تو حوزه رمزنگاری.حالا شما چه ژونالهایی رو پیشنهاد میکنین؟
ببینید یه حرکتی که جدیدا شاهدش هستم اینه که اکثر ژورنال هایی که مقاله رو خیلی زود بررسی می کنن و جواب میدن، دارن به عنوان ژورنال های نامعتبر لیست میشن اینجا و اونجا ... شاید یه تعدادی از دوستان نظر منو رد کنن ولی خوب این اتفاق داره می افته ...
من میگم آدم ۶ ماه منتظر بمونه بهتر از اینه که یه جایی مقالشو چاپ کنه و بعد از چند وقت یهو اون ژورناله از دید اساتید نامعتبر معرفی بشه
مثلا یه ژورنالی مثل
ژورنالیه که ماهانه منتشر میشه و برای چاپش شنیدم که ۳۰۰ دلار دریافت می کنه ازتون، تنها نکته مثبتش یکی زود جواب دادنه و یکی هم اینکه یه استادی بنام پروفسور حمیدرضا ناجی از اساتید دانشگاه شهید بهشتی جزو ادیتورهای این ژورنال هست، پس یه کم دلهره ی نامعتبر بودن رو کم می کنه
اما اگر خواستین تو ژورنال معتبرتری نسبت به بالایی مقاله تون چاپ شه:
۱ :

ژورنالیه که توسط یه ناشر معروف بنام تیلور و فرانسیس منتشر میشه، ادیتورهاش هم اینجوری ان که اگر مقاله ای رو رد می کنن شرح میدن که دلیلش چی بود و ازتون می خوان ایرادها رو برطرف کنین
۲ :

این ژورنال خیلی مشهوره و اگر مقاله ی شما توش ایراد علمی نبینن و موضوع تکراری نباشه، قبولش می کنن یعنی سخت گیری آنچنانی نداره ... ایمپکتش هم عالیه ۲/۰۸۱
۳:

یه ژورنالیه که تو کانادا منتشر میشه، اعتبارش متوسطه( ISI نیست ولی) و زود جواب میده تنها عیبش هزینه ایه که موقع چاپ از شما می گیره که ۳۰۰ دلار آمریکاست ...
۴ :

این ژورنال هم کاناداییه، اعتبارش از مورد شماره ۳ بالاتره، معمولا یک ماهه جواب میدن و علاوه بر اعتبار بهتری که نسبت به ژورنال شماره ۳ داره، هزینه پایین ترشه که ۹۵ دلار هست برای چاپ هر مقاله
گرچه هنوز خیلی ژورنال دیگه هست تو این زمینه که من باهاشون آشنایی ندارم و بهتره خودتون هم یه سرچ بکنین
معمولا بهترین راهکار اینه که استادی که باهاش پایان نامه دارین یا خودش ژورنالی بهتون معرفی کنه یا ژورنال پیشنهادی شما رو تایید کنه Shy

من یه مقاله در زمینه داده کاوی دارم که برای expert system with application در elsevier فرستادم نخونده reject کردن اگه برای دومین ژورتال بفرستم قبول میکنن
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
دوستان سلام
یه ژونال isi می خوام در زمینه داده کاوی که سخت گیر نباشه و زود هم جواب بده؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط ارغان.)
درخواست معرفی ژورنال
با عرض سلام.
میشه خواهش کنم چند تا ژورنال تخصصی شیمی آلی نام ببرید؟

میشه خواهش کنم نام ژورنال مربوط به انتشارات تتراهدرون ذکر بفرمایید
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ)ارغان نوشته شده توسط:  با عرض سلام.
میشه خواهش کنم چند تا ژورنال تخصصی شیمی آلی نام ببرید؟

میشه خواهش کنم نام ژورنال مربوط به انتشارات تتراهدرون ذکر بفرمایید
سلام دوست عزیز؛
چون این فاروم اکثریت اعضاش کامپیوتری هستند پیشنهاد میکنم که در خواستتونو
قرار بدید.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط saria.)
معرفی ژورنال معتبر با پاسخ دهی ۱/۵ ماهه
سلام دوستان
امیدوارم یکی بتونه کمک کنه
یه ژورنال معتبر می خوام . کارم در زمینه استخراج دانش بر اساس OLAM هست
یعنی هم داده کاوی داره هم OLAP هم فازی

شرایطم به این شکله که اگر بشه ژورنالی که معتبر باشه، برای اپلای بدرد بخوره زیاد، ۱/۵ ماهه هم جواب بده بفرستم
اگه ژورنال های دیگه دارید که مثلا با یکمی اختلاف جواب میدن هم لطفا بگین
بسیار ممنون
RolleyesShyAngel

مثلا این رو تو الزویر پیدا کردن

آیا خیلی خوبه ؟ و واقعا اکسپتش ۲ هفته طول می کشه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ
RE: معرفی ژورنال معتبر با پاسخ دهی ۱/۵ ماهه
(۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)saria نوشته شده توسط:  سلام دوستان
امیدوارم یکی بتونه کمک کنه
یه ژورنال معتبر می خوام . کارم در زمینه استخراج دانش بر اساس OLAM هست
یعنی هم داده کاوی داره هم OLAP هم فازی

شرایطم به این شکله که اگر بشه ژورنالی که معتبر باشه، برای اپلای بدرد بخوره زیاد، ۱/۵ ماهه هم جواب بده بفرستم
اگه ژورنال های دیگه دارید که مثلا با یکمی اختلاف جواب میدن هم لطفا بگین
بسیار ممنون
RolleyesShyAngel

مثلا این رو تو الزویر پیدا کردن

آیا خیلی خوبه ؟ و واقعا اکسپتش ۲ هفته طول می کشه؟؟؟

مانشت هم مانشت های قدیم Sad
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
ژورنال معتبر در زمینه شبکه های اجتماعی یا الگوریتم ها یا تکنولوژی های وب سرویس
سلام دوستان
من یه مقاله دارم و دنبال یه جورنال نسبتا معتبر در زمینه های شبکه های اجتماعی یا الگوریتم ها یا تکنولوژی های وب سرویس هستم که isi و رایگان باشه. IF هم خیلی بالا نبود مشکلی نیست. فقط زمان داوریش خیلی طولانی نباشه. آخه خیلی عجله دارم. خیلی گشتم ولی اون ژورنالی رو که میخواستم پیدا نکردم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۰۵ امروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۵ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۵ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۸۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۱۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۵۰۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۶۱ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۴۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۵۷ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۴۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close