زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش

ارسال: #۲۸۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش
(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ)samira نوشته شده توسط:  با کمال ناباوری ولی عین واقعیت ،رتبه ۳۵۰۰ با سهمیه شاگرداولی نرم افزار- شبانه شریف!!!!!!!

ای واااااااااااااای من / شاگرد اولی چه دانشگاهی؟

من با دیدن همچین کسی چند ماهی خوددرگیری داشتمSad آخه با رتبه نه چندان بد هیچ جا قبول نشدم.
اینشون غیرانتفاعی درس خونده بودن

زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال: #۲۸۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
یه چیزی بگم ،شاگرد اول ورودیه ما(دانشگاه دولتی) رتبه اش شد ۱۷۰۰ رفت شبانه دانشگاه تهران
خیلی ظلم بود خیلی خیلی ظلم بود حالا بعد یه سال شنیدم تو دانشگاه دخلش اومده مجبور شد انصراف بده
خیلی خیلی حقش بود، با این سهمیه ی ...
۳
۲
ارسال: #۲۸۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  یه چیزی بگم ،شاگرد اول ورودیه ما(دانشگاه دولتی) رتبه اش شد ۱۷۰۰ رفت شبانه دانشگاه تهران
خیلی ظلم بود خیلی خیلی ظلم بود حالا بعد یه سال شنیدم تو دانشگاه دخلش اومده مجبور شد انصراف بده
خیلی خیلی حقش بود، با این سهمیه ی ...

خب اینکه حقش بود یا نه یه موضوعه و اینکه از شکست یه شخص خوشحال بشیم یه موضوع دیگه . شاید اون بنده خدا حقش نبوده که قبول بشه ( شاید ) اما نباید برای کسی دعای بد کرد و یا از باختش خوشحال شد . در ضمن فکر کنم شاگرد اولی علاوه بر سهمیه پذیرش میشه و اونا جای کسی رو نمیگیره ( اینو هم بگم من شاگرد اولی نبودم که بخوام از کسی دفاع کنم ) . به هر حال این قانون برای همه هست و چون از سال اول دانشگاه میدونیستیم شاید بشه اونو عادلانه فرض کرد ( هر چند همیشه هم نمیشه گفت عادلانه هست ) . شما هم تلاش خودتون رو بکنید و مطمئن باشید هیچ تلاشی بی نتیجه نیست Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , ali
ارسال: #۲۸۹
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
توی دفترچه انتخاب رشته ارشد(شماره ۲) توضیحات کامل درمورد سهمیه ها و اینکه مازاد بر ظرفیت هستند یا خیر ، داده شده
برای شاگرد اولی هم مازاد بر ظرفیت دانشگاههاست.
این هم لینک دفترچه شماره ۲ انتخاب رشته ارشد ۹۰-صفحه ۳ توضیح داده
۹۲/۲۴۲/۱۹۵/۱۴۲/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=178

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
ارسال: #۲۹۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ق.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  اصلاحیه سال ۹۰ :
**** در کتابی که توسط سنجش منتشر شده تست های زیر حذف شده:

اسم این کتاب چیه ؟ / میشه کامل بنویسی؟ مرسی
۰
۰
ارسال: #۲۹۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب اینکه حقش بود یا نه یه موضوعه و اینکه از شکست یه شخص خوشحال بشیم یه موضوع دیگه . شاید اون بنده خدا حقش نبوده که قبول بشه ( شاید ) اما نباید برای کسی دعای بد کرد و یا از باختش خوشحال شد . در ضمن فکر کنم شاگرد اولی علاوه بر سهمیه پذیرش میشه و اونا جای کسی رو نمیگیره ( اینو هم بگم من شاگرد اولی نبودم که بخوام از کسی دفاع کنم ) . به هر حال این قانون برای همه هست و چون از سال اول دانشگاه میدونیستیم شاید بشه اونو عادلانه فرض کرد ( هر چند همیشه هم نمیشه گفت عادلانه هست ) . شما هم تلاش خودتون رو بکنید و مطمئن باشید هیچ تلاشی بی نتیجه نیست Smile
دوست عزیز، میدونم که سهمیه شاگرد اولی مازاد بر سهمیه هر دانشگاهیه اما چیزی که هست اینه که اگر این بنده خدا از سهمیه اش استفاده نمی کرد میرسید به نفر بعدی که الان داره پیام نور درس میخونه به خاطر اینکه رتبه اش شده بود **۵ و باید بگم بین استعداد داشتن در تحصیل و نمره گرفتن از استادها به دلایل مختلف از جمله اینکه پدر آدم یه کاره ای بوده باشه خیلی فرقه (حروم کردن یه فرصت که میتونست واسه یه نفر دیگه مفید باشه که اعتقاد همون آدم مورد صحبته، کمی تاسف برانگیزه) لطفا یه طرفه به قاضی نرید، و اگر براتون مقدوره پاسخ ندید که احتمالا درگیری درست میشه و این تاپیک رو میبندن.ممنون!
۱
۴
ارسال: #۲۹۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ)annmary نوشته شده توسط:  لطفا یه طرفه به قاضی نرید، و اگر براتون مقدوره پاسخ ندید که احتمالا درگیری درست میشه و این تاپیک رو میبندن.ممنون!

خوشحالم از این که شما یه طرفه به قاضی نمیرید . در ضمن من شاگرد اولی نبودم و از کسی هم طرفداری نکردم !
هر کسی هم میتونه نظرش به شرطی که توهین به کسی نباشه بگه Cool

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۱
ارسال: #۲۹۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خوشحالم از این که شما یه طرفه به قاضی نمیرید . در ضمن من شاگرد اولی نبودم و از کسی هم طرفداری نکردم !
هر کسی هم میتونه نظرش به شرطی که توهین به کسی نباشه بگه Cool

آخرین صحبت و پاسخم در مورد این مسئله ، اکیدا به این مصرع شعر اعتقاد دارم:
"یا سخن دانسته گو ای مرد عاقل یا خموش"
اگه ناراحت شدین (که ایشالا نشدید)باید بگم لااقل یه مصرع یاد گرفتین Blush
۱
۶
ارسال: #۲۹۴
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان
اگه امکان داره برا منم یه تخمین بزنید
زبان ۲
ریاضی ۳۲
مشترک ۲۲ یا ۲۶ یا ۲۸
تخصصی نرم ۵۲
تخصصی هوش ۱۸
معدل ۱۵/۵۶
۰
۰
ارسال: #۲۹۵
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
البته من قصد پاسخگویی به مطلب خاصی رو ندارم چون با عنوان تاپیک هم مطابق نیست، ولی چون بحثی صورت گرفته بود لازم دیدم که به نکته ای (کلی) اشاره کنم، من این دید بد به شاگرد اول ها رو تو جاهای مختلفی دیدم! البته من با این مورد خاص که اشاره شده کاری ندارم اما بصورت کلی چقدر خوبه که ما کمتر قضاوت کنیم یا اگه می کنیم با شناخت کامل این کار رو انجام بدیم. متاسفانه خیلی از افراد سعی در بی ارزش جلوه دادن نمرات و معدل شاگردین ممتاز دارند. مثلا وقتی قراره فردی برای مسابقات علمی انتخاب بشه داد یک سری در میاد که "چرا این؟" یا وقتی ازش تجلیل میشه میگن "خب اینکه کار خاصی نکرده، فقط نشسته درس خونده، ما هم میخوندیم می شدیم شاگرد اول!" یا وقتی امتیاز معدل اولی رو برای کنکور رو بدست میاره میگن "داره حق ما رو میخوره!" و... در صورتیکه اینا فقط حرفه و تا عمل خیلی فاصله هست!

البته من نمرات کسب شده و در نتیجه معدلی که از راه "رابطه" بدست اومده یا معدلی که رو که از طریق امتحانات غیراستاندارد کسب شده رو بی ارزش می دونم و بنظرم نباید این گروه رو با افرادیکه برای کسب نمراتشون زحمت کشیدند یکی در نظرگرفت.

دوما کی گفته کنکوری که تو سه چهار ساعت برگزار میشه میتونه معیار خوبی برای ارزشیابی تحصیلی باشه اونوقت نمرات و معدلی که در طول چهار سال تحصیل بدست میاد معیار خوبی نیست؟ مطمئنا عدالت واقعی صرفا از طریق کنکور محقق نمیشه، موقعی میشه بهش دست یافت که هر کسی بتونه از طریق استعداد و دانشی که داره به مرحله بالاتر بره که البته در حال حاضر نزدیک ترین راه حل همین کنکور هست، چون نظام آموزشی ما در حال حاضر بصورتی نیست که بشه صرفا از طریق "معدل واقعی" افراد رو ارزشیابی کرد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , annmary , fatima1537 , farzaneh_best , hardware23
ارسال: #۲۹۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  اسم این کتاب چیه ؟ / میشه کامل بنویسی؟ مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14
ارسال: #۲۹۷
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  اسم این کتاب چیه ؟ / میشه کامل بنویسی؟ مرسی

مرسی / این همین کتاب هایی نیست که آخره دفترچه کنکورا تبلیغ میکنن؟
[/quote]
۰
۰
ارسال: #۲۹۸
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ
بله آخر دفترچه کنکور و همینطور هفته نامه پیک سنجش تبلیغ میشه،برای اکثر رشته ها هم کتاب منتشر کرده
۰
۰
ارسال: #۲۹۹
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)o.abbaszadeh82 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اگه امکان داره برا منم یه تخمین بزنید
زبان ۲
ریاضی ۳۲
مشترک ۲۲ یا ۲۶ یا ۲۸
تخصصی نرم ۵۲
تخصصی هوش ۱۸
معدل ۱۵/۵۶

به نظر من برای نرم افزار بین ۱۰۰ تا ۱۵۰
برای هوش مصنوعی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰

واقعا تخصصی نرم عالی زدین ! تبریک میگم
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  بله آخر دفترچه کنکور و همینطور هفته نامه پیک سنجش تبلیغ میشه،برای اکثر رشته ها هم کتاب منتشر کرده

شما کتاباشو تهیه کردید؟ خوب بوده؟ فقط تسته یا درس هم داره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۰۶ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۷۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۰۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۸۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۴۱۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۲۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۹۵۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۲۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۴۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close