زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Tehran University Vs Amir kabir

ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ ب.ظ
سلام...دوستانی که در این مورد اطلاعی دارند(یا دانشجوی هر یک از این دانشگاه ها هستند یا تحقیق کرده اند)
می خواستم نظرتون رو بدونم...کدوم یکی بهتره...البته توی رشته فناوری اطلاعات..از لحاظ کادر علمی..امکانات...آزمایشگاه ها...و همینطور اعتبار بین المللی برای پذیرش در خارج از کشور برای ادامه تحصیل...متشکرم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ ب.ظ
RE: Tehran University Vs Amir kabir
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  سلام...دوستانی که در این مورد اطلاعی دارند(یا دانشجوی هر یک از این دانشگاه ها هستند یا تحقیق کرده اند)
می خواستم نظرتون رو بدونم...کدوم یکی بهتره...البته توی رشته فناوری اطلاعات..از لحاظ کادر علمی..امکانات...آزمایشگاه ها...و همینطور اعتبار بین المللی برای پذیرش در خارج از کشور برای ادامه تحصیل...متشکرم

واسه IT فکر میکنم امیر کبیر خیلی بهتره !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  سلام...دوستانی که در این مورد اطلاعی دارند(یا دانشجوی هر یک از این دانشگاه ها هستند یا تحقیق کرده اند)

حالا یکی از دانشگاه تهران خوشش بیاد باید چیکار کنه؟
۰
۱
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  سلام...دوستانی که در این مورد اطلاعی دارند(یا دانشجوی هر یک از این دانشگاه ها هستند یا تحقیق کرده اند)

حالا یکی از دانشگاه تهران خوشش بیاد باید چیکار کنه؟
مختاره Big Grin

۰
۰
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ ب.ظ
واسه هوش چطور؟ برداشت من از قبولی ها با توجه به رتبه اینه که تهران بهتره ولی از چه نظر؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط inteligentium.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  واسه هوش چطور؟ برداشت من از قبولی ها با توجه به رتبه اینه که تهران بهتره ولی از چه نظر؟

با وجود اینکه قبل از اعلام قبولی و حتی موقع انتخاب رشته هم تا حدود زیادی میدونستم که هیئت علمی امیر کبیر تو هوش بالاتره ازشریف و تهران(البته تهران یه زمونی دکتر لوکس رو داشت که خیلی وزنه سنگینی بود)باز هم شریف رو قبل از امیر کبیر زدم(به دلایل معلوم) وقبول نشدم البته!
به نظر من که امیر کبیر تو هوش یه سر و گردن بالاتر از بقیه است.تهران هم تو معماری حرف اول رو میزنه،شریف هم که نرم افزارش از بقیه بهتره

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , Xilinx , arixooo , parsaNA , sinohe , reyhaneh64 , berkeley , Joonz , Masoud05 , یاقوت سرخ , baran , Happiness.72
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  واسه هوش چطور؟ برداشت من از قبولی ها با توجه به رتبه اینه که تهران بهتره ولی از چه نظر؟

با وجود اینکه قبل از اعلام قبولی و حتی موقع انتخاب رشته هم تا حدود زیادی میدونستم که هیئت علمی امیر کبیر تو هوش بالاتره ازشریف و تهران(البته تهران یه زمونی دکتر لوکس رو داشت که خیلی وزنه سنگینی بود)باز هم شریف رو قبل از امیر کبیر زدم(به دلایل معلوم) وقبول نشدم البته!
به نظر من که امیر کبیر تو هوش یه سر و گردن بالاتر از بقیه است(بدون تعصب میگم).تهران هم تو معماری حرف اول رو میزنه،شریف هم که نرم افزارش از بقیه بهتره

کاملا موافقمSmile

۳
۰
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  واسه هوش چطور؟ برداشت من از قبولی ها با توجه به رتبه اینه که تهران بهتره ولی از چه نظر؟

به نظر من که امیر کبیر تو هوش یه سر و گردن بالاتر از بقیه است(بدون تعصب میگم).تهران هم تو معماری حرف اول رو میزنه،شریف هم که نرم افزارش از بقیه بهتره

خوب الان چی شد؟؟ همه رو فهمیدیم الا فناوری....آی تی..تهران یا امیرکبیر؟؟ تو بودی کجا میرفتی؟ چرا؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
از نظر اعتبار بین المللی دانشگاه تهران بهتره . ولی صرف نظر از این موضوع تمام حرفهای دوست عزیز inteligentium تایید میشه Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinohe , inteligentium
ارسال: #۱۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  از نظر اعتبار بین المللی دانشگاه تهران بهتره . ولی صرف نظر از این موضوع تمام حرفهای دوست عزیز inteligentium تایید میشه Smile

یعنی در حدی که اگه قصد رفتن واسه ادامه تحصیل داشته باشی تهران بهتره؟
یه سوال دیگه: من اشتباه متوجه شدم یا با توجه به رتبه قبول شدن امیرکبیر آسون تر از دانشگاه تهرانه؟ مثلا امیرکبیر تا ۱۰۰ میگیره هوش و تهران تا ۸۰ ؟
مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۷ ب.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  یعنی در حدی که اگه قصد رفتن واسه ادامه تحصیل داشته باشی تهران بهتره؟

بله دقیقا واسه همین گفتم.چون دانشگاه تهران رنک بالاتری داره .

(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۷ ب.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه: من اشتباه متوجه شدم یا با توجه به رتبه قبول شدن امیرکبیر آسون تر از دانشگاه تهرانه؟ مثلا امیرکبیر تا ۱۰۰ میگیره هوش و تهران تا ۸۰ ؟
مرسی

من از حدود رتبه های هوش اطلاع دقیق ندارم . اما تو نرم افزار ، با رتبه ۸۹ ، دانشگاه تهران رو با اختلاف دو سه نفر و امیرکبیر رو با اختلاف ۱۵ تا ۲۰ نفر شاید هم بیشتر قبول نشدند . البته این معیار خوبی برای مقایسه نیست که بگیم بنابراین امیرکبیر بهتر از تهرانه . چون که این اختلاف طبیعی هم هست چون امیرکبیر پذیرشش بسیار کمه ، برای نرم افزار ۴ و برای هوش فک کنم ۹ نفر ( البته روزانه ) .

پس به نظر میاد که قبولی امیرکبیر سخت تر از تهرانه . یعنی رتبه هایی هستند که دانشگاه تهران قبول می شند ولی امیرکبیر نه .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinohe , arixooo
ارسال: #۱۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
بچه ها یکی از دوستای من هوش امیرکبیر قبول شد ولی اصلا راضی نیست از استادا
میخواد انصراف بده دوباره کنکور بده بره دانشگاه تهران
یکی دیگشون هم که هوش میخوونه توو دانشگاه تهران میگه عااالیه!
۰
۱
ارسال: #۱۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)pegetive نوشته شده توسط:  بچه ها یکی از دوستای من هوش امیرکبیر قبول شد ولی اصلا راضی نیست از استادا

واقعا می خواد انصراف بده؟؟؟ بی خیال بابا!!!! Dodgy

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۱۴
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)pegetive نوشته شده توسط:  بچه ها یکی از دوستای من هوش امیرکبیر قبول شد ولی اصلا راضی نیست از استادا

بهترین دانشگاه تو ایران برای هوش امیرکبیره و بس ، دوستتون یا به هوش علاقه نداره ، یا از امکانات دانشکده راضی نیست / و گرنه از لحاظ استادا ، بهترین هیئت علمی رو تو سراسر کشور داره ، کافیه یه سر به سایت دانشکده بزنید .

اینو فقط من نمی گم ، هر کسی که استادارو و زمینه ها رو خوب بشناسه ، همینو می گه . بعدش شریفه و علم و صنعت و بعد تهران . دوستتون دلش به کدوم استاد هوش تهران خوش بوده ؟ Big Grin

البته رضایت اون یکی دوستتون از دانشگاه تهران ، هم دلایل زیادی میتونه داشته باشه ، بچه های امیرکبیر همیشه ناراضی اند ، چون باید خیلی بهتر از اینا هم باشه Tongue

۱
۱
ارسال: #۱۵
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
به نظر من کسی که می خواد بعد از فارغ التحصیلی چیزی یاد گرفته باشه در رابطه با گرایشی که بهش علاقه داره زیاد نبتید دنبال اسم دانشگاه باشه .نمیدونم تا حالا در مورد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارجی تحقیق کرده باشید یا نه اما اگر تحقیق کنید و ببینید که چه کسایی و از چه دانشگاه هایی پذیرش گرفتن اینقد در ورد اسم دانشگاه حساسیت به خرج نمیدید نظر من اینکه هر دانشگاهی که در اون زمینه قوی هست رو باید انتخاب کنید چون شما قراره که درمو رد یه موضوعی که به عنوان پایان نامه انتخاب کردید یه چیزی یاد بگیرید مطمن باشید اگه از UCB هم فارغ بشی اما چیزی بارت نباشه بلاخره یه روزی به این حرف میرسی که همه چیز اسم دانشگاه نیست اینو به عنوان یه اطلاع گفتم همین
اما در مورد هوش به نظرم توی دانشگاه های تهران پلی تکنیک حرف اولو میزنه هر چند که شاید بقیه دانشگاه ها امکانات بهتری داشته باشن اما پلی تکنیک از نظر استاد حرف اولو میزنه و به نظر من هم ملاک باید استاد خوب باشه ودر درجات بعد شریف و علم وصنعت خوبن توی هوش ، دانشگاه تهران برای هوش استادای جالبی نداره
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close