زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

المپیاد دانشجویی کامپیوتر

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ق.ظ
المپیاد
سلام بچه ها
من از کجا میتونم سوالات و پاسخ تشریحی های المپیاد کامپیوتر ایران رو دانلود کنم؟
جواب هاش معتبر باشه‌ها نه اینکه هر کی براش جواب نوشته باشه.بخصوص از دوره ۱۰ به بعدو میخوام
خیلی ممنونHeart

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ ق.ظ
المپیاد دانشجویی
سلام دوستان
بنده یه سوال داستم درباره طریقه شرکت در المپاد دانشجویی باید جزء ۱۵ نفر اول چه رشته هایی در کنکور ارشد شد مثلا it هم میشه یا فقط مهندسی کامپیوتر(هوش .نرم افزار..)باید باشه تا وارد مراحل بعدی المپیاد شد و لطفا راجع به منابع و نمونه سوالاتت هم راهنمایی بفرمایید.
متشکرم
۰
۰
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ب.ظ
المپیاد
کسی نمونه سوال یا سایتی که نمونه سوال بذاره از المپیاد داره؟از هردو مرحلش
۰
۰
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: المپیاد
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ب.ظ)reynard696969 نوشته شده توسط:  کسی نمونه سوال یا سایتی که نمونه سوال بذاره از المپیاد داره؟از هردو مرحلش

مرحله اول که بستگی داره تو کدوم منطقه برگزار بشه در اون صورت از استادای دانشگاههای اون منطقه برای طراحی سوال استفاده میشه مرحله دوم هم احتمالا استادای دانشگاههای تهران طراح سوالا باشن سوالا رو بیرون نمیدن من خودم چند سال پیش مرحله نهایی شرکت کردم. یادم میاد یه سوال سیستم عامل بود که یه ذره مفهومی بود اینکه وقتی یک فرایند فرزند ایجاد میشه بعد از اون اول باید پدر اجرا بشه یا فرزند و باید مقایسه میکردیم و جالب اینجا بود که سال بعدش تو کنکور ارشد همون سوال رو تستی دادن که من شک داشتم و نزدم. سوالای شبکه خیلی برای من سخت بود نظریه هم بد نبود راستش سوالا رو یادم نمیاد ولی به نظرم اگه میخوندم میتونستم یه چیزایی بنویسم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: _MAjid_ , ashena1
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط Xilinx.)
المپیاد
یه گزینه موقع ثبت نام ارشد هست که در مورد المپیاد هست.کسی نمیدونه اون گزینه واسه چیه ؟
یعنی اگه بزنیمش و حتی در صورت قبولی و آوردن رتبه، دانشگاهی پذیرفته نمیشیم ؟یا این به علاوه ی رتبه اوردن و قبول شدنه ؟

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ
RE: المپیاد
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  یه گزینه موقع ثبت نام ارشد هست که در مورد المپیاد هست.کسی نمیدونه اون گزینه واسه چیه ؟
یعنی اگه بزنیمش و حتی در صورت قبولی و آوردن رتبه، دانشگاهی پذیرفته نمیشیم ؟یا این به علاوه ی رتبه اوردن و قبول شدنه ؟

اون گزینه برای کساییه که مثلا سال سوم دانشگاه هستن و قصد شرکت واقعی در آزمون ارشد ندارن و رتبه اونا دیگه واقعی نیست ولی اگه سال چهارم هستین نیازی نیست اون گزینه رو بزنید یعنی ما که هم سال سوم و هم سال چهارم شرکت کردیم نزدیم. در مورد قبولی هم اگه دانشجو باشید و رتبه ارشد شما زیر ۱۵ کشوری (بدون سهمیه) و در رشته (نه گرایش) بشه اون موقع در مرحله اول المپیاد که غیر مترمرکز و در واقع همین کنکور ارشد هست ، قبول شدید و به مرحله نهایی میرید. حالت دیگه که در مرحله اول پذیرش میشه به صورت غیر متمرکز هست و دانشگاههای کشور به چند قطب (فکر میکنم ۷ قطب) تقسیم میشن. و اگه دانشجوی سال آخر و یا سوم باشید بر اساس معدل یا امتحانی که در داخل دانشگاه از این بچه ها گرفته میشه (بستگی به دانشگاه داره اما معمولا بدون امتحان و ۵ معدل بالای سال سوم و سال چهارم انتخاب میشن ) برای مرحله اول المپیاد که با رقابت با دانشگاههای هم جوار در آن قطب صورت میگیره ، انتخاب میشن اطلاعات بیشتر رو میتونید از سایت مرکز المپیاد دانشجویی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بگیرید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , _MAjid_ , Xilinx , Hera , ashena1
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ
Rainbow المپیاد دانشجویی کامپیوتر
با سلام
آیا کسی درباره نحوه سوالات، منابع اطلاعی داره؟
اگر نمونه سوالات دوره های گذشته رو هم دارید لطفا آدرسشو قرار بدید؟

با تشکر
۰
۰
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ق.ظ
RE: المپیاد دانشجویی کامپیوتر
من خودمم زیاد گشتم ولی سایتی که نمونه سوالای مرحله دوم رو داشته باشه پیدا نکردم.از کسایی هم که مدال آوردن پرسیدم اونا هم چیزی پیدا نکرده بودن.Sad

....winners do not do different thingss they do things differently
۰
۰
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
یه سری سئوال این جا هست. شاید به دردتون بخوره:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر دوستان، نمونه سئوالات دیگه ای دارن، لطفا دریغ نکنن.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: angel triniti
ارسال: #۱۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ ب.ظ
آدرس بالا نمیادSad

....winners do not do different thingss they do things differently
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ق.ظ
بچه ها لطفا یکی راهنمایی کنه سوالات نهایی المپیاد علمی دانشجویی کامپیوتر سالهای قبل رو از کجا، چه سایتی ، کدام کتابفروشی.... میشه تهیه کرد؟؟

به شدت بهش نیاز داریم.

لینکی هم که بچه ها بالا گذاشتن مربوط به مرحله نیمه نهایی در خود دانشگاه مازندران هست.

یکی دو سری سوالات نهایی هم باشه خیلی عالی هست......
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)virangar90 نوشته شده توسط:  با سلام
آیا کسی درباره نحوه سوالات، منابع اطلاعی داره؟
اگر نمونه سوالات دوره های گذشته رو هم دارید لطفا آدرسشو قرار بدید؟

با تشکر
sسال نو مبارک
من خیلی دنبال نمونه سوالات بودم ولی گویا سوالات منتشر نمیشود. تصور نمیکنم منبعی تو وب باشه که بشه از اونجا تهیه کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
لطفا از کسانی که مدال آوردن درباره این آزمون راهنمایی لازم رو به ما برسونن. همچنین نمونه سوالات رو هم اگه کسی داره لینکش رو بذاره البته قبلش امتحان کنید که لینک مشکل نداشته باشه.
از Aurora هم ممنون. این لینک سوالای دو دوره رو داشت.

باتشکر
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط persian_genius.)
هر دو دوره مربوط به مرحله نیمه نهایی بود..........

یعنی واقعا حتی یک نمونه سوال از مرحله نهایی المپیاد پیدا نمیشه؟؟ هیچکس منبع خواصی نمیشناسه ؟ بجز کتابهایی که تابلو هستند و میشناسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
سلام بر همگی

من هم این سوال تو ذهنم بود. شرایط شرکت در المپیاد دانشجویی چطوریه؟ آیا واسه مقاطع ارشد هم هست؟

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشپزی دانشجویی!!! ملیکا ۱۲۹ ۹۱,۷۴۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ronakgilak
  ارسال حواله های دانشجویی www.safteh.net safteh2012 ۰ ۱,۷۳۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safteh2012
Question تا چه رتبه ای المپیاد میتونن برن؟ hajilari ۰ ۱,۴۹۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hajilari
Lightbulb المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۶ Mr. Rezaei ۰ ۲,۳۲۸ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
Question سطح المپیاد کامپیوتر sina.iRoid ۰ ۱,۴۸۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
  پروژه دانشجویی samieh ۱ ۱,۹۱۳ ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  پروژه دانشجویی PHP MSZZ ۱ ۲,۴۶۶ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تخفیف دانشجویی در مقطع ارشد skytower_19 ۲ ۲,۴۰۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
Star شرایط شرکت در المپیاد از طریق کنکور ارشد zipper ۱ ۲,۷۹۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shabnamZ
  قیمت خانه دانشجویی!!! ×Bug× ۱۵ ۸,۴۰۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ×Bug×

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close