زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع دوران سربازی - اردیبهشتی ها

ارسال: #۱۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ
منم شنبه دارم میرم

هم موبایل میبرم

هم پفک نمکی

خلاصه حال نداریم. دوستان سیگاری سیگار فراموش نشود. اونجا همش دلتنگیه

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ
RE: شروع دوران سربازی - اردیبهشتی ها
(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)nika نوشته شده توسط:  سعی کن گروهان شهادت نیفتی
دیگه از اسمش معلومه

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ
در ضمن همه چی بهتون میدن اگه هم ندن بوفش داره الکی مثل من بار سنگین نبر
ارسال: #۱۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
منم شنبه اعزامم
شهدای کرمانشاه , از بچه ها کسی هم خدمتی نیست؟
ارسال: #۲۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط yarandish.)
دوران سربازی ....
اولین چیزی که یادم میاد آموزشیه ، یادمه موقعی که آموزشی رفتم کمی اضافه وزن داشتم بعد آموزشی وزنم ایده آل شد ، البته نه به این خاطر که غذاش داغون بود بلکه به این دلیل که اینقدر خسته میشدی که حال خوردن پیدا نمی کردی ،اما اگه حسابی گرسنه بشی دیگه نوع غذاش مطرح نیست ، نیمرو سوخته رو مثه کباب می خوری ! Big Grin
حسابی خاطره میشه ، دفتر خاطرات یادت نره از تک تک هم گردانی هات بخواه که یه خاطره بنویسن و بهت یه قطعه عکس بدن که بچسبونی اونجایی که خاطره نوشتن ، بعد سربازیت حسابی خاطره انگیز میشه ، خوش بگذره

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
ارسال: #۲۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بزرگترین و تنها ضعف مردها وابستگیشون به جنس مخالفSmile
سربازی بزرگترین سعادته
که یه مدت با خیال راحت میتونی از زنها فاصله بگیریSmile
...

درست میگن . توی آموزشی که بودیم تعداد زیادی از متاهل ها شب بعد از خاموشی حالت نیمه گریان داشتند و یا بعضیاشون فقط سکوت اختیار کردن ، اما ما مجرد ها از شیطنت هامون میگفتیم و میخندیدم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
من از کلمه سربازی متنفرم .
پسر عمه ام تابستان امسال آخرین روز خدمتش بود .
عصر با ماشین سمند رفتند ماموریت نرسیده به همدان تصادف شد و ........

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
ارسال: #۲۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  درست میگن . توی آموزشی که بودیم تعداد زیادی از متاهل ها شب بعد از خاموشی حالت نیمه گریان داشتند و یا بعضیاشون فقط سکوت اختیار کردن ، اما ما مجرد ها از شیطنت هامون میگفتیم و میخندیدم Big Grin

متاهل ها روزی ۲-۳تا کارت تلفن استفاده می کردن! حتی ساعت ۳صبح هم پای تلفن صف متاهل ها بودWink
یادش بخیر شبای نیشابورSmile

*****شکست پله های موفقیت است*****
ارسال: #۲۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ب.ظ
من ۱تیر اعضام هسم پس با این تفاسیر داغونترین جای ممکن همین بیرجند هستش خدا بهم رهم کنه
میشه بگین که چقدر دهنم آسفالت میشه ؟؟/؟
ارسال: #۲۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ
با روحیه ای که بهش دادی حسابی پشتش قرص شد. دیگه آب تو دلش تکان نمی خوره. Big Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۲۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط موج.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  والا ما که اعزام تیر تهران بودیم همش زیر سایه و آب سردکن و همه چیز مهیا دهنمون آسفالت شد حالا این بنده خدا می خواد بره اونم بیرجند ...
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ)osx2000 نوشته شده توسط:  من ۱تیر اعضام هسم پس با این تفاسیر داغونترین جای ممکن همین بیرجند هستش خدا بهم رهم کنه

نه توی محمد رسول الله (ص) بیرجند از این خبرا نیست که زیر سایه و کنار آب سرد کن باشی ما که توی بهترین فصل آب و هوایی اعزام شدیم روزای اول سیاه شدیم و خیلی از دوستان نواحی پشت گوش و گردنشون دچار سوختگی های بعضا جدی شد . خوردن آب سرد هم که یه جورایی برات آرزو میشه و رسیدن به این آرزو در گرو فرمانده گروهان هست که آخر هفته ها چقدر باهات راه بیاد برای تو شهریSmile. حتی اگه بوفه آب معدنی تموم کنه یه هفته ای طول میکشه تا دوباره بیاد و باید آب شور و مزه دار اونجا رو تحمل کنی تازه توی این مدتی که ما بودیم یک هفته هم سرباز بوفه مرخصی گرفت و ... به قول یکی از دوستان توی خط مقدم جبهه هم دو نوع نوشیدنی گیر میاد معمولا ولی توی بیابان مرکز آموزش بیرجند نه
روز اولی که میری میبینی ای داد و بیداد اینجا مرکز آموزش مرزبانی هست که توی دفترچه هیچ اسمی ازش نبود و برای ما خراسانی ها بیشترین تقسیم در حوالی مرز سیستان صورت میگیره
با بچه های لیسانس زیاد به لحاظ جسمی کار ندارند ولی به لحاظ روحی و روانی که خیلی بدتر هم هست بسیار .... بگذریم
همین قدر بگم که اگه میخوای بری آماده سختی کشیدن زیاد باش که بعدا غافل گیر نشی در ضمن ممکنه دو هفته اول خیلی سخت بگذره دووم که بیاری ادامه کار راحت تره Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ)osx2000 نوشته شده توسط:  من ۱تیر اعضام هسم پس با این تفاسیر داغونترین جای ممکن همین بیرجند هستش خدا بهم رهم کنه

سلام دوست عزیز منم مثل شمام الان واقعآ ته دلم خالی شد اینارو خوندم.... منو چه به مرزبانی
بابا خیلی بی انصافی هست این همه درس خوندیم بعد شما میگی از لحاظ روحی اینقدر داغنتون میکنن و از همه بدتر فردا باید بری لب مرز / کمین اشرار واقعآ خدا عاقبت همه رو بخیر کنه عاقبت مارو هم همینطور
اون دوستی که ۱تیر اعزامه یک pm بده بیشتر با هم اشنا بشیم (تا حداقل چندتا رفیق داشته باشیم اونجا قابل تحملتر بشه برا هممون) -- شما مشهدی هستی یا نه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۳۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  دوران در درخت جستجوی دودویی tarane.68 ۵ ۵,۸۵۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۴۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۳ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۵۱ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۸۱۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close