زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکاتی عجیب و عبرت آموز از تخمین رتبه مهستان :

ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
با معدل ۱۲ و رتبه دانشگاه ۰ با دادن این درصدها این رتبه ها بدست اومد :

مشترک ۱۰۰٪ ریاضی و تخصصی و زبان ۰٪

الگوریتم و محاسبات ۸۸
نرم افزار ۴۹
هوش مصنوعی ۳۳
-------------------------------------------------------------
ریاضی ۱۰۰٪ مشترک و زبان و تخصصی ۰٪
الگوریتم و محاسبات ۱۵۸۱
نرم افزار ۱۲۶۳
هوش مصنوعی ۱۰۸۷

-------------------------------------------------------------
زبان ۱۰۰٪ مشترک و ریاضی و تخصصی ۰٪
الگوریتم و محاسبات غیر مجاز
نرم افزار غیر مجاز
هوش مصنوعی غیر مجاز

--------------------------------------------------------------------

به تفاوت ۱۰۰ زدن در ریاضی و ۱۰۰ زدن در مشترک توجه کنید .

بیخود نبود که بچه ها انقد به مشترک توجه دارن .

بنظرتون این درسته ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
یه نکته هم من بگم در مورد تخمین این موسسه :

درصدهای یکسان رو دادم با دو معدل ۱۲/۴۵ و ۱۶/۴۵ یکی مال خودم دیگری مال دوستم بود هیچ تغییری نکرد یعنی چه معدل ۱۲ چه معدل ۱۶ تغییری ایجاد نمی کنه . عملا معدل در این تخمین تاثیر نداره در صورتی که در مدرسان شریف بسیار تاثیر داشت .

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط موج.)
به نظر من که دارید سخت میگیرید از اسمش مشخصه تخمین رتبه و نه پیشگویی رتبه !!!!!!!!!
در بین تمام تخمین های موسسات دقیقترین تخمین یا بهتر بگم نزدیکترین تخمین رو لااقل در سال پیش مهستان داشت

اون اختلافی هم که برای مشترک و ریاضی گفتید کاملا طبیعی هست اولا اینکه ضریب مشترک دو برابر ریاضی هست مثل اینکه یه درس رو سی بزنید یا ۶۰ دوما اینکه شما اگه کارنامه سالهای قبل رو هم نگاه کنید تاثیر شگرف مشترک رو خواهید دید سوما الگوریتمها هیچ راهی برای به دست اوردن تراز ندارند و تراز فقط وقتی به دست میاد که عملکرد همه مشخص باشه چهارما اینکه اگه بشه الگوریتم بسیار خوبی هم نوشت باز هم احتمال اینکه در این رتبه هایی که امکان کسبش نزدیک به صفره (یه درس ۱۰۰ و باقی صفر) باز هم نباید ازشون توقع زیادی داشت
و چندما جون من بیخیال شید چند وقت بود به مانشت سر نزده بودم اصلا یادم رفته بود کنکور دادم راحت داشتم زندگیم رو میکردم هر وقت میام اینجا این تاپیکها آدم رو بهم میریزه . باور کنید چه فکر بهش بکنیم چه نه ، چه اونقدر تخمین رتبه ها رو استفاده کنیم که هنگ کنه و یا نکنیم ، رتبه ای که کسب کردیم هیچ تغییری نمیکنه و فقط زمان رو برای خودمون میکشیم Shy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , Mansoureh , pos , fatemeh85 , Mohammad-A , AmirGooran , nirvana123
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ
RE: نکاتی عجیب و عبرت آموز از تخمین رتبه مهستان :
زیاد این تخمین رتبه ها رو جدی نگیرید... تنها مزیتش اینه که یه دلگرمیه! مثلا من پارسال دعا میکردم زیر ۵۰۰ بشم، بس که امتحانم رو بد داده بودم! ولی فکر کنم تخمین رتبه مهستان، برام زد ۸۳ (اگر اشتباه نکنم)! و فقط کمی آروم شدم... همین... ولی در مقابل هم میتونه نتیجه ی برعکس داشته باشه، یعنی بگه ۸۳ ولی بشی ۴۰۰!!! هیچ چیز رو نمیشه پیش بینی کرد...

انشاالله که همه ی مانشتی ها عالی بشن...

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۳۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۴۰۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  تخمین رایگان رشته قبولی مدرسان شریف sresoft ۲۸ ۳۲,۰۲۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۳۳۵۹۵۱۰۸۵
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۴۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  تخمین رایگان شهر و دانشگاه برای رشته (IT) mmdsharifi ۱۲ ۸,۷۵۴ ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mmdsharifi
  نکاتی جهت نوشتن پروپوزال diligent ۹ ۱۰,۶۶۳ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parhamgift
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۷۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  نکاتی مفید برای پاسخ دادن به داورهای یک مقاله equilibrium ۱۰ ۱۶,۱۶۲ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دامنه دایره لغات خود را تخمین بزنید good-wishes ۶۵ ۳۳,۶۸۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۱۰۲۸ هوش و درسی برای عبرت ایندگان... senaps ۱۵ ۷,۰۱۱ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: afshin71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close