زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تعداد رزوهای کلاس در هفته برای دانشجویان مقطع ارشد

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
تعداد رزوهای کلاس در هفته برای دانشجویان مقطع ارشد
سلام
من قراره مثل خیلی از دوستان برای ارشد مهندسی کامپیوتر انتخاب رشته کنم. سوالم از دانشجوهای ارشد اینه که با توجه به اینکه کلا ارشد ۳۲ واحده (یعنی ترمی ۸ واحد) معمولا چند روز هفته باید دانشگاه بریم ؟ یا برنامه درسی دانشگاه معمولا چطوریه؟ ۱ روز تو هفته یا بیشتر یا اصلا مشخص نیست؟

جالبه که یکی از دوستام تمام درساش توی یک روز بود و اصلا نیازی به خوابگاه و خونه پیدا نکرد.

ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
سوال از دانشجویان مقطع ارشد
ارشد ۲۴ واحد درس نظری داره. دو واحد هم معمولا سمینار و ۶ واحد هم پایان نامه.
چون درسای مهندسی ۳ واحدین (درسای علوم کامپیوتر ۴ واحدی هستن که تو دو ترم درسا تموم می شه.) ۳ تا درس ترم اول و دوم و دو درس ترم ۳/
برای هر درس دو جلسه تو هفته کلاس هست (دانشگاه آزاد ۳ ساعت پشت سر هم کلاس برگزار می کنه ، یعنی تو یه روز. دوستتون احتمالا دانشگاه آزادی بودن) بستگی داره دیگه واحد ها رو چه جوری بردارین.
در ضمن باید بیشتر دانشگاه باشین برای کار روی تز و اینا. بستگی داره استادتون اجبار کنه یا نه. مثلا استاد ما می گن باید ۵ روز هفته دانشگاه باشین. Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: CE91 , Lantern , nomad:D , Xilinx
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
RE: سوال از دانشجویان مقطع ارشد
برای ما که ورودی ۹۰ هستیم ۲۹ واحد شده یعنی یه درس سه واحدی کمتر از قبل شده.
بستگی به گروهتون داره که چطوری برنامه رو بچینن. توی این دانشگاه که طوری ساعت ها رو قرار میدن که معمولا مجبوریم از شنبه تا سه شنبه کلاس داشته باشیم.
هر درسی روزهای شنبه و دوشنبه یا یکشنبه و سه شنبه تشکیل میشه.
البته سال اول میتونید تمام واحدها رو بگذرونید. به شرطی که پیش نخورید. با این حساب سال دوم فقط سمینار و پایان نامه میمونه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , CE91 , Msccom
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
فرار نیست ترمی ۸ واحد پاس کنی البته دانشگاه تا دانشگاه داریم
ما رو مجبور کردند ۲۴ واحد رو سال اول تمام کنیم یعنی ترمی ۱۲ تا و یکسالم تز و سمینار
ولی میدونم دانشگاههای دیگه هم کمتر از ۹ وبیشتر از ۱۲ هم نمیشه برداشت
استاد ما که تعهد گرفت که پنج روز روزی ۸ ساعت مفید تو ازمایشگاه باشیم و یک ساعت یه بار میاد سرکشی میگه چی شد چی کار کردیBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , CE91 , baran , بهدخت
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)baran نوشته شده توسط:  برای ما که ورودی ۹۰ هستیم ۲۹ واحد شده یعنی یه درس سه واحدی کمتر از قبل شده.
...
این قانون ۲۹ واحد واسه همه نیست مثلا تا اونجای که میدونم واسه دانشگاه تهران همون ۳۲ واحد هست شریف این ۳ واحد رو کم کرده چون الزاما باید دو ساله تموم کنید. ضمن این که توی شریف هم فقط واسه دانشکده مهندسی کامپیوتر این جوره و بچه های علوم مثل قبل هستن.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , baran
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)baran نوشته شده توسط:  برای ما که ورودی ۹۰ هستیم ۲۹ واحد شده یعنی یه درس سه واحدی کمتر از قبل شده.
...
این قانون ۲۹ واحد واسه همه نیست مثلا تا اونجای که میدونم واسه دانشگاه تهران همون ۳۲ واحد هست شریف این ۳ واحد رو کم کرده چون الزاما باید دو ساله تموم کنید. ضمن این که توی شریف هم فقط واسه دانشکده مهندسی کامپیوتر این جوره و بچه های علوم مثل قبل هستن.

یه سوال؟ یکی مثل من که گرایش دوره کارشناسیم نرم بوده و حالا میخوام معماری بخونم کلی پیش نیاز میخورم.
منم حتما باید ۲ ساله تموم کنم؟(این قانون که ۲ ساله تموم بشه فقط تو شریف هست؟)
۰
۱
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  یه سوال؟ یکی مثل من که گرایش دوره کارشناسیم نرم بوده و حالا میخوام معماری بخونم کلی پیش نیاز میخورم.
تا اونجایی که من میدونم در صورتی که تعداد واحدهایی که پیش می خورید از تعداد خاصی بیشتر باشه می تونید یه ترم بیشتر بمونید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , nomad:D
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  یه سوال؟ یکی مثل من که گرایش دوره کارشناسیم نرم بوده و حالا میخوام معماری بخونم کلی پیش نیاز میخورم.
تا اونجایی که من میدونم در صورتی که تعداد واحدهایی که پیش می خورید از تعداد خاصی بیشتر باشه می تونید یه ترم بیشتر بمونید
فکر کنم اگه ۸واحد یا بیشتر پیش بخورید میشه سنوات گرفت. یه حالت دیگه هم داره که با نظر استاده.
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
ماده ۴- چنانچه به تشخیص گروه آموزشی مربوطه در دانشکده ها، گذراندن تعدادی از واحدهای دوره کارشناسی حداکثر تا ۲۴ واحد به عنوان دروس جبرانی برای دانشجو ضروری شناخته شود، وی مکلف است واحدهای تعیین شده را اضافه بر واحدهای مقرر در دوره کارشناسی ارشد طبق مقررات این آئین نامه بگذراند (لیست دروس جبرانی باید در اولین ترم ثبت نام دانشجو به دفتر تحصیلات تکمیلی فرستاده شود). [۴-۱]
.....
تبصره ۲- به ازای هر ۱۲ واحد درسی از دروس جبرانی، یک نیمسال تحصیلی به طول مدت تحصیل دانشجو افزوده می شود (برای ۲۴ واحد، حداکثر دو نیمسال تحصیلی).

از اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , nomad:D , Msccom , najme60
ارسال: #۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
" دانشجو موظف است در نیمسال اول تحصیلی موضوع پایان نامه را با نظر استاد راهنما انتخاب کند. موضوع پایان نامه پس از اعلام نظر گروه آموزشی باید به تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده برسد. "

من که دانشجوی ارشد نیستم! اما برام خیلی عجیبه که باید در نیمسال اول موضوع پایان نامه رو مشخص کرد در حالی که مثلا برای گرایش هوش همه چیز تازگی داره . باز گرایش نرم افزار یه دید نسبی دارن اما سایر گرایش ها چی ؟ Huh

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط mamani.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ)baran نوشته شده توسط:  برای ما که ورودی ۹۰ هستیم ۲۹ واحد شده یعنی یه درس سه واحدی کمتر از قبل شده.
...

جه بی انصاف ما ۳۲ تا داشتیم با همون قانون دو ساله تمام کردن تبعیضHuh

(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  " دانشجو موظف است در نیمسال اول تحصیلی موضوع پایان نامه را با نظر استاد راهنما انتخاب کند. موضوع پایان نامه پس از اعلام نظر گروه آموزشی باید به تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده برسد. "

من که دانشجوی ارشد نیستم! اما برام خیلی عجیبه که باید در نیمسال اول موضوع پایان نامه رو مشخص کرد در حالی که مثلا برای گرایش هوش همه چیز تازگی داره . باز گرایش نرم افزار یه دید نسبی دارن اما سایر گرایش ها چی ؟ Huh

ما تا حالا نیمسال اول نشنیدیم
خیلی بچه زرنگی باشی تابستون موضوع سمینار رو معلوم کنی بعد تو مهر ارایه کنی و بعدم تز رو ادامه همون تعریف کنیHuh
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)mamani نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  " دانشجو موظف است در نیمسال اول تحصیلی موضوع پایان نامه را با نظر استاد راهنما انتخاب کند. موضوع پایان نامه پس از اعلام نظر گروه آموزشی باید به تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده برسد. "

ما تا حالا نیمسال اول نشنیدیم
خیلی بچه زرنگی باشی تابستون موضوع سمینار رو معلوم کنی بعد تو مهر ارایه کنی و بعدم تز رو ادامه همون تعریف کنیHuh

این عین عبارتی بود که دوستمون در ارسال بالا لینکش رو گذاشته بود. برای خودم هم عجیبه Huh

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  " دانشجو موظف است در نیمسال اول تحصیلی موضوع پایان نامه را با نظر استاد راهنما انتخاب کند. موضوع پایان نامه پس از اعلام نظر گروه آموزشی باید به تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده برسد. "

این در مورد همه دانشگاه ها صادق نیست مثلا می دونم شریف تا حدود اردیبهشت یا خرداد باید موضوعتون رو مشخص کنید که از تابستون شروع کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , nomad:D
ارسال: #۱۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ
این سوال چند بار هم قبلا پرسیدن! فکر کنم بهتره از اونایی که سال پیش پرسیدن بپرسید که آخرش تونستن برن سر کار یا نه!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  یه سوال؟ یکی مثل من که گرایش دوره کارشناسیم نرم بوده و حالا میخوام معماری بخونم کلی پیش نیاز میخورم.
فکر کنم اگه ۸واحد یا بیشتر پیش بخورید میشه سنوات گرفت. یه حالت دیگه هم داره که با نظر استاده.
[/size]
منظور از سنوات چیه؟
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۹۵۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۸ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۳۷۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۵ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۸۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close