زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امروز: دومین سالگرد افتتاح مانشت (تولد انجمن مانشت)

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط admin.)
Question امروز: دومین سالگرد افتتاح مانشت (تولد انجمن مانشت)
تنها ۵ روز دیگه مونده که انجمن مانشت به دومین سالگردش برسه.
مانشت عنوان سایتی است که در سال ۸۷ با اهدافی شخصی توسط محمد تنهایی پایه‌گذاری شد. اولین بخش مانشت، یعنی وبلاگ، دارای محتوای نه چندان موثر در اینترنت در اواخر سال ۸۷ دچار تغییرات اساسی شد. این تغییرات در اثر ازدیاد نظرات کاربران و موضوعات مورد علاقه آن‌ها به وجود آمد. تغییرات چیزی نبود جز، تغییر خط مشی مانشت.
در سال‌های منتهی به ۸۷ منابع اینترنتی مناسبی جهت مباحث علمی/ مشاوره‌ای کنکورهای بالاتر از سطح کارشناسی وجود نداشت. این ضعف سبب ایجاد شبه وبلاگ‌هایی در اینترنت شده بود. مانشت یکی از چندین وبلاگ غیر تخصصی این رشته بود. هنوز هم می‌توان ردپایی از آثار چنین دورانی را در وبلاگ مانشت مشاهده کرد.
روند وبلاگ محوری مانشت، حدود ۱۵ ماه طول کشید. در این مدت، مانشت پیشرفت خوبی در جهت جذب مخاطبان ارشد کرده بود. از طرفی تجربیات تنها نگارنده وبلاگ سبب اطمینان نسبی کاربران به این وبلاگ نه چندان پویا شده بود. هر چند وقت یک‌بار، مطلبی کنکوری. مطالبی که با استقبال بسیار زیاد مخاطبان مواجهه می‌شد. ادامه این روند و تک‌نگارندگی مانشت بسیار سخت به نظر می‌رسید.
بسیاری از سوالاتی که قبلاً پرسیده شده بودن مجدد مطرح می‌شدند، از طرفی تجربیات تک‌بعدی و انفرادی بودن.
ادامه کار وبلاگی مانند مانشت، برای موضوعاتی که دارای پویایی ذاتی هستند (مانند منابع) با دوری نگارنده از کنکور ارشد و ورود به عرصه‌های جدید کاری محال و غیر ممکن بود. ایده اولیه مانشت از اوایل سال و با یک سیستم نه چندان مانوس (bbpress) شروع شد و پس از مشاهده چندین انجمن دیگر با تغییر سیستم مدیریت انجمن شکلی رسمی به خود گرفت. در مدت کمی تعداد کاربران به بیش از ۱۰۰ نفر رسید (حدود یک هفته). برای تک‌نگارنده مانشت، چنین رقمی بسیار عجیب و قابل افتخار بود. با ولع هر چه تمام‌تر، مطالب وبلاگ به داخل انجمن منتقل می‌شد،
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
توسط
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
زده شد. انگار از همین ابتدا قرار شده که کاربران، همه سرمایه مانشت شوند. سرمایه‌ای باسواد، منطقی و پرتواضع. در کمتر از ۲۴ ساعت به اندازه کل وبلاگ مانشت، مطلب جدید زده شد. چقدر هیجان‌انگیز.... (ادامه دارد)

خوشحالم که این سایت، همچنان به حیات خودش ادامه می‌ده. و بیشتر از اون، از این خوشحالم که همه شما کاربران عزیز، مانشت رو متعلق به خودتون می‌دونید. هر کدام از شما، سرمایه‌ای بزرگ برای این کشور هستید. هیچ وقت نیروی خودتون رو دست کم نگیرید. بزرگترین کارهای این کشور به دستان پاک و باصفای شما گره گشایی خواهد شد.
بسیاری از کاربران که حق بسیار بزرگی بر مانشت دارن، الان حضور ندارند. دلایل بسیاری برای ماندن و یا جدا شدن از مانشت وجود داره. مانشت از همه این عزیزان تشکر می‌کنه. ان شا الله تو زندگی‌شون مسیر موفقیت رو بپیمایند و دست یاری خداوند همیشه باهاشون باشه.

امروز پیک ترافیکی عجیبی داشتیم. ۶۵۰۰ آی‌پی مختلف به مانشت مراجعه کرده‌اند، بیش از ۴۰ هزار بازدید صفحه ثبت شده. همه این‌ها به تنهایی برای شکستن رکورد مانشت توی این دو سال کفایت می‌کنه!
نتایج ارشد هم نزدیکه (تا ساعاتی دیگه احتمالاًSmile) آرزوی موفقیت برای همه‌تون دارم. البته طبع کنکور اینه که آدم‌های خاصی رو جدا کنه. تو کار عالم هیچ رویدادی بی‌حکمت نیست.

در آخر کلام: در این ایام زیبای رجبیه، این حقیر رو از دعای خودتون بی‌نصیب نگذارید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , - rasool - , SaMiRa.e , yaser_ilam_com , انرژی مثبت , blackhalo1989 , **sara** , Aurora , Lantern , a.hooshmand , M.H.P , mohammad_13690 , fatima1537 , Msccom , najme60 , hardware23 , pos , Br2012 , Bache Mosbat , s.sadri , Parva , hamidkhl , ahmadi_development , Manix , Avicenna , Shiny , kashir , narges_r , maryami , luna , Ali-B , ماه بانو , Fardad-A , Mohammad-A , ف.ش , sina_bhh , firouzi.s , Joonz , berkeley , marziyeh , ashkan_d13 , Jooybari , kerm , Solmaziranica , آرمین , r_azad , Dark Knight , sohrablou , marzieh_s , Mansoureh , marzieh , Mahbanoo313 , capitan , rozh66 , yasermrz
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
۸ خرداد ۹۱: دومین سالگرد افتتاح مانشت
بسسسسسسسسسسیار شما دکتر عزیز رو دعااااااا میکنم و براتون آرزوی سلامت و بهروزی دارم .

پیشاپیش هم این ساگرد رو به شما و همه دوستان عزیز مانشتی بالاخص مدیران زحمتکش مانشت تبریک میگم

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , yaali , Parva , Dark Knight , sohrablou , rozh66
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چقدر زمان زود می گذره !! Sad انگار همین دیروز بود! باورم نمی شه دو سال گذشته باشه.

منم از زحمات دکتر در تمام این مدت تشکر می کنم و خوشحالم که جز کوچیکی از این جامعه خوب و باصفا هستم Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , yaali , Parva , Dark Knight , sohrablou , rozh66
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: ۸ خرداد ۹۱: دومین سالگرد افتتاح مانشت
من دو ماه و ۴ روزه که عضو سایت شدم ولی تو همین مدت کم تونستم اطلاعات خیلی مفیدی کسب کنم که شاید یکسال بود دنبالشون بودم .
جا داره اینجا از آقای دکتر وسایر مدیران و تمام مانشتی ها تشکر کنم وسالگرد افتتاح مانشت تبریک میگم Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , yaali , Parva , Dark Knight , rozh66
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
حاجت روا انشاءالله.از شما هم التماس دعای بسیار داریم.
۸ خرداد میایم و تولد مانشت رو تبریک میگیمSmile
واقعا گل گفتید دکتر ، سرمایه مانشت کاربرانش هست
این جمله هم خیلی غمگین کننده استSad استرس آدم رو هم زیاد میکنه
(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  البته طبع کنکور اینه که آدم‌های خاصی رو جدا کنه. تو کار عالم هیچ رویدادی بی‌حکمت نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , yaali , Parva
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
من هم سالگرد مانشت را تبریک میگم. مانشت واقعا کمک بزرگی به من کرده. ممنونم از دکتر و مانشتی های عزیز.Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690 , admin , Parva , marzieh
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
تبریک میگم آقای دکتر تنهایی به خاطر موفقیتون. موفقیت در کمک به پیشرفت علمی کشور. موفقیت در حل مشکل خیلی بچه ها. امیدوارم چرخ انجمن براتون صد سال بچرخهHeart

انجمن باصفای مانشت، لایق دوست داشتن
admin، در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

البته مانشت چرخ نداره. بهتره بگین فن سرورهامون بچرخهBig Grin

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , admin , انرژی مثبت , kashir , parvaz_hj , najme60 , Parva , marzieh , rozh66
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
منم پیشاشیش این روز رو به مدیر ارشد سایت آقای تنهایی تبریگ میگم
بهترین مکان رو برای تبادل علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان ایجاد کردین و مارو از رجوع به دیگر سایت ها بی نیاز کرده، بی شک بهترین هستین و خواهید بود.
جای بسی افتخاره برام که از آبان ماه ۸۹ تو مانشت عضو شدم و یکی از اعضای خانواده مانشت بودم و همه ی تجربه ای که دارم از کمک دوستان عزیزه.
برای همه ی دوستانی که یه روزی اینجا بودن کمکمون کردن آرزوی سلامتی و موفقیت دارم .
برای دوستانی که هم چنان هستن تا راهنمامون باشن بهترین ها رو آرزو دارم.
و نهایتا عزیزانی که این روزها منتظر نتایجشون هستن آرزوی رتبه های خوب دارم و امیدوارم بعد نتایج باز هم با مانشت باشن.Heart

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , admin , **sara** , Lantern
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ
مانشت یه مرجع برای کنکور نیست ، بلکه فضایی است برای آرامش ...
همین کمک بدون چشم داشت به یکدیگر سبب شده که مانشت از یه سایت فراتر باشه Smile برای من که اینطوره
منم به دکتر و سایر مانشتیا این روز رو تبریک میگم .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , M.H.P , **sara** , Parva , marzieh
ارسال: #۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط Lantern.)
Star ۸ خرداد ۹۱: دومین سالگرد افتتاح مانشت
واقعاً اگه بگیم مانشت بین تمام انجمن های مشابهی که وجود دارن بی نظیره حرف بیهوده ای نزدیم . دلیلش هم منش و مرامی هست که توی این انجمن وجود داره و اون اینه که تمامی اعضا بی منت و با علاقه و خواست خودشون قصد کمک کردن به دیگران رو دارن.
اگه کسی کمک درسی بخواد عده زیادی بهش پاسخ میدن.
اگه کسی مشکل شخصی خودش رو مطرح کنه دیگران بهش راهکار میدن و اون رو راهنمایی میکنن.
اگه کسی اظهار ناراحتی کنه دیگران هم باهاش همدردی میکنن و بهش دلداری میدن.
اگه کسی اظهار خوشحالی کنه دیگران بهش تبریک میگن و توی خوشحالیش شریک میشن.

مانشت نمونه ی یه جامعه ی خوب در مقیاس کوچکترهستش . فراموش نکنیم اگه رفتار ها و برخوردها و اظهار نظرها و تعاملات و طرز تفکراتمون رو اگه بتونیم توی همین جامعه کوچک مجازی متعالی کنیم و رشد بدیم می تونیم توی جامعه ی حقیقی بزرگ هم شخصیتمون رو متعالی و افکار و رفتارمون رو استاندارد و انسانی کنیم....

مانشت ماندگار مانی و دکتر تنهایی عزیز سربلند و سرفراز ...

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , najme60 , **sara** , Parva
ارسال: #۱۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط kashir.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  تبریک میگم آقای دکتر تنهایی به خاطر موفقیتون. موفقیت در کمک به پیشرفت علمی کشور. موفقیت در حل مشکل خیلی بچه ها. امیدوارم چرخ انجمن براتون صد سال بچرخهHeart

انجمن باصفای مانشت، لایق دوست داشتن
Big GrinBig Grin مرسی دکتر واسه زحمات چندین ساله
مانشت در سالهای دور Big Grin
admin، در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

کلی خاطره رو زنده کردید. خیلی جالب بود.

فایل‌(های) پیوست شده

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , a.hooshmand , Aurora , admin , najme60 , ماه بانو , **sara** , Parva
ارسال: #۱۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  دو سال بازبودن مانشت

جالب بودSmile
من هم رفتم و برای خودمو چک کردمBig Grin

وقتی یکی از اعضای مانشت شدم خوشحال بودم که سایت خوبی رو پیدا کردم تا بتونم در مورد منابع ارشد اطلاعات خوبی بگیرم اما کم کم متوجه شدم از اینجا میشه خیلی بیشتر از کسب اطلاعات درمورد منابع استفاده کرد، وجود مصاحبه های مفید و رفع اشکال و... حتی روحیه از دست دادمو در حین درس خوندن برای کنکور از مانشت تجدید میکردم
الان مانشت برای من خیلی بیشتر از یک فروم درسی محسوب میشه
مانشت مثل یک خونه و اعضای اون یک خانواده هستن، خانواده ای که همیشه و در هر شرایطی میشه روش حساب کردSmile
اینجا برای من مثل خونه دومم میمونه و تمام مانشتیان مثل خواهر و برادرهای من....Heart
و من در مانشت با بهترین دوستم که خیلی برام عزیزه اشنا شدمHeart

از اقای دکتر و تمام فعالان و حافظان مانشت تشکر و قدردانی میکنمSmileHeart

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , **sara** , Parva , rozh66
ارسال: #۱۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
آقای دکتر یه پیشنهاد
به نظر من به بهترین ها هدیه بدید. خوب می تونید هدیه و یادگاریو پست کنید براشون. حتی اگه کم باشه، مطمئنا براشون ارزش داره.

می دونم سرتون شلوغه.اما این کوچکترین کاریه که میشه از زحمتایی اشخاص فعال تشکر کرد.
Smile
هر کدوم از بچه ها هم بخوان یه هزینه ای ولو کم بذارن.
خودم هم اولیش!
Smile
admin، در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تو فکرم هست که چنین کاری رو انجام بدم. منتها فعلاً روش مناسب تقدیر از دوستان فعال رو پیدا نکردم. هدایای مالی بعید می‌دونم بتونه جایزه خوبی برای کاربران باشه. برخی کارهای مانشتی‌ها رو هیچ هدیه‌ای جبران نمی‌کنه. نهایتش ما بتونم ۲ ۳ تا پراید هدیه بدیم به این دوستان، چیز خوبی از آب در نمیاد.
البته یه روش دیگه اینه که به این دوستان مدال بدیم. Smile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , rozh66
ارسال: #۱۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  آقای دکتر یه پیشنهاد
به نظر من به بهترین ها هدیه بدید. خوب می تونید هدیه و یادگاریو پست کنید براشون. حتی اگه کم باشه، مطمئنا براشون ارزش داره.

می دونم سرتون شلوغه.اما این کوچکترین کاریه که میشه از زحمتایی اشخاص فعال تشکر کرد.
Smile
هر کدوم از بچه ها هم بخوان یه هزینه ای ولو کم بذارن.
خودم هم اولیش!
Smile

البته آقای دکتر من منظورم از گذاشتن پول، هدیه ی مالیی نبودهاا. منظورم اینه که پول بذاریم تا بتونیم یه یادگاری خوب برای همشون بگیریم.
در هرحال ممنونم از توجهتون به این مسئله. راستی مدال خیلی ابتکار جالبیه.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
میتونید یه چیزی که روش آرم مانشت داشته باشه رو بدید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۴۳ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۶۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۶۱۱ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  بخش سرگرمی افتتاح شد admin ۹ ۷,۵۴۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  درخواست زیر انجمن برای نتایج نهایی سال ۹۶ TRon ۴ ۲,۸۹۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon
  درخواست زیر انجمن سال ۹۶ TRon ۰ ۱,۴۰۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۵۲۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem
  در خواست زیر انجمن سیگنال MBe ۳ ۳,۸۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  TCP رنو- سوال امروز ای تی *ahoo ۳ ۳,۳۲۷ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ANGEL*
  سوال( یافتن اولین و دومین عنصر بیشینه ) arash691 ۰ ۱,۳۴۰ ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: arash691

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close