زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶۶
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
در دور گروهی برد و باخت در تک تک بازی هاخیلی مهم نیست! این که در نهایت صعود کنیم مهمه! مطمئنا در بازی های بعدی به راحتی جبران می کنیم! این که در هر زمان به چه بازی ای اهمیت بدیم خودش احتیاج به دید خاصی داره! مثلا برای ما اینکه رم رو ببریم خیلی اهمیت داشت! که ۴-۱ هم بردیم! حالا شمام یکم تمرکزتون رو روی لیگ خودتون بذارین که یکم رتبتون تو لیگ بهتر بشه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۴۶۷
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ ب.ظ
RE: یورو ۲۰۱۲
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  حالا شمام یکم تمرکزتون رو روی لیگ خودتون بذارین که یکم رتبتون تو لیگ بهتر بشه.
گویا لیگ اسپانیا رو دنبال نمی کنید! یا شایدم آخرین بازی رئال رو فراموش کردید. ایرادی ندارخ، یادآوری می کنم:
رئال ۵ - ۱ دپورتیو
ارسال: #۴۶۸
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  حالا شمام یکم تمرکزتون رو روی لیگ خودتون بذارین که یکم رتبتون تو لیگ بهتر بشه.
گویا لیگ اسپانیا رو دنبال نمی کنید! یا شایدم آخرین بازی رئال رو فراموش کردید. ایرادی ندارخ، یادآوری می کنم:
رئال ۵ - ۱ دپورتیو

اینکه به تیم ۱۶ام جدول ۵ تا گل زدین اونقدری اهمیت نداره که اختلاف ۸ امیتازیتون با تیم صدر جدول در هفته ۶ ام و همین طور رتبه ۶ امتون اهمیت داره!

دیگه همین انقدر بد هست که لزومی نیست نتایج یووه رو در این فصل براتون بگم!Big Grin

البته می دونم که آرزوتون بود که لیگ اسپانیا رو دنبال نمی کردم!Cool

ارسال: #۴۶۹
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  اینکه به تیم ۱۶ام جدول ۵ تا گل زدین اونقدری اهمیت نداره که اختلاف ۸ امیتازیتون با تیم صدر جدول در هفته ۶ ام و همین طور رتبه ۶ امتون اهمیت داره!
دیگه همین انقدر بد هست که لزومی نیست نتایج یووه رو در این فصل براتون بگم!Big Grin
تا جایی که ما میدونیم دپورتیو تیم ضعیفی نیست همونطور که رئال تو این رتبه باقی نمیمونه. شما تو اون لیگ ایتالیا (که به حد کافی راجع بهش صحبت شده) چنین عملکردی دارید ولی وقتی تو میادین جدی(نه اون لیگ ایتالیا!)حاضر میشید معلوم میشه چقدر قدرت داشتید.
من آرزومه شما لالیگا رو دنبال کنید تا با قدرت های واقعی آشنا بشید و بفهمید تیمتون چه وضعیتی داره در مقابل غول های فعلی فوتبال!Tongue و دیگه انقدر طرفداری الکی نکنید(گرچه ما میدونیم که شما در شرایطی که تیمتون رفت دسته یک و همه بازیکناش رفتن تصور(!) میکردید که قدرتمند ترین تیم اروپاستBig Grin)
ارسال: #۴۷۰
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  حالا شمام یکم تمرکزتون رو روی لیگ خودتون بذارین که یکم رتبتون تو لیگ بهتر بشه.
رئال ۵ - ۱ دپورتیو

اینکه به تیم ۱۶ام جدول ۵ تا گل زدین اونقدری اهمیت نداره که اختلاف ۸ امیتازیتون با تیم صدر جدول در هفته ۶ ام و همین طور رتبه ۶ امتون اهمیت داره!

مادرید به دوران اوجش برگشته ،luna جان یکشنبه این فاصله قطعا کمتر میشه Cool

ضمنا در مورد قدرت لیگ اسپانیا همین بس که در گروه C و D و G، بترتیب مالاگا ،مادرید و بارسا با ۶ امتیاز مقتدرانه اول گروهاشون قرار دارن و والنسیا بالاتر از مونیخ در رتبه دوم قرار داره و اتلتیکو مادرید قهرمان لیگ قبل اروپا محسوب میشه حالا شما بیا عملکرد تیمهای ایتالیایی رو در لیگ قهرمانان اروپا معرفی کنید Big GrinTongue آره شما تو روستاتون کدخدایید اما کو تا کدخدایی تو اروپاWink

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۷۱
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یورو ۲۰۱۲
از همه جالب تر اینکه شما افتخارتون به جامی هست که سانتیاگو برنابیو یکی از موسساش هست!!!
ارسال: #۴۷۲
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تساوی دوم یونتوس!!! شما بهتره رو همون ایتالیا تمرکز کنید. لااقل میتونید اونجا مقامی چیزی بیارید. Tongue

فعلا که یووه قهرمان فصل پیش رو ۳-۰ شکست داده و در آستانه حذفش قرار داده! چه تیمیه این تیم!Big Grin

ارسال: #۴۷۳
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تساوی دوم یونتوس!!! شما بهتره رو همون ایتالیا تمرکز کنید. لااقل میتونید اونجا مقامی چیزی بیارید. Tongue
فعلا که یووه قهرمان فصل پیش رو ۳-۰ شکست داده و در آستانه حذفش قرار داده! چه تیمیه این تیم!Big Grin
تا حالا کجا بودید؟! اون زمانی که سه تا پشت سر هم مساوی کرد کجا بودید؟ تازه با چه تیمایی؟!
همین الانم بعد از شاختار دومید. دقت کنید شاختار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ارسال: #۴۷۴
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط luna.)
یورو ۲۰۱۲
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  در دور گروهی برد و باخت در تک تک بازی هاخیلی مهم نیست! این که در نهایت صعود کنیم مهمه! مطمئنا در بازی های بعدی به راحتی جبران می کنیم! این که در هر زمان به چه بازی ای اهمیت بدیم خودش احتیاج به دید خاصی داره! مثلا برای ما اینکه رم رو ببریم خیلی اهمیت داشت! که ۴-۱ هم بردیم! حالا شمام یکم تمرکزتون رو روی لیگ خودتون بذارین که یکم رتبتون تو لیگ بهتر بشه.

پست بالا نشون میده که اون موقع هم بودم! به جز مساوی با نورشلند که واقعا بد بود بقیه بازیهام خوب بودیم! شاختارم امسال خیلی بازی های خوبی کرده. بازی با چلسی هم یه بازی کاملا فوق العاده داشتیم! به هر حال همون طور که گفتم ما تو زمین خودمونو ثابت می کنیم! این پستم برای این زدم که یادتون باشه که ما در اروپا هم قوی هستیم!
یادآوری: این چلسی سال پیش بارسا رو شکست داد! و بایرن مونیخ را نیز! و در مقابل ما هم یه بازی کاملا دفاعی داشت ولی ۳ تا گل خورد!

راستی رئال همچنان ۸ امتیاز با صدرنشین اختلاف داره که! دیگه حتی اتلتیکو هم بالاتره ازش! Big Grin

ارسال: #۴۷۵
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
فصل پیش تموم شده . قضاوت بر اساس فصل قبل همیشه کار غلطی بوده، خودتونم خوب میدونید اینو.
دوما یه ماه و نیم شما خبری ازتون نبود. حالا که یه کاری تونستید بکنید اینطوری میگید؟! اگه حذف میشدید که صداتونم در نمیومد!
سوما اون گروهی که شما بودید اصلا روتون میشه از صعود صحبت کنید؟! همین نشون میده شما سطح خودتون رو در حد شاختار میدونید.
چهارما شما با اون لیگ داغونتون بهتره راجع به لیگ های دیگه چیزی نگید! (تبانی، تیم های ضعیف...)
پنجما جوری حرف میزنید که انگار از قصد بازی های قبلی رو مساوی کردید و میتونستید ببرید! زورتون نرسید ببرید دیگه وگرنه نوردشیلند چیه که واسه بردش انرژی صرف بشه؟!
ارسال: #۴۷۶
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  فعلا که یووه قهرمان فصل پیش رو ۳-۰ شکست داده و در آستانه حذفش قرار داده! چه تیمیه این تیم!Big Grin

البته منم تبریک میگم ولی حتما مطلع هستین که فرصت زیادی برای شادی باقی نمونده! Big Grin اگه داورها اجازه بدن تا دومین شکست این فصل تیمتون حدودا سه روز بیشتر باقی نمونده! Big Grin

پی نوشت: واقعا این رئال رئال که می کردن این بود؟
حالا لالیگا به کنار، در مورد گروه D واقعا حیف شد! من فکر می کردم دورتموند و آژاکس صعود می کنن! آدم این بازی دورتموند رو می بینه واقعا لذت می بره، یعنی هم منچسترسیتی و هم رئال باید دو دستی ۱۲ امتیاز تقدیم دورتموند می کردند که با شانس و اقبال شد ۸ امتیاز! رئال مادرید خیلی وقته نشون داده که هیچ حرفی واسه گفتن تو این جام نداره، همیشه از گروهش میاد بالا و تو بازی اول یا دوم حذفی میره کنار! تا هر کسی هم یه حرفی حرفی می زنه زود میگن ما ۹ بار قهرمان شدیم! بابا تـــموم شد اون دوران! گـــذشت! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۴۷۷
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  لبته منم تبریک میگم ولی حتما مطلع هستین که فرصت زیادی برای شادی باقی نمونده! Big Grin اگه داورها اجازه بدن تا دومین شکست این فصل تیمتون حدودا سه روز بیشتر باقی نمونده! Big Grin
البته منم تبریک میگم! خیلی خوشحال شدم میلان در سی ال صعود کرد! ولی خوب بازی یکشنبه رو واقعا شرمندم! اون باخت به اینتر هم یک اتفاق بود که دیگه نمی افته! فقط امیدواریم الگری بعد بازی با یووه به سرنوشت دی متئو دچار نشه!

در مورد غیبت من هم فقط اومدم بگم که اطلاع داشته باشین و یادتون نره! مگرنه ما تو زمین حرفمون رو زدیم و خواهیم زد!

سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۴۷۸
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یورو ۲۰۱۲
شما اول مالاگا رو ببرید بعد راجع به رئال قضاوت کنید!

با اون گروه هاتون اصلا روتون میشه از صعود حرفی بزنید؟!
ارسال: #۴۷۹
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط Avicenna.)
یورو ۲۰۱۲
(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  فقط امیدواریم الگری بعد بازی با یووه به سرنوشت دی متئو دچار نشه!

البته احتمالش هم کم نیست! Smile

(۰۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما اول مالاگا رو ببرید بعد راجع به رئال قضاوت کنید!

بضاعت این فصل ما در حد باته بوریسوف هم نبود چه برسه به مالاگا! معلومه که از دومی تیمی که فقط اسم "میلان" رو همراهش داره راضی هستیم! من فکر می کنم بودجه این فصل رئال مادرید از کل بودجه میلان و یوونتوس و اینتر و... هم بیشتره! ما حتی توان خرید ذخیره رئال (کاکا) رو هم نداشتیم! اینطوری که نمیشه سطحی قضاوت کرد! اون چیزی که الان سواله باخت یک تیمی که در حد لیگ ایران هم تو نقل و انتقلات خرید نکرده به مالاگا نیست، بحث اینه که کلکسیون ستاره های میلیاردی چطور به زحمت داره تو گروه Cl اش دوم میشه و تو لالیگا هم سقف آرزوهاش اینه که بره بالای اتلتیکو مادرید!
ارسال: #۴۸۰
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یورو ۲۰۱۲
رئال درآمدش زیاده. اینکه شما درآمد ندارید مشکل خودتونه.
بعد هم میخواستید ستاره هاتونو حراج نکنید که الان به فلاکت نیفتید.
ضمن اینکه رئال چند سالی یه خرید بزرگ میکنه که چون جنجالش زیاده بقیه فکر میکنن رئال پر از ستاره است و اینا.
سقف آرزو های رئال رو هم اشتباه فهمیدید. اینکه اینطور فکز میکنید چون هنوز به عظمت رئال پی نبردید. Tongue

کاکا یه زمانی میلانی بود. این سوء مدیریت باشگاه میلانه که باعث شده به این بدبختی بیفته.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۵۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۵۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۲۳۸ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۷۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۸۱۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۶۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۹۸ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۸۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۹۵۸ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۵۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close