زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایا امکان تغییر انتخاب ها بعد از تغییر رشته وجود دارد؟

ارسال: #۳۱
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
تغییر انتخاب رشته [؟]
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  امیدوارم اما معلوم نیستSmile آخه کلا ۸ تا میگیره ۲ تاش تا الآن پر شده یعنی تو اون ۶ تای دیگه من جا میشم؟! هر چی خوبه همون میشهSmile
۲تاشو گرفته؟ چطوری گرفته؟ منظورت سهمیه شاگرد اولی؟

Smile نه دیگه یکی شما و یکی هم خانم fatemeh85

درمورد unique_as14 مطمئنم که قبوله ولی درمورد من خیلی اطمینانی وجود نداره ظرفیتهای امسالو که دیدین Sad
ولی واقعا امیدوارم هرسه قبول شیم .... هرچی خدا بخواد...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , ida_isp
ارسال: #۳۲
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
تغییر انتخاب رشته [؟]
(۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  درمورد unique_as14 مطمئنم که قبوله ولی درمورد من خیلی اطمینانی وجود نداره ظرفیتهای امسالو که دیدین Sad
ولی واقعا امیدوارم هرسه قبول شیم .... هرچی خدا بخواد...

انشاا.. هر جا که دوست دارید همون جا قبول بشید / ولی اگه بیاید اصفهان خیلی خوب میشه / چون من همه استاداشو میشناسم و باهاشون کلاس داشتم / حتی ۲ تا استاداش که ترم دیگه باهاش کلاس داریم الان استاد راهنمام (دکتر موحدی نیا که ترم بعدی باهاش ریاضی مهندسی پیشرفته داریم و دو ترم دیگه باهاش شبکه پیشرفته) و استاد مشاورم (دکتر نیک مهر که ترم دیگه پردازنده حسابی باهاش داریم و دو ترم دیگه فک کنم معماری کامپیوتر پیشرفته) هستند / چطوره؟
چقدر عالی شما همه رو میشناسینSmile حتی استاد راهنماتونم انتخاب کردین ...خوش به حالتون..
منکه اگه بیام باید اول با محیط دانشگاه و خوابگاه آشنا بشم بعدش برم سراغ اساتید ... اینجاست که یه دوست خوب و آگاه مثل شما خیلی مفیده...
راستش دیگه طاقت ندارم تا شهریور هر روز کارم شده بیام تو مانشت کلی برنامه داشتم مثلا قوی کردن زبانم و کامل کردن vhdl وc++ اما اصلا حوصله هیچ کاری ندارم داره ماه رمضان هم میاد که با این روزای طولانی تمام انرژی آدم گرفته میشه ... خداکنه هرچه زودتر این یک ماه هم بگذره وجود دوستایی مثل شما به آدم انرژی میده ممنونم
۱
۰
ارسال: #۳۳
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط unique_as14.)
RE: تغییر انتخاب رشته [؟]
(۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  چقدر عالی شما همه رو میشناسینSmile حتی استاد راهنماتونم انتخاب کردین ...خوش به حالتون..
منکه اگه بیام باید اول با محیط دانشگاه و خوابگاه آشنا بشم بعدش برم سراغ اساتید ... اینجاست که یه دوست خوب و آگاه مثل شما خیلی مفیده...
راستش دیگه طاقت ندارم تا شهریور هر روز کارم شده بیام تو مانشت کلی برنامه داشتم مثلا قوی کردن زبانم و کامل کردن vhdl وc++ اما اصلا حوصله هیچ کاری ندارم داره ماه رمضان هم میاد که با این روزای طولانی تمام انرژی آدم گرفته میشه ... خداکنه هرچه زودتر این یک ماه هم بگذره وجود دوستایی مثل شما به آدم انرژی میده ممنونم

استاد راهنمای ارشمو هنوز انتخاب نکردم / اینایی گفتم واسه کارشناسیم بودن

اره زبانتو حتماً قوی کن / هر چقدر بهتر بشی به نفع خودته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۳۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
تغییر انتخاب رشته [؟]
دوستان عزیز unique_as14 و fatemeh85 و ida_isp که قراره هر سه دانشگاه اصفهان با هم همکلاسی شید
میشه بدونم رتبه ی شما چند شده؟ و توی چه گرایشی این رتبه رو آوردید؟
ممنون می شم
آخه منم با رتبم به اصفهان و شیراز امید دارم
می خوام بدونم شما رتبتون چنده که ۳تا از سهمیه های اصفهان رو گرفتید؟
مرســـــــی
۱
۰
ارسال: #۳۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ، توسط fatemeh85.)
تغییر انتخاب رشته [؟]
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز unique_as14 و fatemeh85 و ida_isp که قراره هر سه دانشگاه اصفهان با هم همکلاسی شید
میشه بدونم رتبه ی شما چند شده؟ و توی چه گرایشی این رتبه رو آوردید؟
ممنون می شم
آخه منم با رتبم به اصفهان و شیراز امید دارم
می خوام بدونم شما رتبتون چنده که ۳تا از سهمیه های اصفهان رو گرفتید؟
مرســـــــی

دوست عزیز شما می تونید رتبه هامونو تو همین صفحه ببینید Smile بالای هر پست مربوط به هر کاربر یکسری اطلاعات از کاربر مربوطه هست ...Smile
شما خودتون گرایش و رتبتون چنده ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۴۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۹۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۳۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close