زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونگی اپلود سایت طراحی شده در هاست؟؟؟

ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان من ی سایت php با macromedia dreamweaver 8 طراحی کردم.حالا میخوام اونو بر روی هاست و دامنه ای که خریدم نصب کنم.هیچ اطلاعات و اموزش ندارم .من باید چیکار کنم؟؟پیشاپیش از کمکتون ممنونم.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
باید از یک ارائه دهنده هاست معتبر ، فضا خریداری کنید و فایلهاتون را اونجا آپلود کنید
در اینجا هم بحثهای مفیدی شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و همچنین :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , it866 , The BesT
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
RE: چگونگی اپلود سایت طراحی شده در هاست؟؟؟
سلام فک کنم این لینک اطلاعات مفیدی رو در اختیارتون بذاره!!
ویژگی خوبش اینه که به زبون ساده گفته ...

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
ممنون ولی من هاست لینوکس و دامنم رو خریدم.فقط راهنمایی در مورد اینکه باید چیکار کنم .؟
۰
۱
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ق.ظ
شما برای اینکه فایل های سایتت رو تو هاستت آپلود کنی اول باید سایت رو تو همون محیط Dream Waver پابلیش کنی بعد فایل هایی رو که بهت می ده یا از طریق Ftp نام کاربری و رمز عبور هاستت رو می زنی وارد می شی و تو پوشه www فایل هات رو Paste می کنی یا اینکه از طریق کنترل پنل هاستت وارد می شی و بسته به نوع هاستت که به چه شکل اجازه آپلود فایل ها رو می ده ، فایل هات رو می فرستی رو هاست.
البته دوست عزیز اگر اولین سایتی هست که آپلود می کنی، ممکنه بعد از آپلود صفحه هات خطاهایی داشته باشند که متوجه نشده باشی تو سیستم شخصی هم مشخص نمی شن اما وقتی آپلود کردی پیغام خطا برات ظاهر می شه
به هر حال موفق باشی
یکی از منابع بسیار مفید در این زمینه ها سایت برنامه نویس هست
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , The BesT
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ
شما با استفاده از یه نرم افزار مثل cute FTP که به نظرم یکی از بهترینهاست میتونید سایتتون رو آپلود کنید. فقط کافیه در منوی فایل گزینه new FTP site رو بزنید. در هاست IP یا آدرس مربوط به هاست رو میزنید. این اطلاعات رو در کنترل پنل ادمین سایتتون میتونید ببینید و username و passwordeton رو هم وارد میکنید و connect میشید. بعد میتونید به راحتی صفحات مد نظرتون رو انتخاب کرده و آپلود کنید. فقط حتما به یاد داشته باشید که اسم صفحه اول حتما باید index باشه.
۱
۰
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
معمولا هاست‌ها یه پنل تحت وب به شما می‌دن که می‌تونید توش دامنه‌ها، ایمیل‌ها، پایگاه‌های داده و فایل‌ها رو ویرایش و اضافه کنید. دو تا پنل معروف Cpanel و Directadmin هستند. ابتدا از فراهم کننده سوال کنید که از کدوم یک از این‌ها پشتیبانی می‌کنند و آدرسش رو بهتون بدن. بقیه‌اش دیگه سر راسته بعد از ورود شما به اون پنل.
استفاده از ftp فقط برای انتقال فایل‌ها مفیده و البته زیاد هم توصیه نمی‌شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۹۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۶۰۲ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۰۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۹۷ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۷۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۹۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close