زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رقابت ها در مدار منطقی

ارسال:

hsh88 پرسیده:

رقابت‌ها در مدار منطقی

سلام
ببخشید من این قسمت critical race را هر چی از رو پوران و مقسمی میخونم کامل واسم جا نمی افتهSad(( چیکار کنم؟
آقای اجلالی هم سر کلاساش گفته مهم نسیت رقابتها!!!
چیکار کنم؟دلم میخاد بفهممش!

۰
ارسال:

nazari.hooshang پاسخ داده:

RE: رقابت‌ها در مدار منطقی

(۱۰ دى ۱۳۸۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید من این قسمت critical race را هر چی از رو پوران و مقسمی میخونم کامل واسم جا نمی افتهSad(( چیکار کنم؟
آقای اجلالی هم سر کلاساش گفته مهم نسیت رقابتها!!!
چیکار کنم؟دلم میخاد بفهممش!

کنکور سال ۹۰ که گذشت اما برای کنکور سال ۹۱ میگم. دکتر اجلالی نگفته‌اند که این مهم نیست و اتفاقاً اگر جزوه ایشان را نگاه کنید این قسمت را خیلی خوب توضیح داده‌اند. ایشان سر کلاس گفتند از بحث مدارهای آسنکرون در همین حد race و hazard کافی است و سایر مباحث آسنکرون خارج از سرفصل است و اگر هم سؤال بیاید به دلیل خارج از سرفصل بودن حذف خواهد شد.

۰
ارسال:

inteligentium پاسخ داده:

رقابت‌ها در مدار منطقی

هیچ کتابی مانو نمیشه!من خودم از مانو خوندم این قسمت‌ها رو(وکل منطقی رو-همه رو تو کنکور درست زدم)،به نظرم این جور مباحثو همیشه از کتاب های مرجع بخونین

ارسال:

mfXpert پاسخ داده:

RE: رقابت‌ها در مدار منطقی

(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  هیچ کتابی مانو نمیشه!من خودم از مانو خوندم این قسمت‌ها رو(وکل منطقی رو-همه رو تو کنکور درست زدم)،به نظرم این جور مباحثو همیشه از کتاب های مرجع بخونین
من هم این موضوع رو تایید می کنم.کتاب پوران پژوهش فصل مربوط به مدارات آسنکرون رو اصلا خوب نگفته و برا این فصل به نظر من از کتابهای مرجع استفاده کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

mehrdad123 پاسخ داده:

رقابت‌ها در مدار منطقی

نلسون چطوره؟
پس چرا همه می گن نلسون فقط برا مدار عالیه؟!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۵۱ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۷۱۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۸۵۲ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۵۲ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۶۳۳ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۷۶۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۹۳۰ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96
  مدار منطقی طراحی شمارنده bcd ,با فلیپ فلاپ d Yousefi.parisa70@gmail.com ۰ ۲,۶۲۷ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Yousefi.parisa70@gmail.com
  مهندسی کامپیوتر ۹۵ - تبدیل لاپلاس در مدار mahshid_dd ۰ ۲,۳۴۷ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahshid_dd
  تابع منطقی naghmeh70 ۲ ۲,۴۷۴ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: naghmeh70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close