زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادش بخیر..پارسال این روزا

ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
انگار یه قرن پیش بود که تصمیم گرفتم بشینم درس بخونم واسه ارشد...یه عالمه کتاب خریدم...ریختمشون توی اتاقم..روزی ۲ ساعت فقط ورق میزدم صفحه هاشونو هی پیش خودم میگفتم کی اینارو بخونه؟...یعنی میشه؟..میتونم؟...کلی استرس و شک و تردید داشتم....درس ها کند پیش میرفت...یا چیزی رو یاد نمیگرفتم یا اگرم می فهمیدم تست هاشو نمیتونستم بزنم.. کلا حس بدی بود...فکر میکردم هیچ وقت این چند ماه نمیگذره..اما چه زود گذشت...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , nomad:D , Bache Mosbat , narges_r , The BesT , homa , **sara** , luna , equilibrium , maryami , eliazad , Xilinx , Sunshine Off , fatima1537 , SarahRad , hajar2261 , Mohammad-A
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط ali.)
پارسال این روزا
سرباز بودم، هر روز یک بحث و دعوایی با رئیسم داشتم بیچارش کردم، می خواست منو بفرسته سرکلاس درس بدم اما زیر بار نمیرفتم.
جیم شدنای ساعت ۹ صبح و خروج خوردن ساعت ۳ بعدازظهر
خوردن نهار کارپرداز دودرمون و خواهش های تلفنیش که یکمی براش نگهدارم.

گوش دادن به درخت و انرژی گرفتن،تصمیم واسه خوندن دوباره و ...

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , کنکوری
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
RE: یادش بخیر..پارسال این روزا
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  انگار یه قرن پیش بود که تصمیم گرفتم بشینم درس بخونم واسه ارشد...یه عالمه کتاب خریدم...ریختمشون توی اتاقم..روزی ۲ ساعت فقط ورق میزدم صفحه هاشونو هی پیش خودم میگفتم کی اینارو بخونه؟...یعنی میشه؟..میتونم؟...کلی استرس و شک و تردید داشتم....درس ها کند پیش میرفت...یا چیزی رو یاد نمیگرفتم یا اگرم می فهمیدم تست هاشو نمیتونستم بزنم.. کلا حس بدی بود...فکر میکردم هیچ وقت این چند ماه نمیگذره..اما چه زود گذشت...

ایوللللللللللللل
منم کتابام تو اتاقه یعنی هر هفته چن تا بهش اضافه میشه...
الان از هر کتابی چن تا منبع دارم
ولی تا حالا هیچی نخوندم....
ولی دم شما گرم که میگی هیچی نمیفهمیدیBig Grin
ایشالله با راهنمایی های شما ما هم سعی میکنیم یه رتپه ی تپل بیاریمShy

I definitely will win
۱
۰
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ
یادش بخیر ۳سال پیش در تکاپو برای دفاع از پایان نامه کارشناسی......
یادش بخیر ۲سال پیش تصمیم گرفتیم بنشینیم برا ارشد بخونیم ....دو دل بودیم که چه کنیم.....ولی با توکل به خدا شروع کردیم به خوندن......چه لحظاتی داشتیم....بعضی وقتها امید...بعضی وقتها ناامیدی......
یادش بخیر پارسال منتظر اعلام نتایج ارشد بودیم......
و الان در تکاپو برای تعیین موضوع پایان نامه ارشد!!!!!
و انشالله سال دیگه این موقع در تکاپو برای دفاع از پایان نامه.....
و سال بعدش را دیگه فقط خدا میدونه....

خدایا وقتی به گدشته فکر میکنم که چه بودم و به کجا رسیدم و چه خواهم شد فقط میتونم بگم توکل به تو....
فقط خودت تنها امیدم هستی و تنها پشتوانه برای گذراندن روزهایی که در پیش رو دارم.....
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , پروفسور , انرژی مثبت , arixooo , luna , eliazad , SarahRad , delta , کنکوری
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
این زندگی هم واسه خودش داستانیه...دغدغه های دیروزت خیلی یادت بمونه تبدیل میشه به خاطره...اصلا بعضی وقتها یادت نمیاد که سخت بوده...الان کسی از من بپرسه چجوری قبول شدی...میگم عین آب خوردن..اصلا کاری نداشت که...فکر کنم این چیز خوبیه که آدم سختی های گذشته رو فراموش میکنه..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , narges_r , nomad:D , eliazad , Xilinx , The BesT , انرژی مثبت , Sunshine Off , Mohammad-A , Aurora
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ق.ظ، توسط mosenabdoli.)
پارسال این موقع، آموزشی بودم... خیلی روزای سختی بود (فیزیکی)، ولی کلی خوش گذشت!
سال قبلش این موقع، رتبه کنکورم اومده بود و گند زده بودم... اما هنوز منتظر بودم ببینم علوم تحقیقات قبول می شم یا نه ... چه روزای بدی بود ...
چقدر خوب شد که علوم تحقیقات قبول نشدم (با بهتره بگم چقدر خوب شد که علوم تحقیقات قبول شدم ولی یه سال بعد فهمیدم ... وختی که کنکور سال دومم رو هم داده بودم!)... چون اگه می فهمیدم تو تکمیل ظرفیت قبول شدم هیچ وخت شریف قبول نمی شدم...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , arixooo , انرژی مثبت , The BesT , **sara** , SarahRad , Mohammad-A , Aurora , MAG , sahar121

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۰۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۶۲ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۲۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close