زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب php

ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ق.ظ
کتاب php
من دارم با php سایت یه آموزشگاه را طراحی می کنم (آزمایشی) در ایجاد صفحات شخصی هر دانشجو که شامل نمایش وضعیت او در ترمهای گذشته، دیدن نمرات ، انتخاب واحد و ... است به مشکل برخوردم. میشه یه کتاب همراه با مثال معرفی کنید؟ضمن اینکه کتاب جعفرنژاد را مطالعه کردم و در این زمینه کافی نبود.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
RE: کتاب php
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ق.ظ)parastou نوشته شده توسط:  من دارم با php سایت یه آموزشگاه را طراحی می کنم (آزمایشی) در ایجاد صفحات شخصی هر دانشجو که شامل نمایش وضعیت او در ترمهای گذشته، دیدن نمرات ، انتخاب واحد و ... است به مشکل برخوردم. میشه یه کتاب همراه با مثال معرفی کنید؟ضمن اینکه کتاب جعفرنژاد را مطالعه کردم و در این زمینه کافی نبود.

----
سلام،من تجربه‌ای در این زمینه ندارم فقط اگر زبانتون خوب هست سری به سایت زیر بزنید در فیلد جستجو عبارت php تایپ کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد روی عنوان مورد نظر کلیک کنید قسمت Book Description را نگاه کنید توضیحاتی در مورد کتاب داده شده است

در نهایت عنوان کتاب مورد نظرتونو را با پسوندهای زیر در گوگل سرچ کنید.

عنوان کتاب.pdf

عنوان کتاب.chm
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parastou
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
کتاب php
اگه در مورد پروژه خودت می خوای که نمی دونم ولی اگه یه مرجع خوب php می خوای اونی که تو سایت خودش هست خیلی عالیه
php manual
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ
کتاب php
این سایت خوبه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ب.ظ
کتاب php
کتاب php فارسی زیاده یه سرچ کوچولو بزنی پیدا میکنی

اگه نتونستی بگو بزارم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۶۰۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۶۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  نصب یک دیتابیس در php mysql fas ۱ ۲,۳۴۷ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: iranforums
  معرفی اموزشگاه برای کلاس های php saradehghani ۰ ۱,۹۶۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saradehghani
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۵۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  سؤال در مورد چک باکس در PHP simorghsimorgh ۷ ۱۰,۱۷۲ ۲۴ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۷۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close