زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک برای رسم نمودار در متلب

ارسال:

m2m3m92 پرسیده:

با سلام خدمت دوستان گرامی
من برای انجام یک پروژه درسی که باید تا ۱۰ مرداد تحویل دهم نیازمند رسم این شکل ها در متلب هستم ولی حتی یک ذره هم متلب بلد نیستم فقط تونستم نصبش کنم، help اش رو هم خوندم ولی هیچی متوجه نشدم، حتی کسی رو هم پیدا نکردم که اینها رو برام رسم کنه عاجزانه تقاضا دارم اگر می توانید کمکم کنید تا حدودی بتوانیم این شکلها را رسم کنم. پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

سلام
این پاورپوینت رو قبلا یکی از دوستان در مانشت آپلود کردن، مفاهیم مقدماتی متلب هست.

بعد از اون میتونید راهنمای خود متلب در مورد پلات رو بخونید یا صفحه زیر رو بخونید(همون راهنمای متلب هست) (باید با فیل شکن باز کنید)

خودتون هم میتونید توی نت در مورد رسم plot یا plotting و ... جستجو کنید.

این هم آموزش تصویری (البته من خودم نگاه نکردم)

این هم آموزش تصویری خود متلب (خودم نگاه نکردم!)

۰
ارسال:

blackhalo1989 پاسخ داده:

نمودار هایی که عکسشو گذاشتید رو با تابع plot میشه رسم کرد.

۰
ارسال:

esi پاسخ داده:

تویه help متلب کاملا در مورد پارامتر های plot و mesh و ... برای رسم نمودار و سهمی سه بعدی و ... توضیح کاملی داده.
نگاه کنی کاملا متوجه می شی و نموداراتو به سادگی می تونی با همون مثال های خودش رسم کنی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۲۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۶۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۰۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۹۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۷۰۷ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۸۱۸ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۶۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۷۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۶۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close