زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک توصیه دوستانه

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ق.ظ
یک توصیه دوستانه
به نظر من استفاده از عبارت "به نظر من" به جای گفتن یه عبارت کلی همیشه توی زندگیم کمکم کرد که هیچ کس نتونه بهم ایراد بگیره. هیچ کس نتونست واقعا زور بگه. هیچ وقت نگران این نبودم که نظرم اشتباه در بیاد و هر وقت با تعداد زیادی روبرو شدم که نه اونها تونستند من رو قانع کنند و نه من توانستم اون ها رو قانع کنم جواب داشتم و گفتم" ببخشید این فقط نظر من بود"
به نظر من شما هم استفاده کنید.

شاد باشید . بدرووود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , zeinab , Parva , Mänu , nomad:D , Mahbanoo313 , negin90 , Mohammad-A , zarei1991 , sohrablou , nazibahar , ali.329 , Pakzad , aminamini , EhsanChess , fatima1537 , sadeghb , s.sadri , nazanin_sh , nazanin_657 , The BesT , mkhashei , tarannom , Sector
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ق.ظ
RE: یک توصیه دوستانه
به نظر من نباید در همه جا از عبارت«به نظر من» استفاده کرد در جایی که صددرصد مطمئن نیستیم نباید از این عبارت استفاده کنیم البته ایرادی هم نداره ولی ممکنه دیگران به راحتی نظرمان را عوض کنند(چون ممکنه انها به صورت مطمئن و اما دروغ حرف بزنند که ممکنه به راحتی حرف هایشان را باور کنیم)که در زندگی عادی زیاد مشکلی نداره اما در مدیریت دچار مشکل میشه. نکته: البته خودمم از این عبارت استفاده کردم.
با تشکر

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم) Happiness.72 ۰ ۱,۹۶۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معرفی یک استاد در زمینه سیستم‌های توصیه‌گر (Recommender System) Morza ۱ ۲,۳۱۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
  سیستم های توصیه گر , Recommender Systems sonia1990 ۲ ۲,۵۶۸ ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  توصیه نامه برای مصاحبه دانشگاه ازاد zahra13.66 ۴ ۸,۳۱۳ ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  آیا فاصله انداختن بین آموزش، برای افزایش بازدهی را توصیه می کنید؟ arshad_95 ۰ ۸ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arshad_95
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۷۹۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  گرایش معماری کامپیوتر:معرفی،تجارب،توصیه ها،استعدادها،پیش نیازها و... _MAjid_ ۱۱ ۷,۱۷۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کسی سیستم های توصیه گر در وب کار کرده؟ daneshjoo10 ۲ ۲,۰۲۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: daneshjoo10
  مصرف زیاد نمک عامل ابتلا به سرطان معده/توصیه سازمان بهداشت جهانی irpersian20 ۰ ۱۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: irpersian20
  سیستم‌های توصیه‌گر و شبکه‌های اجتماعی mohammadali1990 ۱۱ ۹,۰۶۸ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: atenaa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close