زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟

ارسال: #۳۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  من خودم دوست دارم همسر آیندم هم مهندسی کامپیوتر خونده باشه این طوری میتونیم با هم دیگه به زبان ۰و۱ حرف بزنیم مثلا من یه سری ۰و۱ براش میفرستم بره اونا رو به مبنای ۱۰ ببره ببینه کد اسکی چه حروفی اند کنار هم بزاره ببینه من چی میگم یا با کد هافمن حرفامونو رمز گذاری کنیم شایدم هر چی تو خونه خراب شد یه بار خاموش کنیم دوباره روشن کنیم درست شه برای مسایل مختلف الگوریتم ارایه بدیم باحال میشه

یکی از حسن های هم رشته بودن اینه که زبون هم رو می فهمن !
یه روز با یکی که رشته اش اقتصاد بود داشتم صحبت می کردم، بحث "استک" شد.
گفت استک چیه ؟
کلی توضیح دادم بهش به خاطر یه کلمه ای که اگه می دونست، کلی بار مفهومی داشت!
باز بعید می دونم بازم چیزی فهمیده باشه !! Smile

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ
برخلاف اقا اسی دوست دارم زنم شاغل باشه،چون نمیخوام تو خونه موندنش باعث افسردگیش بشه و همین روحیه رو به من
منتقل می‌کنه البته به شرطی که محیط کارش سالم باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , Maryam-X , farnoosh , zes zes zes
ارسال: #۳۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
RE: رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟
چه بحث ها ونظرات جالبی...به نظر من اگر هم رشته باشند میتونند توی بسیاری از مسائل با هم همفکری کنند.البته قبلا هم گفتم این مسائل کاملا فردی هست وبر میگرده به دید هر کس از زندگی.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
ارسال: #۳۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  چقدر خشن Big Grin ،‌ معلم شدن هم به این راحتی ها نیست . پس شما باید قبل از انتخاب از شغل خانومتون باخبر باشید چون اگه تازه بخواند معلم بشند باید دوره تو مناطق دیگه ببینند که ممکنه خارج از محل سکونت باشه یعنی دور از خانه و اینطور که پیداست این اصلا با روحیات شما جور نیست Smile
اره ، دوست ندارم در کل بره سره کار.
مگه من مردم Big Grin که بره سره کار
من همه جورو زندگیشو ساپورت می کنم، من نمیذارم افسرده بشه، من نمیذارم ناراحت بشه البته اگه حرفه منو گوش کنه و لج بازی در نیاره
من خودم ۳ شیفته کار می کنم اصلا. اصلا کاری به مسائل اقتصادی ندارم . من جز معلمی و چند کار زنونه دیگه اصلا دوست ندارم کار کنه.
واقعیت دیگه

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , a i , Msccom , Parva , goldoonehkhanoom , pofef , svk7 , shima_24
ارسال: #۳۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  ندارم در کل بره سره کار.
من همه جورو زندگیشو ساپورت می کنم، من نمیذارم افسرده بشه، من نمیذارم ناراحت بشه البته اگه حرفه منو گوش کنه و لج بازی در نیاره
من خودم ۳ شیفته کار می کنم اصلا. اصلا کاری به مسائل اقتصادی ندارم . من جز معلمی و چند کار زنونه دیگه اصلا دوست ندارم کار کنه.
واقعیت دیگه
این خیلی عالیه که شما همه جوره ساپورتش میکنید اما فرض کنید خانومتون مثل شما این همه سال درس خونده و حالا مدرک کارشناسی ارشد داره قطعا تا اینجا درس نخونده فقط برای گرفتن یک مدرک حتما هدفی داشته مثلا داشتن یک شغل خوب .. حالا بجرم اینکه به شما علاقه منده (علاقه داشته که همسرتون شده) باید چشم روی تمام آرزوهاش ببنده و بشینه تو خونده و احتمالا فقط بچه داری کنه؟ پس این همه تلاش تو این چند سال چی میشه ؟

من منکر این نیستم که هدف اصلی یک خانم باید تربیت صحیح فرزند باشه و حدو مرزای کار بیرون و همسر داری رو کاملا رعایت کنه.
ارسال: #۳۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ
آشپزی خونده باشه خیلی خوب میشه!Tongue چیکار کنم خب شیکمو ام دیگهBig Grin

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۳۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
مهمترین مسئله ای که برای ازدواج باید در نظر گرفته بشه درک و شعور طرف مقابل از زندگیه نه رشته تحصیلیش.
باید ببینین که آیا آدم روزای سخت هست یا فقط ازدواج می کنه که مجرد نمونده باشه؟ همینطور در مورد خود شما چطور؟
خیلی ها ازدواج میکنن تا خودشون کامل کنن و نیازهای خوشونو برآورده کنن ولی بعضی ها ازدواج میکنن تا طرف مقابلشون کامل کنن و در کنار اون خودشونم رشد کنن.
مهمترین کاری که باید قبل از ازدواج انجام بشه تحقیق در مورد طرف مقابله.
ومسئله دیگه دروان نامزدیه که خیلی مهمه و باید خیلی جدی گرفته بشه و بجای اینکه فقط از کادو گرفتن و گلو بلبل صحبت بشه باید در مورد نظرات و تفکرات و دید دو طرف از زندگی بحث بشه.
وگرنه هم رشته بودن اونم تو کشوری که ملاک رفتن فرد تو یه رشته بازارکار و دید افراد جامعه نسبت به اون رشته هست نمیتونه خیلی چیز مهمی باشه.
و نکته مهمتر اینکه دیدتون به زندگی رویایی نباشه و واقعیات زندگی رو بیشتر ببینین. نه اینکه فقط دنبال یه آدم صرفا کامل رویایی باشین.
و سر آخر ببینین که اون چقدر حاضره برای زندگی با شما فداکاری کنه و شما چقدر؟

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast , diligent , farnoosh
ارسال: #۳۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  اره ، دوست ندارم در کل بره سره کار.
واقعیت دیگه

شما که می خواین سه شیفت سر کار باشین پس کی می خواین همسر داری کنین؟
خانمها (علی الخصوص خانمهای امروزی )اونقدر که به حمایت عاطفی مرد نیاز دارند به پولشون نیاز ندارند!!!!
وظیفه مرد فقط خرید گوشت و مرغ و برنج نیست.
یه خورده با دید بازتر به قضیه نگاه کنید.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
khodaro shokr kon ham reshteyit nis
chon age vase man ham reshteyi bashe hamash mitarsam kam biaram D
ارسال: #۴۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ
به نظر من کاملا بستگی به روحیات خودت داره. احساسات آدما کاملا یه چیزه ذاتیه به نظر من مخصوصا وقتی روابط جدی بشه که لایه های زیرین آدم مشخص بشه. ولی گذشته از ایتا چنتا مسئله رو در نظر بگیر.
آدمای فنی مخصوصا کامپیوتری ها به نظر من خیلی مسائل رو منطقی بررسی می کنند و گاها منطقشونم ۰ و ۱ !! دوست دارن تمام مسائل رو سبک سنگین کنن و به هر چیزی یه ارزشی میدن و بیشتر به نظر من به عقلشون توجه می کنن تا احساساتشون. و به این دلیل به نظرم بستگی داره که از طرف مقابلت چی می خوای ؟ آیا میتونی همچین چیزیو تحمل کنی یا نه تو خیلی مسائل انعطاف بیشتری می خوای و از اینکه همش تو زندگیت با مسائل منطقی برخورد کنی خوشت میاد ؟؟؟
البته همه ی اینایی که گفتم صحبت های کلیه و ممکن شخص مورد نظر شما اونقدر هام تحت تاثیر رشتش نباشه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
به نظرم کسایی که مهندسی می خونن حتما باید با مثل خودشون ازدواج کنن. مخصوصا خانم هایی که مهندسی می خونن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , Xilinx
ارسال: #۴۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ ب.ظ
من دوست دارم همسرم فوق تخصص همسرداری ، تخصص بچه داری ، دکترای آشپزی ، فوق لیسانس خیاطی ، لیسانس شست و شو و فوق دیپلم هنرهای دستی از دانشگاه مادرزن داشته باشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , svk7
ارسال: #۴۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ق.ظ
به نظر من رشته خیلی مهم نیس فقط محیط کارش جوری باشه که کمترین ارتباط رو با خانم ها داشته باشه Big Grin
اینجوری آدم خیالش راحتتره
مثلا کار توی معدن و پادگان فکر میکنم مناسب باشهWink

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
ارسال: #۴۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ
وا هنوز شوهرتون نیومده بش بدبینید.
حالا سر کارش خانم نباشه بین راهش که خانم زیاده!

اونی که زود میرنجه
زود میره، زود هم برمیگرده.
اما اونی که دیر میرنجه
دیر میره، اما دیگه برنمیگرده.Blush
ارسال: #۴۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  ....... فقط محیط کارش جوری باشه که کمترین ارتباط رو با خانم ها داشته باشه

یکی از مهمترین معیار تو زندگی اعتماد متقابل ، اگه اینطوری فکر کنید شرایط خیلی براتون سخت میشه .
مخصوصا تو این دوره زمونه که ماشالله خانم ها همه جا حضور پررنگ دارند Tongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۴ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۳۹۳ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۹۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۳۷۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  ** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟ Mr. Rezaei ۰ ۲,۲۳۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۷۴ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  نحوه انصراف از انتخاب رشته یا کد رشته Sepideh96 ۳ ۶,۲۱۴ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close