زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه

ارسال: #۹۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سلام دوستان عزیز
طبق قولی که داده بودم واسه تخفیف و همکاری که بچه ها داشتن
از دیروز دیگه خیلی کم بچه ها اس دادن ، پس دیگه جهت احترام به همه کسانی که شرکت کردن توی گروه و حتما میخوان ازمون رو شرکت کنن بنده بارها با موسسه صحبت کردم و امروز تصمیم بر این شد که همین لیست رو ثبت نام کنن
چون لیست نهایی فقط ۲۳ نفر هست ۳۰٪ تخفیف ازمون و جزوه و ۲۵٪ تخفیف ازمون برای این تعداد میسر شد!! (جمله بندیو داشتین!!!:ی)
من نهایت فن چونه زنی و همه چی ۵٪ کمتر از چیزی بود که گفته بودم ولی تا قبل ازمون گروهمون بیشتر بشه حتما ۵٪ رو برمیگردونن
بچه ها من لیست کسانی که شرکت کردن رو پایین نوشتم(شفاف سازی !!!:ی) به ترتیبی که اس دادن فقط تیکه مشخصات و یه تیکه از شماره رو پاک کردم هر کی نیس بگه!!

الان یکی میاد میگه مدرسان اینقد تخفیف میده یا پارسه باید بیشتر تخفیف بده و هر چیزی به نظر من همین تخفیفم واسه کسایی که مثل خودم پارسه میخوان برن در حال حاضر بهترین انتخابه!! باز هم هر طور خودتون صلاح میدونین
واسه اینم که هزینه رو یک جا ندین
باهاتون تماس میگیرن ازشون بپرسین و میگن چیکار کنین همینطور واسه ثبت نام

برای اطمینان از طرح همونطور که هاتف جان گفتن با پارسه تماس بگیرین

یادتون نره ثبت نام شدهاش به من اس بدن
ممنون!!

+۹۸۹۳۵۵۳,esfahan
+۹۸۹۳۵۵۰,tehran
+۹۸۹۱۱۶۴,gorgan
+۹۸۹۱۳۶۲,esfahan
+۹۸۹۳۸۹۷,ghaemshahr
+۹۸۹۳۵۴۱,karaj
+۹۸۹۱۳۵۱,ardakan
+۹۸۹۱۳۵۱,ardakan
+۹۸۹۱۲۶۷,tehran
+۹۸۹۳۶۷۰,esfahan
+۹۸۹۱۴۱۸, ?!
+۹۸۹۱۲۷۸,tehran
+۹۸۹۱۳۲۲,esfahan
+۹۸۹۱۲۷۳,tehran
+۹۸۹۱۳۳۸,esfahan
+۹۸۹۳۷۵۷,tehran
+۹۸۹۳۷۷۳,tehran
+۹۸۹۳۵۸۸,ahwaz
+۹۸۹۳۷۸۸, ??
+۹۸۹۱۲۱۴,tehran
+۹۸۹۳۹۶۲,tehran
+۹۸۹۳۹۶۱,yazd

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Morris , farhud , ماه بانو
ارسال: #۹۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  الان یکی میاد میگه مدرسان اینقد تخفیف میده یا پارسه باید بیشتر تخفیف بده و هر چیزی به نظر من همین تخفیفم واسه کسایی که مثل خودم پارسه میخوان برن در حال حاضر بهترین انتخابه!! باز هم هر طور خودتون صلاح میدونین
ممنون آقا احسان
بقول خودتون همین تخفیف هم خوبه ولی خب بچه ها چون مدرسان اینجور گفته طمع کردند Big Grin

یه مو از پارسه کندن .. Big Grin

منم داشتم به این فکر میکردم کاش حداقل تا قبل ۱۰ ام تکلیفمون مشخص بشه!!
پس باید دیگه گوش به زنگ باشیم Smile

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۹۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  الان یکی میاد میگه مدرسان اینقد تخفیف میده یا پارسه باید بیشتر تخفیف بده و هر چیزی به نظر من همین تخفیفم واسه کسایی که مثل خودم پارسه میخوان برن در حال حاضر بهترین انتخابه!! باز هم هر طور خودتون صلاح میدونین
ممنون آقا احسان
بقول خودتون همین تخفیف هم خوبه ولی خب بچه ها چون مدرسان اینجور گفته طمع کردند Big Grin

منم داشتم به این فکر میکردم کاش حداقل تا قبل ۱۰ ام تکلیفمون مشخص بشه!!
پس باید دیگه گوش به زنگ باشیم Smile

خواهش میکنم،
خوب ، طمع زیادی خوب نیس چون ما باید تعدادمون بیشتر بشه
خداییش کلی چونه زدم واسه همین پس خودتون هم تحقیق کنین ببینین این مقدار کمه یا زیاد!!
بچه ها دوباره با من تماس گرفتن از پارسه
گفتن هم قسطی میتونین ثبت نام کنین هم جزوه رو که واستون پست میکنن فقط اطلاعات کد پستی و اینا رو درست وارد کنین

باید برین تو سایت farsparseh.ir
و تو قسمت ثبت نام / ایین نامه
و انجا چن تا فرم هست پر کنین
حالا تا شنبه گفتن ایین نامه تخیفتون بیاد بهتون حتما میزنگن توضیح کامل میگن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud , m@hboobe
ارسال: #۹۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
RE: تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه
اگه مثلا یک ماه دیگه بیایم از این طریق ثبت نام کنیم بازم تخفیف وجو د داره؟
۰
۰
ارسال: #۹۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
دوستان بعضیها اعتراض د ارند که این تاپیک بشدت داره در مورد پارسه تبلیغ میکنه.
من خواهش میکنم از حدود خارج نشید. ایشان درصد تخفیف را مشخص کردن.
هر کس دوست داشت ثبت نام کنه و ظاهرا" در حد یکه گفتن میتونن تخفیف بگیرند و نه بیشتر.
در ضمن قرار بود فقط واسه شیراز اینکار را انجام بدهند. ولی نمیدونم چرا سراسریش کردن.
من خواهشم اینه که سوالات مربوط به پارسه را زنگ بزنید از پارسه بپرسید.چانه زدن با ایشان هم مشکلی را حل نمیکنه.

معترضین محترم هم اگه دیگه کسی تبلیغ پارسه کنه حتما" بن اش میکنیم و پستهاش را پاک میکنیم.پس لطفا" اعتراض نکنید.

البته صحبت معترضان بیشتر اینه که فکر میکنن اقای احسان پسرخاله من هستن و برای همین ازادند. نه دوست گرامی من ایشان را نمیشناسم. هیچ اشنایی هم ندارم با هاشون. هیچ توصیه ای هم ندارم .شما هم برای اینکه مطمئن بشید با پارسه صحبت کنید.

شما که معترضید هم اگه میتونید تخفیف بیشتری بگیرید حتما" بگید امکان ثبت نام براتون ایجاد میشه. ضمنا" این تاپیک از فردا بسته میشه. چون بنظرم دیگه هر چی هم ثبت نام کنید تخفیف از اینی که گرفتن بیشتر نمیشه.

دوستانی که فکر میکنن میتونن بیشتر تخفیف بگیرند اول هماهنگ کنند بعد تاپیک بزنن تا با خطرات احتمالی مواجه نشوند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۱
ارسال: #۹۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان بعضیها اعتراض د ارند که این تاپیک بشدت داره در مورد پارسه تبلیغ میکنه.
هر کس دوست داشت ثبت نام کنه و ظاهرا" در حد یکه گفتن میتونن تخفیف بگیرند و نه بیشتر.
در ضمن قرار بود فقط واسه شیراز اینکار را انجام بدهند. ولی نمیدونم چرا سراسریش کردن.
من خواهشم اینه که سوالات مربوط به پارسه را زنگ بزنید از پارسه بپرسید.چانه زدن با ایشان هم مشکلی را حل نمیکنه.

معترضین محترم هم اگه دیگه کسی تبلیغ پارسه کنه حتما" بن اش میکنیم و پستهاش را پاک میکنیم.پس لطفا" اعتراض نکنید.

البته صحبت معترضان بیشتر اینه که فکر میکنن اقای احسان پسرخاله من هستن و برای همین ازادند. نه دوست گرامی من ایشان را نمیشناسم. هیچ اشنایی هم ندارم با هاشون. هیچ توصیه ای هم ندارم .شما هم برای اینکه مطمئن بشید با پارسه صحبت کنید.

شما که معترضید هم اگه میتونید تخفیف بیشتری بگیرید حتما" بگید امکان ثبت نام براتون ایجاد میشه. ضمنا" این تاپیک از فردا بسته میشه. چون بنظرم دیگه هر چی هم ثبت نام کنید تخفیف از اینی که گرفتن بیشتر نمیشه.

دوستانی که فکر میکنن میتونن بیشتر تخفیف بگیرند اول هماهنگ کنند بعد تاپیک بزنن تا با خطرات احتمالی مواجه نشوند.

دقیقا همه صحبت های شما درسته
اصلا بحث تبلیغ نبوده
و واقعا با این تعداد حداکثر تخفیف رو من سعی کردم بگیرم
تاپیک هم بسته بشه بهتره چون هم دیگه من لیست رو تحویل دادم و به اندازه کافی اطلاع رسانی شد واسه تخفیف
هر کسی هم جدید خواست بیاد به من خبر بده همین
اقا فرداد من اولش فک نمیکردم استقبالی بشه بعدش هم خودتون پست گزاشتین دیگه فک کردم لزومی نداره هماهنگ بشه ولی باز هم ممنونم.

۱
۰
ارسال: #۹۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ
سلام

یه سوالی

میشه فقط تو آزمون‌های ۱۰۰ ٪ شرکت کرد؟ بدون آزمون های pse?
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ق.ظ)summer_girl نوشته شده توسط:  سلام

یه سوالی

میشه فقط تو آزمون‌های ۱۰۰ ٪ شرکت کرد؟ بدون آزمون های pse?

تاپیک رو دنبال کرده باشین چند بار سوال پرسیدن دوستان
بله فرقی نمیکنه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_girl
ارسال: #۹۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ق.ظ
RE: تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان بعضیها اعتراض د ارند که این تاپیک بشدت داره در مورد پارسه تبلیغ میکنه.

دقیقا همه صحبت های شما درسته
اصلا بحث تبلیغ نبوده
و واقعا با این تعداد حداکثر تخفیف رو من سعی کردم بگیرم
تاپیک هم بسته بشه بهتره چون هم دیگه من لیست رو تحویل دادم و به اندازه کافی اطلاع رسانی شد واسه تخفیف
هر کسی هم جدید خواست بیاد به من خبر بده همین
اقا فرداد من اولش فک نمیکردم استقبالی بشه بعدش هم خودتون پست گزاشتین دیگه فک کردم لزومی نداره هماهنگ بشه ولی باز هم ممنونم.

این بحث باینجا :

منتقل شد .

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close