زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۱۶۶
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط behrad :).)
نقل قول: دوستانی که گرایش شبکه و امنیتو می خوان اگر دروس خودمونو خوب بخونن می تونن توی کنکور کامپیوتر هم قبول بشن، چون اونجا فقط درس های ریاضی با سوالات اضافه می شه که شکر خدا کسی نمی تونه بزنه.

آقا بهزاد اگه منظور شما از گروه کامپیوتر همون گروه ۱۲۷۷ باشه، اونا خیلی دروس متفاوت دارن مثل vlsi، کامپایلر، مدار الکترونیک و انتقال داده. فکر نمیکنم سفید گراشتن اینا و ریاضی منجر به یه رتبه خوب بشه.

توی کنکور ۹۴ که چند روزی گرایشها دوتا شد، به جای امنیت و شبکه یه گرایش به اسم "مهندسی فناوری اطلاعات" اضافه شد. آیا این رشته تلفیقی از این دوتا گرایشه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ)behrad :) نوشته شده توسط:  دوستان اگه این تغییرات کذایی انجام بشه چه دروسی رو باید برای رشته IT خوند؟
ضرایب آیا عوض میشن؟ چه گرایش هایی باقی میمونه؟
نتیجه اعتراضات و پیگیریها چی شد؟ چقدر احتمال داره که تغییرات اعمال نشه؟

از ابعاد فاجعه زیاد باخبر نیستم ممنون میشم توضیحات مبسوط بدید! D:

فاجعه ای در کار نیست. فقط تا حالا دوستان آی.تی یه کم حجم دروسشون برای ارشد کم بود , اندازه ی بقیه ی کامپیوتری هاش کردن حجمو! Smile
۲
۰
ارسال: #۱۶۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)behrad :) نوشته شده توسط:  آقا بهزاد اگه منظور شما از گروه کامپیوتر همون گروه ۱۲۷۷ باشه، اونا خیلی دروس متفاوت دارن مثل vlsi، کامپایلر، مدار الکترونیک و انتقال داده. فکر نمیکنم سفید گراشتن اینا و ریاضی منجر به یه رتبه خوب بشه.

توی کنکور ۹۴ که چند روزی گرایشها دوتا شد، به جای امنیت و شبکه یه گرایش به اسم "مهندسی فناوری اطلاعات" اضافه شد. آیا این رشته تلفیقی از این دوتا گرایشه؟
ممنون از سوالتون.
بله منظور من کدرشته ۱۲۷۷ (مجموعه مهندسی کامپیوتر) بود. ولی توجه کنید که اون درس هائی که اسم بردید مثل مدار و کامپایلر و VLSI برای گرایش شبکه و امنیت که مدنظر ماست ضریب صفر دارن و باید سفید گذاشته بشن. درس دیگه ای که اسم بردید انتقال داده بود، خوب این درس هم چیزی نیست جز همون لایه فیزیکال شبکه که ما قبلا خوندیم، پس از این نظر هم نگرانی نداریم. من تصویر ضرایب گرایش ۱۲۷۷ را پائین میارم که راحت ببینید. مشکل عمده کسانی که گرایش امنیت و شبکه می خوان درس ریاضیه، که البته با توجه یه ضریب ۱ ریاضی اگر دروس دیگرو خوب بزنیم این ضعف ما بخوبی جبران می شه. به اضافه اینکه گسسته هم جزو ریاضیات هست، پس دستمون برای ریاضی کاملا هم بسته نیست.مشکل دیگه که باز بنظرم زیاد بزرگ نیس درس نظریه اس. خوشبختانه الان وقت کاقی داریم که اون درس را بخونیم. مدار منظقی را هم که شکر خدا همه بلدیم و خوندنش هم چیزی نیس. پس می خوام بگم که واقعا نگرانیه خاصی نیست.

درمورد سوال دومتون عرض کنم که گرایش مهندسی فناوری اطلاعات از سالهای قبل هم بوده و برخلاف چیزی که شما اشاره فرمودین گرایش جدیدی نیست.

به امید موفقیت شما.

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: behrad :)
ارسال: #۱۶۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ
کنکور ۹۴ با اون همه حاشیه هایی که داشت شکر خدا خوب بود ولی نه عالی
برای کنکور هم کسی برنده هستش که به حاشیه و موجهایی که توی دوران کنکور سراغش میاد توجه نکنه و این برای کسانی مثل ما وتوی این سن و سال خیلی سخته
درکنکور::::مقایسه کردن آفت حساب میشه لطفا مقایسه نکنید
منم اردیبهشت میام
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Eagle777 نوشته شده توسط:  منم اردیبهشت میام
ایشالله اردیبهشت ماه که نتایجتون میاد شمارو راضی ببینیم.
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ق.ظ، توسط g.norozi.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)heliya A نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  salam khobin?barnamatoon chejoriye?

بله یه کتاب هست به اسم ساختار داده دکتر قدسی انتشاارت فاطمی فک کنم ۲ جلدی هس مطمئن نیسم...کتاب خیلی خوبیه من تعریفشو زیاد شنیدم ۶۰۰ مساله که حرف نداشت

باهاتون موافقم دوست عزیز فقط یه کم زیادی کلی گفته در کل کتاب خوبیه و تا جایی که میدونم فک میکنم ایشون طراح هم هستن

(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)g.norozi نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)mahdis35 نوشته شده توسط:  سلام من دانشجوی نرم افزار هستم و دارم اماده میشم برای کنکور ۹۵اگه یه نفر پیدا بشه با هم بخونیم خیلی خوبه
سلام من شروع کردم واسه خوندن ...اگه موافق باشید میتونیم با هم بخونیم.....

هر چند متکی بودن به کسی رو مخصوصآ تو درس خوندن خیلی نمی پسندم ولی میتونیم کلی بهم انگیزه بدیمو رفع اشکال کنیم
دوستان منم هستم .

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)g.norozi نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)mahdis35 نوشته شده توسط:  salam khobin?barnamatoon chetore...man 2 haftei hast ke shoro kardam....khastin ba ham bekhonim moshkeli nist...man barnamam kamele...
سلام من دانشجوی نرم افزار هستم و دارم اماده میشم برای کنکور ۹۵اگه یه نفر پیدا بشه با هم بخونیم خیلی خوبه
سلام من شروع کردم واسه خوندن ...اگه موافق باشید میتونیم با هم بخونیم.....
سلام دوستان،منم هستم.خوندن با۱نفردیگه بهم انگیزه میده.از کی میخواید شروع کنید؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط zorkide.)
سلام.
منم هستم. Smile
امسال کنکور دادم ولی اون طور که میخواستم نشد.
فقط بیاید واقعا همراه باشیم.
دوستان میشه بگید چنتاتون شروع کردید؟ و اینکه از چه درسهایی شروع کردید؟

مقصد در انتهای مسیر نیست، در امتداد مسیر است.
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط Aurora.)
(فارسی هم مینویسم اونهایی که انگلیسیشون مثل من ضعیفه بتونن بخوننBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin)
سلام بچه ها انهایی که پای درس خوندن خیلی خوب برای ارشد ۹۵ هستند بایک برنامه(چند ماه روی برنامم تحقیق کردم)بهم خبر بدن...(مشهد باشید خیلی بهتره)..
من برنامم از ۶ فروردین شروع میشه ..لطفا بهم زودتر خبر بدین.....
پیشاپیش سال نوتون مبارک....HeartHeartHeartHeartHeart
Aurora، در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا فقط فارسی بنویسید

۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ
گسسته را از روی گریمالدی یواش یواش میخونم. امروز قصل اول تموم شد. خیلی کتاب خوبیه، هر روز یک بخش از هر فصلو می خونم ولی تمریناتشو حل نکردم فعلا.
هوش مصنوعی را هم از روی کتاب آقای خلیلیفر میخونم. چهار فصل اول را بلد بودم. واسه همین از فصل پنج شروع کردم.

فعلا همینا. روزی ۱/۵ ساعت.
۱
۰
ارسال: #۱۷۵
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط EMAD.F.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)g.norozi نوشته شده توسط:  (فارسی هم مینویسم اونهایی که انگلیسیشون مثل من ضعیفه بتونن بخوننBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin)
سلام بچه ها انهایی که پای درس خوندن خیلی خوب برای ارشد ۹۵ هستند بایک برنامه(چند ماه روی برنامم تحقیق کردم)بهم خبر بدن...(مشهد باشید خیلی بهتره)..
خب، برنامتون چیه؟
کی فارغ التحصیل میشین؟

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)g.norozi نوشته شده توسط:  (فارسی هم مینویسم اونهایی که انگلیسیشون مثل من ضعیفه بتونن بخوننBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin)
سلام بچه ها انهایی که پای درس خوندن خیلی خوب برای ارشد ۹۵ هستند بایک برنامه(چند ماه روی برنامم تحقیق کردم)بهم خبر
بدن...(مشهد باشید خیلی بهتره)..
خب، برنامتون چیه؟
کی فارغ التحصیل میشین؟
سلام سال نوتون مبارک....
من یکی دو سالی هست که درس رو تموم کردم...
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ
نود و پنجیا خبری ازتون نیس
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
کاش میشد به یه جمع بندی کلی در مورد دروس ریاضی برای بچه هایی که آی تی خوندن و الان میخوان کامپیوتر شرکت کنند می رسیدیم.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷۹
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ق.ظ، توسط nanajoon.)
[b]
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  کاش میشد به یه جمع بندی کلی در مورد دروس ریاضی برای بچه هایی که آی تی خوندن و الان میخوان کامپیوتر شرکت کنند می رسیدیم.

بهترین راه حل مشکلریاضی برای بچه هایی که میحوان امثال ارشد شبکه و امنیت بدن اینه که طی یک نامه از سنجش بخوایین که ضریب درس ریاضی رو برای این ۲ گرایش صفر کنه تازه جق هم با شماست چون باید حداقل از ۳ سال دیگه ارشد شبکه وامنیت زیر مجموعه کامپیوتر میشد یکم پیگیری کنید سنجش قبول میکنه سنجش ۲ سال پیش با در خواست بچه برای برگشتن itبه شریف موافقت کرد سال پیش دوباره با درخواست بچه ها برای ندادن گرایش امنیت وشبکه به کامپیوتر موافقت کرد انشا... امثالم با در خواست شما موافقت میکنه تازه هنوز کلی وقت دارین سغی کنید تامه به ستجش رو جدی بگیرید چون نمی تونین توی رقابت ارشد درس ریاضی رو بهتر از بچه های کامپیوتر بزنین جدی میگم
۲
۱
ارسال: #۱۸۰
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط mahayr.)
دوستان کسی بجنوردی نیست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۶۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۳۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۴۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۱۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۹۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۴۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close