زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۴۲۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
اینم از آزمون آخر پارسه که حساااابی خراب کرد حال من رو. نتیجه ای چند برابر همیشه و میانگین تقریبا ثابتم. مُردم من... Sad((

مشکل اینه همه منتظرن آدم یه رتبه ای بیاره. مشکل شرمندگی جلوی خونواده ست، کلییی هزینه و رفت و آمد به تهران و روزا و شبایی که میبرنت تا مترو، بر میگردونن، وای خدایا. مشکل شرمندگی جلوی کسیه که کلی وقت گذاشته، کلی از کار خودش زده. من باید آب بشم از خجالت. امیدوارم بمیرم اگه قراره شرمنده بشم.

پی نوشت: یادمه پیش دانشگاهی هم آخرین آزمون قلم چی ترازم از همیشه کلییییی (حدود هزار تا) پاییین تر شد. اما رتبه م مطابق آزمون قبلیا شد. خدا کنه اینم همونطور باشه.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , shayesteNEY
ارسال: #۲۷۴۲۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  اینم از آزمون آخر پارسه که حساااابی خراب کرد حال من رو. نتیجه ای چند برابر همیشه و میانگین تقریبا ثابتم. مُردم من... Sad((

مشکل اینه همه منتظرن آدم یه رتبه ای بیاره. مشکل شرمندگی جلوی خونواده ست، مشکل شرمندگی جلوی کسیه که کلی وقت گذاشته، کلی از کار خودش زده. من باید آب بشم از خجالت. امیدوارم بمیرم اگه قراره شرمنده بشم.

پی نوشت: یادمه پیش دانشگاهی هم آخرین آزمون قلم چی ترازم از همیشه کلییییی (حدود هزار تا) پاییین تر شد. اما رتبه م مطابق آزمون قبلیا شد. خدا کنه اینم همونطور باشه.
اصن خودتونو ناراحت نکنین. منم دقیقا یادمه دو تا ازمون اخر پارسه رو افتضاااح دادم و درصد و رتبه هام بد شد. اکثر بچه ها دم دمای کنکور این اتفاق میافته واسشون. اما کنکور فرق داره قضیه ش. تنها نکته مهم اینه که با اعتماد بنفس کامل برید سر جلسه.

پ.ن: در ضمن هییچ وقت همچین دعای بدی رو برای یک خواسته خییییلی ناچیز نکن! هیچ وقت!! زندگی خیلی چیزای خوب داره که ارشد و دکتری توش گمه. هیچ وقتم برای کسی زندگی نکن. واسه خودت زندگی کن. درسته که موفقتت ممکنه باعث خوشحالی خونواده بشه اما عدم موفقیتت معنی خاصی نمیده! تا میتونی این تفکرات منفی رو از خودت دور کن و مثبت فکر کن. مثبت فکر کردن معجزه میکنه..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , MisTeR , tabassomesayna , afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۴۲۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ
سلام بچه ها
من آیتی هستم آزمون پارسه شرکت میکنم همه رتبه ها بین ۲۰-۳۰ شده ... کنکور به نظرتون چند میشم؟؟؟
ارسال: #۲۷۴۲۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من دوشنبه این هفته میرم پیش اُستادم و ازشون خواهش می کنم تا برای رسیدن به موفقیت تا میتونن رُس منو بِکِشن ...
من دیگه زمانی برای آزمون و خطا ندارم!
فقط ۱۶ ماه دارم تا دفاع. فقط ۱۶ ماه اُستادی رو بالای سرم دارم که میدونم بهتر از هر کس دیگه ای از بالا به من و سطحم (پائین یا بالا) و هدفم و مسیری که برای رسیدن به هدفم در پیش رو دارم اشراف دارن و میتونن منو به سر منزل مقصود برسونن.
و البته باید تو این مدت پروسه مطالعه برای کنکور دکتری و دادن آزمونش رو هم بگذرونم.
حتی اگر شده از ۷ شب هفته ۵ شبش رو جغد بشم، میشم ... اما باید به هدفم برسم ...
نمیگم من میتونم! درستش اینه:
"من باید بتونم"!
منم فقط ۵ روز وقت دارم تا خودم را جمع کنم .تا درسایی که این ۵-۶ ماه خوندم را جمع کنم
منم حس شما را دارم
خدایاکمکم کن
من درس خوندم .ولی یه جاهایی اشتباهی خوندم

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اصن خودتونو ناراحت نکنین. منم دقیقا یادمه دو تا ازمون اخر پارسه رو افتضاااح دادم و درصد و رتبه هام بد شد. اکثر بچه ها دم دمای کنکور این اتفاق میافته واسشون. اما کنکور فرق داره قضیه ش. تنها نکته مهم اینه که با اعتماد بنفس کامل برید سر جلسه.

پ.ن: در ضمن هییچ وقت همچین دعای بدی رو برای یک خواسته خییییلی ناچیز نکن! هیچ وقت!! زندگی خیلی چیزای خوب داره که ارشد و دکتری توش گمه. هیچ وقتم برای کسی زندگی نکن. واسه خودت زندگی کن. درسته که موفقتت ممکنه باعث خوشحالی خونواده بشه اما عدم موفقیتت معنی خاصی نمیده! تا میتونی این تفکرات منفی رو از خودت دور کن و مثبت فکر کن. مثبت فکر کردن معجزه میکنه..
اگه بدونید جایی که من درس می خونم چ وضعیه
یه روز در میون یکی سر میزش نشسته زارزار گریه میکنه. کلا روزی۲ ساعت فقط داریم رو روحیه بقیه کار می کنیم
همه میگن چ کار کنیم اگه قبول نشیم .عابرومون میره. همه فکر می کنن ما خنگیم .جلو خانواده .... فامیل ....وای دختر عمه ام چی میگه...عروسمون.......... خالم ... مامانم... بابام.......
من که فقط دغدغه خودمو دارم.....
---------------------------
وای که چقدر دلم تنگ است

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۴۲۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
از دوستان کی بود فال حافظ می گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کی دست به تفالش خوبه یه فالم برا من بگیره
من فاتحه اش را گفتم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۷۴۲۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ
تنها کسی بود که دید من از دنیا رو به مسخره نمیگرفت.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۴۲۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  از دوستان کی بود فال حافظ می گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فاتحه اش را گفتم

من زیاد تو این فوروم نمی‌آم. امروز آزمون آزمایشیم رو ناباورانه بد دادم، دلم عمیقاً گرفته بود. پست شما رو دیدم. من همیشه یه دیوان حافظ کنار میز تحریرم دارم. به‌نیت شما گرفتم. امیدوارم فرجام همه ما نیک باشه؛

گلبرگ را زِ سنبلِ مشکین نقاب کن / یعنی که رخ بپوش و جهانی خراب کن
بفشان عرق زِ چهره و اطرافِ باغ را / چون شیشه‌هایِ دیده‌یِ ما پُر گلاب کن
...
حافظ وصال می‌طلبد از رهِ دعا / یا رب دعایِ خسته‌دلان مستجاب کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , gogooli
ارسال: #۲۷۴۲۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  از دوستان کی بود فال حافظ می گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فاتحه اش را گفتم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

HeartHeart
پی نوشت: به خاطر اشتباهی که توی انتخاب رشته ی لیسانس کردم، تنها علت کنکور دادنم و ارشد رفتن به یه دانشگاه خوب بود، دلایل مهم تری هم بعد اضافه شد. نتیجه ی کار آدم روی بقیه تاثیر گذار هست، مخصوصا توی شرایط من.
هر چقدررر من آدم مثبت نگری هستم و به همه انرژی میدم خودم الآن دید مثبتی به کنکور ندارم. اگه سال بعد هم بمونه میتونم خیلیی خوب بشم ولی این وسط اطرافیانم گناه دارن... یه هفته مونده، توکل به خدا.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Skyrim , MisTeR , RangiRangi , samane .gh , mehran.amanat , viase
ارسال: #۲۷۴۲۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ
من در عجبم با این درصدها ...
تو درس سیستم عامل دچار توهم نظریه پردازی شدم ...
هرچی الگوریتم و نظریه سیلبرشاتز و تننباوم و استالینگز بقیه برو بچز دادن دارم رد می کنم،
میخام نظریات خودم رو به کرسی بشونم ...
قشنگ درگیرم با سوالا .....

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MisTeR
ارسال: #۲۷۴۳۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)

ممنون از دوستانی که برام فال گرفتندHeart

یکی از دوستام شناسنامه و کارت ملی ش خوابگاه مونده
کسی نیست براش بفرسته. میگه فقط مجبوره خودش بره بیارش
گواهینامه یا گذر نامه هم نداره
با کپی شناسنامه هم میشه رفت سر جلسه؟؟؟؟؟؟؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۴۳۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط athenaa.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اون روز که فهمیدم کفشمو بردن ناراحت نشدم گفتم حالا بردن دیگه چیکار میشه کرد حتما لازم داشته، هر چند کفش خوب و راحتی بود. امروز که رفتم دوباره کفش بخرم دیدم نمی تونم دیگه انتخاب کنم. امروز واقعا از دست اون کسی که کفشمو برده بود ناراحت شدم. بعد این همه مدت یه کفش خریدم اونم بردند. من اون کفشو چون پول تو کارتم کم بود با کلی تخفیف خریده بودم می دونم اگه بخوام دوباره بخرمش دیگه نمی تونم به همون قیمت بخرم.
یه نفر نیست بگه اینا چیه اینجا نوشتی :|
چقدر امروز پر استرس بود به اندازه ی استرس دفاع از پایان نامه

چه بد Huh ایشالا پیدا شه

چند ماه پیش کفش منم دزدین، چند روز بعد برش گردوندن سر جاش

ولی کفش من ۱۰هزار تومانی هست Cool

بعد از اون دزدی یک دونه دیگه از همون مدل خریدم الان دو تا ۱۰ تومانی دارم

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ)CSX نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  از دوستان کی بود فال حافظ می گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فاتحه اش را گفتم

من زیاد تو این فوروم نمی‌آم. امروز آزمون آزمایشیم رو ناباورانه بد دادم، دلم عمیقاً گرفته بود. پست شما رو دیدم. من همیشه یه دیوان حافظ کنار میز تحریرم دارم. به‌نیت شما گرفتم. امیدوارم فرجام همه ما نیک باشه؛

گلبرگ را زِ سنبلِ مشکین نقاب کن / یعنی که رخ بپوش و جهانی خراب کن
بفشان عرق زِ چهره و اطرافِ باغ را / چون شیشه‌هایِ دیده‌یِ ما پُر گلاب کن
...
حافظ وصال می‌طلبد از رهِ دعا / یا رب دعایِ خسته‌دلان مستجاب کن

منم کلی استرس دارم...فکر می کنم مهم نیس الان چی بلدم یا خوندم، سر جلسه ی کنکور فقط مهمه. پس نگران یه آزمون نباش. انشاءالله که با آمادگی کامل کنکورتو خوب میدی.

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
ممنون از دوستانی که برام فال گرفتندHeart

یکی از دوستام شناسنامه و کارت ملی ش خوابگاه مونده
کسی نیست براش بفرسته. میگه فقط مجبوره خودش بره بیارش
گواهینامه یا گذر نامه هم نداره
با کپی شناسنامه هم میشه رفت سر جلسه؟؟؟؟؟؟؟

نه نمیشه.
بهش بگو بره ثبت احوال با یه برگه کپی شناسنامه. یه برگه ی نمی دونم چیه کارت ملی میدن. البته این برای اونایی هستش که هم کارت ملی و هم شناسنامه گم کردن و اصلا مدرک شناسایی ندارن. یه دروغ کوچولو بگه.
منم ۱ماه پیش شناسنامم گم شد، رفتم ثبت احوال پرسیدم. البته خداروشکر پیدا شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۷۴۳۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ
برای خودتون زندگی کنید. مهم نیست که بقیه فکر می کنن باهوش هستید یا خنگ هستید. مهم نیست که بقیه چه ارزیابی ای از شما دارن. مهم نیست که بقیه شما رو موفق یا شکست خورده می دونن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , khayyam , crevice , **sara** , Saman , RASPINA , so@ , mahyamk , gogooli , Aurora , samane .gh , Pure Liveliness , Menrva , ele , sara9009 , Bahar_HS , afrooz-OMD , x86 , salam5 , nina69 , amineh89 , Parisa-SH , viase , blx , d_felfelak
ارسال: #۲۷۴۳۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای خودتون زندگی کنید. مهم نیست که بقیه فکر می کنن باهوش هستید یا خنگ هستید. مهم نیست که بقیه چه ارزیابی ای از شما دارن. مهم نیست که بقیه شما رو موفق یا شکست خورده می دونن.

دقیقا. بعضیا یه جوری دنیا رو جدی میگیرن انگار قراره عمر ۱۰۰ ساله داشته باشن. ول کنید اینا رو بابا هر وقت محتاج نون شبتون شدین اون وقت استرس و نگرانی بگیرید. زندگی کوتاهه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , khayyam , blackhalo1989 , crevice , Saman , RASPINA , so@ , RangiRangi , **sara** , Aurora , samane .gh , Pure Liveliness , Menrva , shayesteNEY , ele , mehran.amanat , MisTeR , Bahar_HS , afrooz-OMD , x86 , Parisa-SH , viase
ارسال: #۲۷۴۳۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
..........
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , Pure Liveliness , MisTeR
ارسال: #۲۷۴۳۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ
عجب همکلاسی هاییConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۷۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close