تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
چه طوری هاتف جان من که می شناسی Big Grinخوشم میاد ما شمسی پور ها کم نمیاریم بالاخره به اونچیزی که می خوایم دست پیدا می کنیم
امیدوارم امسال جای خوبی قبول بشی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ما هم اگه خدا بخواهد یواش یواش دوباره داریم شروع می کنیم البته یه دوماهی هست شروع کردم ولی خوب به جایی نرسیدم ماه رمضون ماشاالله تواین هوای گرم نمیذاره درس بخونیم
البته این سال سومه که می خوام کنکور بدم سال اول وسط راه تغییر رشته دادم از ایتی به نرم افزار اون سال شدم 800 سال بعد که امسال باشه علوم سیاسی شرکت کردم شدم448شهرستان قبولم ولی دوباره می خوام ای تی شرکت کنم Big Grin
خودم هم نفهمیدم چکار کردم ولی امسال دیگه قطعیه
------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی من پایگاه داده رو تموم کردم کلا پایگاه داده ام خوبه خدا پدر مادر استادم دکتر کیوانپور را بیامرزد
سیستم عامل دور دوم هستم دارم تکمیل می کنم الان همزمانی هستم البته تست نمیزنم چون خیلی از برنامه عقبم
درکل ماه رمضان همه چی رو خراب کردBig Grin
امیداورم کم نیارم
بچه‌ها من بعد از یه چند وقتی که به نظر خودم زیاد بود (شاید ۲ روز) دوباره اومدم Big Grin

///////////////////////////// Currently Status /////////////////////////////
  • - گسسته : فصل ۱و۲و۴ پوران
    - معماری : ۱ تا ۶ پوران
    - ساختمان داده : ۱ فصل پوران
    - نظریه : ۱/۵ جلسه از ویس کارگهی (اگه کسی نظریه پاس نکرده شدیدا و اکیدا این ویسای دکتر کارگهی توصیه‌ی مجددا اکید می‌شود.
    - هوش : ۱ فصل از راهیان (۴ صفحه بود Big Grin ولی خدائیش زیاده مخصوصا من که پاس هم نکردم)
    - الگوریتم : هیچی (فک میکنم بلدم Huh ) امید به خدا Big Grin
    - منطقی : جزوه‌ای که داشتم نصفشو روخونی کردم. (اینم فک میکنم بلدم. بازم امید به خدا Big Grin )
    - مدار الکتریکی : هوچی
    - اگه درس دیگه‌ای هم داریم : هوچی Big Grin
///////////////////////////// Future Plan /////////////////////////////
  • - ادامه‌ی گسسته و معماری
    - ساختمان داده چون به نظرم درس خوبیه Big Grin
    - ادامه‌ی ویس نظریه دکتر کارگهی
    - و تیکه تیکه از هر درسی که حسش بیاد Tongue
بریـــــــــــــــــــــــم بترکووونیـــــــــــــــــــــــــــــم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! Tongue
سلام به همه

مدار منطقی تموم شد -> معماری جایگزین شد

خداییش این فصل آسنکرن عجب چیزی بود (البته برای من) فقط از رو مانو تونستم بفهممش

از ریاضی مهندسی هم 50 صفحه مونده ، تموم کردن دور اول ریاضی مهندسی واقعا ذوق دارهBig Grin خدا به داد اونهایی برسه تو ماه رمضون می خوان ریاضی مهندسی رو استارت بزنن پیشنهاد میدم بگذارنش برای بعد عید فطر
(09 مرداد 1392 12:45 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]Elahe خانوم پس به نظرتون ویرایش ٥ بگیرم؟
آخه انگار ویرایش ٦ طرف ١٢ تومن گرونتره(موندم واسه چی انقدر اختلاف قیمت داره آخه ع )

باز از بقیه هم ک کل کتاب رو خوندند بپرسید
10تومن گرونتره فک کنم
من اگه ویرایش 5 گیرم میومد 6و نمیگرفتم
من یه جزوه ریاضی مهندسی از نت گرفتم، کلاً 90 صفحه است! حجمش خیلی کمه. ممکنه درست باشه؟ همینه؟
کتاب پوران رو هم دارم خیلی قطوره!

امروز من:
نصف نظریه فصل 4 با تمریناش
نصف سیستم عامل فصل 3 (زمانبندی)
خودش 5 ساعت طول کشید! عوضش فردا و پس فردا می خوام بکوب بشینم پای زبان، فیلم ببینم :ی
(09 مرداد 1392 01:24 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون از توضیحات مفید و کاملتون.
دو سوال دیگه 1-کتاب های نصیر تو کتابفروشی ها موجون؟تکی میشه خریدشون؟ یا مثه پارسه باید پک بگیری و ...
2-نظرتون درمورد ویدیو های اقای معتقدی که تو سایت مکتب خونه هست چیه؟
سلام
1- احتمالا باید از خود نصیر بخرید، یه سری به سایت اش بزنید: nsair.ir
2- نمیدونستم اصلا توی مکتبخونه ویدئوی آقای معتقدی هست!

(09 مرداد 1392 02:16 ب.ظ)aria نوشته شده توسط: [ -> ]چه طوری هاتف جان من که می شناسی Big Grinخوشم میاد ما شمسی پور ها کم نمیاریم بالاخره به اونچیزی که می خوایم دست پیدا می کنیم
امیدوارم امسال جای خوبی قبول بشی
سلام
نه آقا شما؟ Big Grin نمیشه حالا لو ندی سابقه ی خراب مار رو Big Grin
منم برات آرزوی موفقیت دارم پسر.
من فقط از ساختمان و الگوریتم میترسم
همین ...............!!!
(09 مرداد 1392 08:02 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]من فقط از ساختمان و الگوریتم میترسم
همین ...............!!!

واقعا سخت ترین درسای کنکور و وقت گیر ترینشون همین دوتا هستن
گسسته و طراحی کمر آدمو میشکنه Big Grin
گسسته رو که کلا بیخیال شدم
اگه هم وقت داشتم فقط گراف و درخت میخونم عقلاً یه تستی بزنم.
هرچند که انقدر بد تست میدن که نمیشه سوالا گسسته رو جواب داد

١سوال
کتاب شبکه و سیستم عامل حقیقت چاپ ٩٢ آیا با چاپ قبلش (٩١) فرق داره ؟
لطفا هرکسی کتاب رو داره یا اطلاعات داره بگه
ممنون
اقا یه سوالی
جدی ساختمان داده و طراحی الگوریتم اینقد سخته ؟؟؟؟
من یعنی گفتم بلدم، حالا بی‌خیالش :-s

به قول اصفهانیا : "اصی هول شدم یهو" Big Grin
ساختمان که فک نکنم ولی واسه طراحی یکم هول بشیو Big Grin
شوخی کردم باو اگه قبلا خوب خونه باشی فک نکنم سخت باشه
من به شخصه مشکل پایه دارم Big Grin
(09 مرداد 1392 09:19 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]ساختمان که فک نکنم ولی واسه طراحی یکم هول بشیو Big Grin
شوخی کردم باو اگه قبلا خوب خونه باشی فک نکنم سخت باشه
من به شخصه مشکل پایه دارم Big Grin
حجی شوما شیکسته نفسی نفرما Big Grin
من کلا با درسای سبک الگوریتم و ساختمان داده حال میکنم ولی دلیل نمیشه که بتونم خوب تست بزنم ازش که Big Grin
ترم پیش که الگوریتم داشتم، ناپولیتن (یه همچین چیزی بود اسمش :-" ) رو خوندم. البته تا قبل از گراف Smile :-s

بابا خدا بزرگه Wink
ظاهرا ً من فقط قدیمی اینجا نیستم!!!
...
این مدار الکتریکی چه سخته!!...شیطونه میگه برم تو فاز بی خیالی هاااااااا
(09 مرداد 1392 11:20 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]آقای دکتر معتقدی سر کلاس گفته بود که کتاب ریاضی مهندسی اش رو نخونید!! و البته توضیح دادند که منظورشون این نبود که برید کتاب نصیر رو بخونید یا چیز دیگه ای رو بخونید! ایشون میگفتند چون کتاب باید کامل باشه و همه مباحث داخل اش باشه یه مقدار زیادی زیاده!
میدونید توی کتاب ریاضی مهندسی و حتی آمار مهندسی که برای چندین رشته به ظور مشترک مینویسند مجبورن همه چیز رو بیارن و این همه جزئیات شما رو خسته میکنه. خصوصا درباره ریاضی مهندسی که تست زدن توش بیشتر تکنیک میخواد تا ریاضی بلد بودن و کتاب های چاپی خیلی وارد این تکنیک ها نشدن، البته من دیدم اوضاع کتاب آقای کریمی (توی بیان راه حل های میان بر کنکوری) بهتر از کتاب آقای معتقدی هست ولی باز ایشون سر کلاس بجای راه حل های یکی دو صفحه ای، مسائل رو توی دو خط حل میکنند!
من ریاضی مهندسی رو کلاس نمیرم اما با کسی که کلاس میره سنکرون شدم تا این فوت های کوزه گری رو ازش یاد بگیریم و از کتاب های پارسه یا کریمی بیشتر برای حل تست استفاده میکنم، که انصافا مرجع خوبی برای تست زنی هستند، چون قبلا فوریه رو خونده بودم نیت دارم بخش فوریه و نگاشت ها رو توی برنامه ام بزارم، نگاشت از این جهت که به نظرم ساده تر از سایر بخش هاست، اگر فرصت کنم مشتقات جزئی هم یه نگاهی میندازم چون تعداد تست های این بخش بیشتر بود.
میتونید یه نگاهی به جزوه ی ریاضی مهندسی آقای کریمی که من توی مانشت قرار دادم بندازید، دوستانی که استفاده کردند میگفتند بخش نگاشت اون فوق العاده بوده و از پس همه تست های نگاشت بر اومدن، من هم این مورد رو تایید میکنم.

سلام
بابت زحمتی که برای اپلود جزوه کشیدید ممنونم واقعا جزوه ی خوبیه
من برای این درس خود کتاب رو نمیخوام بگیرم چون نمیخوام همه مباحث رو بخونم فقط فوریه و نگاشت
این جزوه بنظرتون بخونم کافیه ؟
ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع