تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
آخه من دانشگاه غیرانتفاعی بودم و خیلی از این درسا رو مث نطریه و کامپایلر و معماری و چند تا درس دیگه کلا نخوندیم،، نمیگم همه دانشگاه های غیر انتفاعی بدن ولی خوب این یکی اینطور بود. ضمن اینکه کارشناسی ناپیوسته هم بودم!!!
سلام

2 فصل آمار
2 فصل سیستم
2 فصل منطقی
1 فصل معماری
2 فصل محاسبات

همگی موفق باشید
(19 مرداد 1392 10:06 ق.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]آخه من دانشگاه غیرانتفاعی بودم و خیلی از این درسا رو مث نطریه و کامپایلر و معماری و چند تا درس دیگه کلا نخوندیم،، نمیگم همه دانشگاه های غیر انتفاعی بدن ولی خوب این یکی اینطور بود. ضمن اینکه کارشناسی ناپیوسته هم بودم!!!

دقیقاً شرایط من هم مثل شماست
شاید بدتر
دمتون گرم بخونید من هم سال پیش مثل شما بودم اما به دلایلی ادامه ندادم هدفم یکم تغییر کرد و الان سرباز هستم و دارم خدمت می کنم :دی بچه های اون موقع کسی اینجا نیست :دی
اومدم که بگم فراموش نکردم اینجا(هنوز زندم :دی) ، شما هم بخونید قبول نشدید هم ناراحت نباشید فقط سعی کنید وقتتون بیهوده نره مهم اینه!!!
یادش بخیر سالهای قبل چقدر اینجا میومدم و از حرفهای بچه ها انگیزه میگرفتم،
امیدوارم پرانرژی و مصمم باشین تو درس خوندن.
این کتاب‎ها رو تا انتهای شهریور تموم می‎کنم:

- شبکه‎های کامپیوتری Kurose + حل تمرینات
- ریاضیات گسسته گریمالدی (ممکنه نتونم صد در صد تمامی فصولش رو کامل کنم اما حتی در اینصورت دیگه این کتاب مرجع رو در پاییز نمی‎خونم و در ادامه راه روی همون مطالب و از طریق کتاب کنکوری تمرکز می‏‎کنم)
- ساختمان و الگوریتم CLRS به علاوه 50 درصد از 600 مسئله دکتر قدسی
- پایگاه داده دکتر رانکوهی + پرسش‎های چهار گزینه‎ای
- سیستم عامل دکتر حقیقت

خوندن کتاب مرجع در پاییز و زمستون رو برای خودم ممنوع اعلام کردم، بنابراین آخرین مهلت برای اتمام اونها ساعت 23:59 دقیقه 31 شهریور ماه هست.
از فردا می خوام بترکونم

اقا بتر ک و ن م که فحش نیستBig Grin
(19 مرداد 1392 02:04 ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]این کتاب‎ها رو تا انتهای شهریور تموم می‎کنم:

- ریاضیات گسسته گریمالدی (ممکنه نتونم صد در صد تمامی فصولش رو کامل کنم اما حتی در اینصورت دیگه این کتاب مرجع رو در پاییز نمی‎خونم و در ادامه راه روی همون مطالب و از طریق کتاب کنکوری تمرکز می‏‎کنم)
- ساختمان و الگوریتم CLRS به علاوه ۵۰ درصد از ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی
- سیستم عامل دکتر حقیقت

خوندن کتاب مرجع در پاییز و زمستون رو برای خودم ممنوع اعلام کردم، بنابراین آخرین مهلت برای اتمام اونها ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه ۳۱ شهریور ماه هست.
این همه کتاب ۴۵ روز ماشاالله .
روزنامه وار میخوای بخونی یا میخوای تسلط داشته باشی؟
(19 مرداد 1392 02:04 ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]این کتاب‎ها رو تا انتهای شهریور تموم می‎کنم:

- ساختمان و الگوریتم CLRS به علاوه ۵۰ درصد از ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی
- سیستم عامل دکتر حقیقت

خوندن کتاب مرجع در پاییز و زمستون رو برای خودم ممنوع اعلام کردم، بنابراین آخرین مهلت برای اتمام اونها ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه ۳۱ شهریور ماه هست.

باریکلا به شما خوشابحالتوووووووووونننننRolleyes
کراس همه فصلاش خوندیییین؟؟ ویرایش 6 یا 5؟
شما چجوری میخونین؟؟برنامه ریزیتون چجوریه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام بچه ها
خوبید؟
من ترم بعد 14 واحد درس دارم + سه واحد پروژه ترم آخرمه دیگه
درسام هم یه دو واحد عمومی+ سه تا آز + یه نرم 2 + و دوتا سه واحدی دوتا اختیاری
چیزایی که تا الان خوندم:
ساختمان : فقط فصل ساختمان داده های پیشرفته رو نخوندم (ای وی ال و قرمز و سیاه و ...)
منطقی : 5فصل پوران
کامپایلر:آخرای فصل 3
پایگاه: 5 فصل
نظریه: سه فصل( خیلی کند پیش میره)
گسسته : فصل 5 البته زیاد نمیتونم رو گسسته مسلط بشم انتخابی میخونم و مبحثی که خیلی سخته واسم رو نمیخونم

که وقتی ساختمان تموم بشه الگوریتم رو شروع میکنم
وقتی هم منطقی تموم بشه معماری رو شروع میکنم
سیستم عامل هم هنوز کتاب ندارم ولی به محض اینکه یکی دیگه از درسا تموم بشه

با روشی که آقای جهانی گفتن پیش رفتم
به نظرتون با اون حجم درسی که ترم بعد دارم چقدر دیگه باید پیش برم؟
بچه ها کسی حل تمرین کروس داره؟اگه داره ویرایش 5 با 6؟
~~~~~
شبکه RoSs،
سیستم حقیقت،
گسسته گریمالدی،
الگوریتم و ساختمان داده دکترقدسی
تا آخرشهریور تموم میکنم
~~~~
عذاب وجدان به خاطر 4 روز دوری از درس SadSadSadSadConfusedConfusedConfusedConfused
(19 مرداد 1392 10:45 ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط: [ -> ]عذاب وجدان به خاطر 4 روز دوری از درس SadSadSadSadConfusedConfusedConfusedConfused
ایشالا از فردا
منم همین طورم Wink
اونقدری ک از خوندن زبان لذت میبرم از هیچ درس دیگه ای لذت نمیبرم
خییلی خوبه Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع