تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
الان واسه بار دوم توی این دوماه خوندن یکم نا امید شدم...
ولی مهم اینه که من به این نا امیدی واسه بار دوم اهمیت نمیدم و کار ه خودمو می کنم Big Grin
God bless us
پ.ن: عاشقه امضامم Big Grin
این کتاب پرسش‎هایی در پایگاه داده‎های دکتر رانکوهی، کلا ۱۴۹۵ تا تست داره توش! من بعد از هر فصل خوندن کتاب اصلی ایشون میرم تست‎های همون فصلش رو هم در اون کتاب می‎زنم، خدایی بعدش انگار گردنم داره می‎شکنه! انقدر که تست‎هاش زیاده! حالا این تست‎های فصول اولیه که بیشتر تعریف ایناست و چیز خاصی نیست، نگران فصل وابستگی هستم که به تنهایی ۳۹۴ تا تست داره! (:
امروز تا الان خوب نخوندمSad
ایشالا بعد خواب میرسونمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(14 مرداد 1392 02:21 ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]این کتاب پرسش‎هایی در پایگاه داده‎های دکتر رانکوهی، کلا ۱۴۹۵ تا تست داره توش! من بعد از هر فصل خوندن کتاب اصلی ایشون میرم تست‎های همون فصلش رو هم در اون کتاب می‎زنم، خدایی بعدش انگار گردنم داره می‎شکنه! انقدر که تست‎هاش زیاده! حالا این تست‎های فصول اولیه که بیشتر تعریف ایناست و چیز خاصی نیست، نگران فصل وابستگی هستم که به تنهایی ۳۹۴ تا تست داره! (:

سطح تست هاش خوبه؟
(14 مرداد 1392 02:21 ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]این کتاب پرسش‎هایی در پایگاه داده‎های دکتر رانکوهی، کلا ۱۴۹۵ تا تست داره توش! من بعد از هر فصل خوندن کتاب اصلی ایشون میرم تست‎های همون فصلش رو هم در اون کتاب می‎زنم، خدایی بعدش انگار گردنم داره می‎شکنه! انقدر که تست‎هاش زیاده! حالا این تست‎های فصول اولیه که بیشتر تعریف ایناست و چیز خاصی نیست، نگران فصل وابستگی هستم که به تنهایی ۳۹۴ تا تست داره! (:

اسم دقیق کتاب پرسش هایی در پایگاه داده است؟؟؟
بنظرم واسه نرمال سازی و sql بیشتر وقت بذار
(14 مرداد 1392 03:44 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]سطح تست هاش خوبه؟

تا اینجا که من مطالعه کردم و نگاهی که به فصول بعدی داشتم به نظرم در هر سه سطح ساده، متوسط و مشکل تست طرح کردند. کلا به نظرم دکتر رانکوهی مجموعه خوبی رو گردآوری کردند، یعنی اگه کسی فرضا یک فصل از کتاب مرجع ایشون رو مطالعه کنه و بعد بیاد تست‎های مربوط به اون فصل رو بزنه در واقع یک آزمون خودسنجی خیلی خوب از خودش گرفته، البته اگه کسی فقط به کتاب آقای مقسمی مسلط باشه شاید از عهده پاسخگویی به تمامی سوالات این کتاب بر نیاد، چون تست‎های طرح شده در این کتاب مبتنی بر تمامی مباحث کتاب اصلی ایشون (۱۶ فصل - ۸۰۸ صفحه) هست، یعنی از خط به خط مطالب و مفاهیم کتاب خودشون تست استخراج کردند. شاید بزرگترین ضعف این کتاب رو بشه نداشتن پاسخنامه تشریحی دونست.

(14 مرداد 1392 04:35 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]اسم دقیق کتاب پرسش هایی در پایگاه داده است؟؟؟

پرسش‌هایی در پایگاه داده‎ها / دکتر سید محمد تقی روحانی رانکوهی / انتشارات جلوه

(14 مرداد 1392 04:35 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم واسه نرمال سازی و sql بیشتر وقت بذار

قطعا همین‎طوره؛ وابستگی داده‎ای، نرمال‎سازی و SQL
(14 مرداد 1392 05:21 ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]تا اینجا که من مطالعه کردم و نگاهی که به فصول بعدی داشتم به نظرم در هر سه سطح ساده، متوسط و مشکل تست طرح کردند. کلا به نظرم دکتر رانکوهی مجموعه خوبی رو گردآوری کردند، یعنی اگه کسی فرضا یک فصل از کتاب مرجع ایشون رو مطالعه کنه و بعد بیاد تست‎های مربوط به اون فصل رو بزنه در واقع یک آزمون خودسنجی خیلی خوب از خودش گرفته، البته اگه کسی فقط به کتاب آقای مقسمی مسلط باشه شاید از عهده پاسخگویی به تمامی سوالات این کتاب بر نیاد، چون تست‎های طرح شده در این کتاب مبتنی بر تمامی مباحث کتاب اصلی ایشون (۱۶ فصل - ۸۰۸ صفحه) هست، یعنی از خط به خط مطالب و مفاهیم کتاب خودشون تست استخراج کردند. شاید بزرگترین ضعف این کتاب رو بشه نداشتن پاسخنامه تشریحی دونست.

[تصویر:  image_4624.jpg]

این جلد کتاب هست !
پارسال هم چندتا از بچه های سایت این کتاب رو معرفی کردند.

خودمم الان دارم پایگاه میخونم و هی توی ذهنم این کتاب میاومد و میرفتBig Grin اومدم مانشت دیدم اینجا هم درباره اش صحبت شده.امیدوارم بتونیم پیداش کنیم و بخونیم....
کسی میدونه پارسال چند نفر برای آزمون it شرکت کردن؟
(14 مرداد 1392 08:28 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه پارسال چند نفر برای آزمون it شرکت کردن؟
کسی آمار دقیقی نداره ولی میگن حدود 35 هزار نفر.
امروز اعصابم خورد بود و نتونستم زیاد بخونم .
وقتی هم اعصابم خورد میشه یه پرتغال نعنا میکشم.
بچه ها چیکار کردین مرداد ماه رو؟
چندتا صفحه ی قبل رو چک کردم اما همه چی توش بود جز آمار درس خوندن.
(14 مرداد 1392 04:35 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]

مهتاب جان چرا این عکسو گذاشتی؟معمولا بچه ها یا عکس خودشون میذارن یا یه چیز فانتزی .
امیدوارم از سوالم ناراحت نشده باشیSmile
سلام به همه
من تا حالا معماری رو خوندم کامل
هوش مصنوعی رو خوندم کامل
شیش فصل هم از پرسمن خوندم
سه فصل هم سیستم عامل ..
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
(14 مرداد 1392 10:04 ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 مرداد 1392 04:35 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]

مهتاب جان چرا این عکسو گذاشتی؟معمولا بچه ها یا عکس خودشون میذارن یا یه چیز فانتزی .
امیدوارم از سوالم ناراحت نشده باشیSmile
نه عزیزم من دوسش دارم،لیلا حاتمی خیلی هم فانتزیه،حالا اگه عکس فلان هنرپیشه آمریکاییو بذارم فانتزی میشه؟؟؟هم چهرشو دوس دارم هم بازیشو،کلا کلاس بازیگریش بالاست،قبلا عکسای دیگه بود پروفایلم به قول شما فانتزی،یه مدتم عکس خودم بود ترجیح دادم برش دارم
باورتون میشه من هنوز تو شوک کنکور پارسالم.
صبحها که از خواب بلند میشم تا خودم را پیدا کنم و بتونم ذهنیات بد را از خودم دور کنم ظهر میشه.
من پارسال کارم درست بود اگه اینقدر به حرفای بعضیها گوش نمیکردم.

اگه شما هم اینحال رو داشتین یه کم بگید راه حلش چیه؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع