تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
(29 مرداد 1392 02:36 ق.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

دوستان ک تجربه دارن بگن برای ساختمان کتاب پارسه خوبه یا پوران

سلام
پوران خوبه ولی Btree رو نداره.این بحث رو پارسه ترجمه CLRS رو گذاشته.بهتره جفتشون رو بخونید

(28 مرداد 1392 11:28 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]من تو ۱۰ روز روزی ۵ساعت خوندمش.اونم تو ماه رمضونSmile.تستاش هم سراسری ها رو حل کردم.ولی سمافور مانیتور حالیم نشدSad
اگه کسی واسه این دو قسمت پیشنهادی داره بگه خواهشا

من هم رو این قسمت ها مشکل داشتم ولی کتاب پارسه دکتر حقیقت رو چند بار خوندم و تست حل کردم تا بالاخره متوجه شدم.
(29 مرداد 1392 05:48 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب دفترا رو جمع کنید که داریم میریم شهریور.
آدم استرس می گیره. ولی حق با شماست. سریع رد میشن روزهایی که به ساعت هاش احتیاج داری
(29 مرداد 1392 05:48 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب دفترا رو جمع کنید که داریم میریم شهریور.

دوستان عزیز، باور کنید روزها و ماهها مثل برق و باد رد میشن... پارسال که من کنکور داشتم یاد نمیره چقــــدر زود این تاپیکای ماهانه تموم میشد... چشم به هم بزنی تاپیک دی و بهمن هم میرسه.

پس با تلاش مضاعف برید جلو انشالله که همگی موفق باشید [تصویر:  smile.gif]
دقیقا حق با شماست آقا امیر
اصلا اگر به من بگید اصلا باورم نمیشه الان درست به همون ماهی رسیدم که پارسال شروع کردم آروم اروم بخوندن درصورتی نفهمیدم چطور روزا گذشتن و ...

شهریور هم رسید .... باید فاز اول مطالعاتی حداکثر تا هفته اول دوم مهر تموم بشه !
ایشالله همه سال دیگه این موقع رتبه هاشون خوب بوده باشه و فقط منتظر این باشن کدوم یونی خوب قبول شدن Smile
ولی خییییییلییییییییییی زووود میگذره!!!!! خیلی ! تازه ما از 20 ام میریم دانشگاه !
(29 مرداد 1392 12:53 ق.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها نارحت نشید خواهشا ولی سعی کنی تو ارسالهاتون حرفایی بزنید که واسه همه اونایی که دارن میخونن هم مفید باشه. یادتون باشه اینجا یه مکان عمومیه.
جوری باشه که وقتی یکی میاد این تاپیکو میخونه حداقل یه حس رقابتی بهش دست بده
جدیدا این تاپیک خیلی آبکی شده

موافقم . سعی کنید مطالبی رو که به درد همه میخوره بیشتر روش تاکید داشته باشید .ممنون

دوستان عزیز، باور کنید روزها و ماهها مثل برق و باد رد میشن... پارسال که من کنکور داشتم یاد نمیره چقــــدر زود این تاپیکای ماهانه تموم میشد... چشم به هم بزنی تاپیک دی و بهمن هم میرسه.

پس با تلاش مضاعف برید جلو انشالله که همگی موفق باشید Smile

اره امیر دقیقا همینطور بود واسه من...

بچه ها نگید اووووو کوو تا کنکور کلی مونده... سریع میاد روز موعود

راستی مدیر شدنت مبارک امیر
(28 مرداد 1392 11:32 ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 مرداد 1392 11:28 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]من تو ۱۰ روز روزی ۵ساعت خوندمش.اونم تو ماه رمضونSmile.تستاش هم سراسری ها رو حل کردم.ولی سمافور مانیتور حالیم نشد
شما دقیقا آمار Violetرو دادید.
گذاشتمش تو برنامه OSرو. بعد از اتمام معماری نوبتشه Big Grin
دیگه ادم باید یا امار نده یا دقیق بدهSmile
درس شیرینیه.من خوشم اومدSmile

پس با تلاش مضاعف برید جلو انشالله که همگی موفق باشید Smile

مرسی که هستی! Smile
(29 مرداد 1392 08:07 ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط: [ -> ]شهریور هم رسید .... باید فاز اول مطالعاتی حداکثر تا هفته اول دوم مهر تموم بشه !
فاز اول یعنی کلا یه دور از همه درسا ؟؟؟!!!
خوب بچه هاااااااااااا...آخرای ماهه...هرکی خودش بیاد جلو بگه چی خونده!
...
از خودم شروع میکنم...پنجشنبه مدار الکتریکی تموم میشه!! Big Grin
(30 مرداد 1392 12:48 ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]خوب بچه هاااااااااااا...آخرای ماهه...هرکی خودش بیاد جلو بگه چی خونده!
...
از خودم شروع میکنم...پنجشنبه مدار الکتریکی تموم میشه!! Big Grin
آقا خیلی کار خوبیه
قبل از بسته شدن تاپیک بگیم چیا خوندیم Wink
منم ایشالا فردا که اوکی شد میگم Smile)))
یاد باد آن روزگاران یاد باد...

میخوندم، ولی اصلا تو این تاپیکا صدامو در نمیاوردم! Big Grin

بدانید و آگاه باشید که الان یه عده هستن که دارن توپ میخونن و قراره رتبه های برتر 93 بشن و چیزی نمی گن! پس این رقبای خاموش رو هم در نظر داشته باشین...

این مطلب هم کلی میگم: اگر به موفقیت در چیزی از ته قلب ایمان داشته باشین و براش جانانه تلاش کنین و توکل کنین به خدا، بدون شک بهترین نتیجه ای که برای شما بهترین هست رو به دست میارین...

همگی موفق باشین
(30 مرداد 1392 12:54 ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]یاد باد آن روزگاران یاد باد...

بدانید و آگاه باشید که الان یه عده هستن که دارن توپ میخونن و قراره رتبه های برتر 93 بشن و چیزی نمی گن! پس این رقبای خاموش رو هم در نظر داشته باشین...

این مطلب هم کلی میگم: اگر به موفقیت در چیزی از ته قلب ایمان داشته باشین و براش جانانه تلاش کنین و توکل کنین به خدا، بدون شک بهترین نتیجه ای که برای شما بهترین هست رو به دست میارین...

همگی موفق باشین
اول تشکر کنم Big Grin
بعدم آقا دقیقا من همیشه فک میکنم کلی آدم هستن که نمیان نت اصلن و مثل چی‌چی دارن میخونن Big Grin
یا حتی میان و مثل شما نوشته‌ها رو میخونن و میرن.

اینا آدمای ...همممم.... جالبی هستن Big Grin

ما که اینجائیم ولی همه قراره موفق شیم. جدی آدم رو کمک بچه‌ها اینجا حساب میکنه Wink
شاید بشه گفت مثل یه تیم هستن بچه‌ها اینجا

و منم از همین جا با صدای بلــــــــــــــــند میگم که :
"قطعـــــــــــــــــــــــــن ما به بهـتـــــــــــــــــترین نتیجه میرسیــــــم"
(30 مرداد 1392 12:54 ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]یاد باد آن روزگاران یاد باد...

لازم نبود صدا دربیاری مهندس. تابلو بود یکی از رتبه خوبها تو هستی

بروت نیاوردیم که جوگیر نشی
یکی به من روحیه بده . من تا الان درگیر پروژه کارشناسی بودم الانم قراره ببرنم مشهد خونواده !Sad
سال قبل تعدادی از درسارو خوندم اما یادم نیست دیشب چی خوردمSmile
یکی به من انرژی مثبت بده...........................
با
(30 مرداد 1392 11:33 ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]یکی به من روحیه بده . من تا الان درگیر پروژه کارشناسی بودم الانم قراره ببرنم مشهد خونواده !Sad
سال قبل تعدادی از درسارو خوندم اما یادم نیست دیشب چی خوردمSmile
یکی به من انرژی مثبت بده...........................
باید هم اکنون خانم انرژی مثبت را صدا زد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع