تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 96
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
منم درصد مشترکارو حساب کردم با کلید الان خیلی تفاوت پیدا کرده!!!
سلام . با 1200 هوش امیدی هست ؟ اگر هست کجا ؟ بسیار ممنون
دوستان منم مشترک رو رو 30 و خورده ای حسااب کرده بودم الان زده 13:|
منم نمیدونم چرا درصدام کم شده . تازه معدلمم که وارد کردم عوض شده چی کار کنم؟؟؟؟
(15 خرداد 1396 08:23 ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط: [ -> ]منم نمیدونم چرا درصدام کم شده .
سلام.مطمئنا کلیدهای نهایی نسبت به کلید اولیه تغییراتی داشته که اینطور از شما و چند نفر دیگه میشنوم که درصدهاتون کم شده.
(15 خرداد 1396 08:23 ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط: [ -> ]تازه معدلمم که وارد کردم عوض شده چی کار کنم؟؟؟؟
اینجا معدل موثر رو مینویسند. بر اساس دانشگاه کارشناسیتون معدل رو در یک ضریبی ضرب میکنند.
یعنی نگران معدلم نباشم. آخه یه نمره اضافه شده.
با سلام
با 533 نرم افزار کجا میشه قبول شد؟!
با تشکر
(نرم افزار-شبکه های کامپیوتری-رایانش امن)
سلام
بچه ها به نظرتون با ۲۵۰ آیتی کجا می شه قبول شد؟
سلام با ۱۴۵علوم کامپیوتر کجا قبول میشم
(15 خرداد 1396 08:30 ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی نگران معدلم نباشم. آخه یه نمره اضافه شده.

نه معدل موثر رو نوشته و معدل موثر ینی معدل اصلیت در ضریب دانشگاهت ضرب میشه حالا برخی ازدانشگاه ها ضریب کمتر از یک دارن معدل کم میشه بعضیام ضریب بالاتر از یک دارن و معدل بیشتر میشه
، معدل اصلی موقه انتخاب رشته هست و میتونی عوضش کنی اگه فک میکنی اشتبا وارد کردی
(15 خرداد 1396 08:41 ب.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط: [ -> ]۹۶۱ آی تی شبانه جایی قبول میشه ؟ یا بشینه سال بعد ؟
ممنون

اینجوری که تو زدی I love PHP برو سراغ کار ، اگه تهرانی که کار ریخته برات اگه نه شبانه ای غیر انتفاعی دانشگاه آزادی چیزی بزن و فقط بیا تهران، آره قبول میشی، جای خالی خیلی هست، ولی اگه واقعن پی اچ پی کاری درسو مدرکو ول کن بچسپ به کارت، دیگه از این بی تعارف تر و رک و راست تر نمیشد بگم Wink
آقااااا به دادم برسید، یکی بگه با رتبه 51 ای تی و 77 شبکه میشه تهران قبول شد؟!
(15 خرداد 1396 08:52 ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط: [ -> ]آقااااا به دادم برسید، یکی بگه با رتبه ۵۱ ای تی و ۷۷ شبکه میشه تهران قبول شد؟!

روزانه اکثر دانشگاه های تهران رو قبولی شبانش که بماند
145 علوم کامپیوتر کجا قبول میشم ??
(15 خرداد 1396 09:00 ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 خرداد 1396 08:52 ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط: [ -> ]آقااااا به دادم برسید، یکی بگه با رتبه ۵۱ ای تی و ۷۷ شبکه میشه تهران قبول شد؟!

روزانه اکثر دانشگاه های تهران رو قبولی شبانش که بماند
مثلا چیا؟
لینک مرجع