تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 96
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
...........................................
(30 آذر 1395 12:33 ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
برای درس سیستم عامل دنبال کتاب پارسه گشتم پیدا نکردم , کتابی میشناسید که همه ی مطالب رو پوشش داده باشه و تست هاشم خوب باشه ( چند تا بحثم خوب نگفته باشه زیاد مهم نیست فقط همه مطالب مورد نیاز رو گفته باشه که بدونم چی باید بخونم )
ممنون
سلام
میتونید از کتاب سیستم عامل پوران پژوهش نوشته موسوی طیبی استفاده کنید که بسیاری از رتبه برترا اون رو در حد حقیقت و حتی بهتر از اون دونسته بودن
موفق باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون میشم پاسخ بدین
بالاخره شبکه و امنیت رفت و زیرشاخه کامپیوتر شد...
دروس رو هم حسابی تغییر دادن!!!!! Confused
شبکه جزء درس مشترک؟!!!!' چرا اخه؟!
فکر کنم اکثر دوستانی که مثل من شبکه دوس داشتن بخونن با این وضعیت منصرف شدن
الان یعنی تعداد سوالات تخصصی و مشترک چندتا شده واسه کامپیوتر؟ باید تعداد سوالات هر درس رو بدونیم تا اولویت بندی کنیم آخه
به نظرتون با اعتراض احتمال اینکه تغییری ایجاد بشه هست؟

(01 دى 1395 05:38 ب.ظ)judi نوشته شده توسط: [ -> ]الان یعنی تعداد سوالات تخصصی و مشترک چندتا شده واسه کامپیوتر؟ باید تعداد سوالات هر درس رو بدونیم تا اولویت بندی کنیم آخه

فکر کنم هر درس حداقل 4 تا و حداکثر 6 تا سوال داشته باشه
متاسفانه تعداد سوال رو الان اعلام نمیکنن مجبوریم خودمون حدس بزنیم انگار
چرا درس شبکه باید توی دروس مشترک باشه ؟؟؟؟ فقط به خاطر اینکه بتونن شبکه رو بیارن توی مهندسی کامپیوتر ؟
مسخره مسخره مسخره هیچ کس نیست حقه ما رو بگیره هیچ کس
خدایا خودت کمک کن سر عقل بیان ، این همه ماه که زحمت کشیدیم به هدر نره . خدایش الان موندم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
سابق ضریب زبان همون یک بود یا 2 ؟

الان ریاضی 1 و ریاضی 2 هم اضاف شد به ریاضیات ؟ باید بخونیمشون ؟
سلام، دوستان کسی لینک گروه تلگرام و داره؟ ممنون میشم
کلی تایم میگذره که واسه اعتراض توی سازمان سنجش پست گذاشتم یه نفر همراهی نکرده... هر بلایی سر ما بیاد حقمونه....
لینک مرجع