تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 96
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان با 480 نرم افزار واسه شبانه های تهران امیدی هست؟فرق نمیکنه نرم افزار شبکه امنیت الگوریتم
اگه نه کجاها میشه قبول شد با این رتبه
سلام دوستان
به نظرتون با رتبه ۶۶۰ هوش مصنوعی کجا احتمال قبولی روزانه رو دارم؟
سلام ، شبکه ، تجارت ، معماری سازمانی , it واسه شبانه دانشگاه های تهران اخرین رتبه حدودا" چنده ؟
(16 خرداد 1396 05:13 ب.ظ)fedoracore نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
به نظرتون با رتبه ۶۶۰ هوش مصنوعی کجا احتمال قبولی روزانه رو دارم؟

صنعتی شاهرود
(16 خرداد 1396 04:58 ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 خرداد 1396 12:59 ق.ظ)erfan.el نوشته شده توسط: [ -> ]زبان: ۳۰
مشترک: ۲۱/۴۳
مدیریت: ۵۶/۶۷
تخصصی: ۵۰

رتبه ای تی : ۶۵
رتبه شبکه : ۲۱۶

دوستان بنظرتون دانشگاه تهران قبول میشم ای تی ؟

شما همسایه من شدید
نه خودتهران سخته، پزشکی تهران فقط میاری یا شبانه ایتی
البته اینا همش حدس هست همه چی به نحوه انتخاب رشته بستگی داره به هیچ وجه ذهنتونو درگیر این که کجا میارید نکنید همه چی به انتخاب رشته افراد برتر از شما و هم پوشانی گرایش های دیگه با شما بستگی داره

ببخشید فرق این خود تهران و پزشکی تهران چیه؟؟

میشه اگر کسی اصلاع داره درمورد معماری سازمانی و مالتی مدیا و سامانه های شبکه ای که دانشگاه تهران و شهید بهشتی میگیرن توضیح بده؟
دانشگاه الزهرا دکتری داره؟
سلام شبانه امیرکبیر با روزانه بهشتی؟ برای علوم
(16 خرداد 1396 07:08 ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام شبانه امیرکبیر با روزانه بهشتی؟ برای علوم
اگر قصد تحصیل دکتری در خارج از کشور را دارید امیرکبیر بهتره
اما اگه می خواهید در ایران بمانید بهشتی بهتره.
تجارت دانشگاه قم بنظرتون چطوره ؟ ارزش رفتن داره ؟
(16 خرداد 1396 08:39 ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط: [ -> ]تجارت دانشگاه قم بنظرتون چطوره ؟ ارزش رفتن داره ؟
قم شهر جالبی نیست بیشتر تو رشته های انسانی قویه

مهندسی ش کلا ضعیفه
سلام. میگم من معماری شدم 432. پارسال 357 روزانه اصفهان اروده. به نظرتون امسال من میارم روزانه اصفهان معماری؟ چون تخمین شهر و دانشگاه مدرسان گفت میاری.
سلام دوستان با 400 هوش و 350 نرم و 250 معماری تهران روزانه و شبانه چه دانشگاههایی رو میشه امید داشت؟(باتوجه به همپوشانی)
بچه ها برا انتخاب رشته کلا سرهم چند کد میشه زد؟
فهمیدم صدتا
سلام
من رتبه 400 هوش شدم
ولی هدفم امنیت بود ک 3000 شدم!!
اطلاعات زیادی راجب هوش ندارم میشه راهنماییم کنید و بگید تو تهران کجا میشه قبول شد؟

با این رتبه امنیت امیدی ب غیرانتفاعی و ازاد تو تهران نیست؟
(16 خرداد 1396 12:03 ب.ظ)wskf نوشته شده توسط: [ -> ]یک خبر خوب از سازمان سنجش

دوستان خوب مان از سازمان سنجش خبر می دهند که این سازمان برای کمک به داوطلبان رشته کامپیوتر به دلیل تغییرات امسال، ظرفیت های اعلام شده در دفترچه را بین ۵ تا ۱۰ درصد در موقع اعلام نهایی نتایج اضافه خواهد کرد.

دوستان انتخاب رشته رایگان جایی سراغ ندارید؟ Smile)

رتبه ی ۲۰۰۵ هوش هم جای قبولی داره؟ Smile)

سلام دوست عزیز ؛امسال مگه سازمان سنجش دست به چه کاری زده که همه بچه ها این همه از دست سازمان سنجش ناراحت هستند؟
لینک مرجع